Ustawa deweloperska: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) chce zmiany przepisów

Właśnie minęły trzy lata od wejścia w życie Ustawy zwanej deweloperską. Pomimo ze nikt nie stracił pieniędzy wpłaconych na rachunek powierniczy dewelopera to Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) chce zmiany przepisów, aby wpłaty były całkowicie bezpieczne. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Mareka Wielgo na stronie www. wyborcza.biz.pl – link do artykułu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Mieszkaniec jutra. Living 2040. Zapisz się na webinar

Rynek nieruchomości zmienia zasady gry. Jesteś na to gotowy(-wa)? 🚀

Świat nie czeka, aż konkurencja nadąży, a profile kupujących i potrzeby mieszkaniowe ewoluują na naszych oczach. Czy wiesz, z kim będziesz domykać transakcje w 2040 roku? Jakie modele zamieszkania za moment staną się rynkowym standardem?

Przeczytaj więcej »