Kolejna czynszówka w ramach programu Fundusz Mieszkań na Wynajem

Należący do Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) Fundusz Mieszkań na Wynajem inwestuje w Gdańsku. W Trójmiasto będzie kolejnym po Poznaniu miastem w którym będzie można wynająć mieszkania w ramach programu „FMnW”. Czy będzie wielu chętnych? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Marka Wielgo na stronie www. wyborcza.biz.pl – link do artykułu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Mieszkaniec jutra. Living 2040. Zapisz się na webinar

Rynek nieruchomości zmienia zasady gry. Jesteś na to gotowy(-wa)? 🚀

Świat nie czeka, aż konkurencja nadąży, a profile kupujących i potrzeby mieszkaniowe ewoluują na naszych oczach. Czy wiesz, z kim będziesz domykać transakcje w 2040 roku? Jakie modele zamieszkania za moment staną się rynkowym standardem?

Przeczytaj więcej »