Słucha, ale czy słyszy? Jak poprawić wyniki dzięki lepszemu zrozumieniu potrzeb klienta

Aktywne słuchanie klientów w pośrednictwie nieruchomości poprawia jakość obsługi, co przekłada się na większą liczbę udanych transakcji. Umożliwia ono przecież zrozumienie głębokich potrzeb i motywacji, co wynosi relację na wyższy poziom. Korzyści z zaangażowania w komunikowanie się z klientem wylicza Magda Zienkiewicz.

Czytaj artykuł

Autor:

Magda Zienkiewicz

Twoja Agentka Nieruchomości współtworząca wrocławskie biuro Property Team. Budowanie marki osobistej opartej na solidnym „dlaczego” połączone z pasją do architektury i wnętrz stanowi podstawę jej pracy. Od 13 lat aktywna w sprzedaży bezpośredniej, zawsze stawiała na budowanie relacji opartych na zaufaniu i empatii. Trener rozwoju osobistego, szkoleniowiec w zakresie planowania, motywacji i zarządzania czasem. Autorka e-booka Co ludzie powiedzą?

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 2/2024.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Copywriting dla agentów nieruchomości. Skuteczne zasady pisania

Copywriting to sztuka tworzenia tekstów, które sprzedają. Dla agentów nieruchomości skuteczny copywriting jest nieocenionym narzędziem, które może znacząco zwiększyć zainteresowanie ofertą, przyciągnąć potencjalnych klientów i przyspieszyć proces sprzedaży. Praktyczne wskazówki, które sprawią, że ogłoszenia będą wyróżniać się na tle konkurencji, daje Anna Ledwoń-Blacha.

Przeczytaj więcej »

Przygotuj czerwoną teczkę. Prawniczka podpowiada sposób na uporządkowanie i zabezpieczenie majątku dla bliskich

Cytat “Wiele osób przez lata gromadzi oszczędności i inne aktywa w różnych instytucjach finansowych, takich jak banki, fundusze inwestycyjne, rachunki maklerskie czy polisy ubezpieczeniowe. Po śmierci właściciela dostęp do tych środków może wymagać podjęcia dodatkowych działań, zwłaszcza jeśli spadkobiercy nie posiadają pełnej wiedzy o istniejących aktywach. Instytucje finansowe nie mają obowiązku informowania o aktywach zmarłego, dlatego zdarza się, że środki te pozostają na nieaktywnych rachunkach przez lata. Aby uporządkować sprawy finansowe i ułatwić bliskim dostęp do istotnych informacji, warto przygotować tzw. czerwoną teczkę. “

Przeczytaj więcej »