Pierwsze szkolenie Regionalnego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości w Olsztynie

Regionalne Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości w Olsztynie
Regionalne Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości w Olsztynie
W dniu 25.11.2009r. w Olsztynie odbyło się pierwsze organizowane przez Regionalne Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości w Olsztynie seminarium przeznaczone dla pośredników w obrocie nieruchomościami, prowadzone przez Zbigniewa Kubińskiego. RSRN w Olsztynie jest członkiem Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości – F PPRN. Tematem seminarium były „Standardy zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami , a rozważania o nowelizacji. Konsekwencje zmian w standardach. Problematyka obowiązywania standardów zawodowych. Konsekwencja wpisu nowych klauzul abuzywnych dotyczących pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.” Uczestnicy seminarium otrzymali od moderatora szereg odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań oraz dowiedzieli się o wielu zmianach zaistniałych w prawie, a dotyczących ich pracy.
Seminarium było miejscem refleksji nad zawodem pośrednikia.
Seminarium było miejscem refleksji nad zawodem pośrednikia.
Zarząd Stowarzyszenie promieniał z zadowolenia.
Zarząd Stowarzyszenie promieniał z zadowolenia.
Seminarium prowadził Zbigniew Kubiński
Seminarium prowadził Zbigniew Kubiński

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Wirtualna wizyta w nieruchomości. Jak wygląda w portalu Nieruchomosci-online.pl?

Na Nieruchomosci-online.pl poszukujący, którzy chcą obejrzeć nieruchomość, a nie mogą pojawić się w niej osobiście, mogą wybrać się na wirtualny spacer po jej wszystkich pomieszczeniach. Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego Kreatora wizyt online. Jak dodać wirtualną wizytę do ogłoszenia i jakie warunki musi ona spełniać, by została wyświetlona, wyjaśnia Dominika Mikulska.

Przeczytaj więcej »

Opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem wzrosła

Cytat “Wzrost stawek najmu nieco wyhamował w IV kwartale 2022 roku, a w przypadku dużych mieszkań widać nawet spadki cen. Uwagę zwraca Warszawa, gdzie widoczne są wzrosty stawek we wszystkich segmentach mieszkań. Ponownie wzrosła opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem – wynika z raportu Expandera i Rentier.io.”

Przeczytaj więcej »