Po zakończeniu najmu obie strony umowy, czyli wynajmujący i najemca zobowiązaniu są do stosownych wzajemnych rozliczeń. Dopiero odpowiednie rozliczenia prowadzą do tego, że dana umowa najmu ulega całkowitemu rozwiązaniu i żadna ze stron nie jest narażona na jakiekolwiek roszczenia.
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Michał Koralewski na stronie www.rynekpierwotny.pl – link do artykułu.

Koniec najmu krótkoterminowego? Gminy mogą zyskać potężną broń
Cytat “Ograniczenie szarej strefy, utworzenie centralnego rejestru mieszkań wynajmowanych turystom oraz możliwość wyznaczania przez gminy stref zakazu takiego najmu – przewiduje projekt nowelizacji ustawy o usługach hotelarskich. Projektem we wtorek ma zająć się Rada Ministrów.”

