Należący do Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) Fundusz Mieszkań na Wynajem inwestuje w Gdańsku. W Trójmiasto będzie kolejnym po Poznaniu miastem w którym będzie można wynająć mieszkania w ramach programu „FMnW”. Czy będzie wielu chętnych? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Marka Wielgo na stronie www. wyborcza.biz.pl – link do artykułu.

Hipoteki spłacają się tak świetnie, że aż rynek się zwija
Cytat “Kredyty hipoteczne jeszcze nigdy nie spłacały się tak doskonale i tak szybko. W I kwartale padł znów rekord. Jeśli „wylosujemy” próbkę 100 tys. zł pożyczonych na mieszkania przez banki, to problemy ze spłatą dotyczą zaledwie 1110 zł. Obraz psują już tylko pozostałości po hipotekach frankowych.”

