Po zakończeniu najmu obie strony umowy, czyli wynajmujący i najemca zobowiązaniu są do stosownych wzajemnych rozliczeń. Dopiero odpowiednie rozliczenia prowadzą do tego, że dana umowa najmu ulega całkowitemu rozwiązaniu i żadna ze stron nie jest narażona na jakiekolwiek roszczenia.
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Michał Koralewski na stronie www.rynekpierwotny.pl – link do artykułu.

Podatek od „martwych mieszkań” w Rzeszowie? Opłata może wzrosnąć z 62 zł do niemal 1800 zł
Cytat “Komitet obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej „Rzeszowski Komitet Antyspekulacyjny” chce, aby tzw. trwałe pustostany w stolicy Podkarpacia, w których nie mieszkają lokatorzy, były opodatkowane tak samo jak lokale użytkowe. Projekt uchwały w tej sprawie złożyli w środę do Rady Miasta.”

