
Nowy program z dotacjami. Dadzą nawet 8 tys. zł za zbieranie deszczówki
Cytat “Startuje nowy program z dofinansowaniem dla właścicieli domów, który ma pomóc w walce z narastającą suszą. W naborze pod roboczą nazwą „Mirek” każdy z nich może zdobyć dotację na przydomowe systemy gromadzenia i wykorzystania deszczówki – nawet 8 tys. zł. Co trzeba zrobić, aby otrzymać pieniądze?”










