Pośrednicy doceniają Nieruchomosci-online.pl

Portal Nieruchomosci-online.pl od lat stawia na relacje oparte na zaufaniu i uważności. Stara się być przyjazny i przejrzysty dla użytkowników poszukujących, jednocześnie zapewniając rozwiązania realizujące potrzeby zarówno agencji, jak i indywidualnych agentów, w ważnych obszarach wspierających ich pracę i profesjonalny wizerunek zawodu. Co na to pośrednicy? Sprawdź wyniki badania satysfakcji klientów ze współpracy z Nieruchomosci-online.pl

Czytaj artyk

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Wirtualna wizyta w nieruchomości. Jak wygląda w portalu Nieruchomosci-online.pl?

Na Nieruchomosci-online.pl poszukujący, którzy chcą obejrzeć nieruchomość, a nie mogą pojawić się w niej osobiście, mogą wybrać się na wirtualny spacer po jej wszystkich pomieszczeniach. Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego Kreatora wizyt online. Jak dodać wirtualną wizytę do ogłoszenia i jakie warunki musi ona spełniać, by została wyświetlona, wyjaśnia Dominika Mikulska.

Przeczytaj więcej »

Opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem wzrosła

Cytat “Wzrost stawek najmu nieco wyhamował w IV kwartale 2022 roku, a w przypadku dużych mieszkań widać nawet spadki cen. Uwagę zwraca Warszawa, gdzie widoczne są wzrosty stawek we wszystkich segmentach mieszkań. Ponownie wzrosła opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem – wynika z raportu Expandera i Rentier.io.”

Przeczytaj więcej »