Trwa dwudniowa sesja egzaminacyjna kandydatów na pośredników i zarządców / Komunikat Przewodniczącego Centralnej Komisji Egzaminacyjnej FPPRN

Komunikat Przewodniczącego Centralnej Komisji Egzaminacyjnej FPPRN

Trwa sesja egzaminacyjna kandydatów na pośredników w obrocie nieruchomościami i zarządców nieruchomości Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości. Do egzaminów przystępują osoby, które ukończyły kursy specjalistyczne organizowane na podstawie programu F PPRN a także osoby które ukończyły przed końcem roku 2013 studia lub kursy a nie zdążyły przejść przez państwowe postępowania kwalifikacyjne. Z uwagi na ilość zainteresowanych egzaminy trwać mają dwa dni.

Ustalone zostały kolejne terminy egzaminów:
Warszawa 11 maja 2014 roku,
Łódź 28 maja 2014 roku w Łodzi o godzinie 11 w Sekretariacie Zamiejscowym Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości Łódź al. Kościuszki 3, tel. 510 069 316. Zainteresowanych zapraszamy do wypełniania stosownych formularzy linki poniżej.

Warunkiem przystąpienia do egzaminów jest wypełnienie wniosku o nadanie licencji na stronie www.pprn.pl załączenie skanów dokumentów potwierdzających stosowne kwalifikacje [ukończone kursy, studia] oraz dokonanie wpłaty w kwocie 120, 00 zł [sto dwadzieścia złotych] na konto FPPRN Bank BZ WBK 87 1090 1304 0000 0001 1422 3204 w tytule przelewu wpisać – „Zwrot kosztów egzaminu licencyjnego” i przesłanie potwierdzenia na adres e-mail; e-mail: biuro1@pprn.pl

Poniżej informacje o innych trybach uzyskania licencji.

Jak otrzymać licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami F PPRN? Patrz LINK

Jak otrzymać Licencję Zarządcy Nieruchomości Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości? Patrz LINK

Zapraszam do składania wniosków.

Z poważaniem.

Tomasz Błeszyński
Przewodniczący CKE FPPRN

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Polacy boją się wynajmować mieszkania. Nieuczciwi najemcy są bardziej chronieni przez prawo niż właściciele

Cytat “Zaległości w czynszach, zniszczenia czy wyprowadzka bez płatności – to tylko niektóre z problemów, jakie lokatorzy wynajmujący mieszkania mogą sprawić właścicielom lokali. Z badania Rendin wynika, że blisko 70 proc. właścicieli mieszkań na wynajem borykało się z podobnymi trudnościami. Wypowiedzenie najmu nieuczciwemu lokatorowi to dopiero początek długiej drogi, na której końcu niekoniecznie jest eksmisja. ”

Przeczytaj więcej »