Pośrednictwo, doradztwo, kryzys, deregulacja – nowe wyzwania. Film telewizji PTEiDRN. Z cyklu Rozmowy o nieruchomościach.

Film Telewizji PTEiDRN z cyklu Rozmowy o nieruchomościach. Rozmowę z Panią Urszulą Słowik przeprowadził Zbigniew Kubiński. Film powstał podczas odbywającego się w dniach 16 – 17 marca 2013 roku w Hotelu Kawallo **** pod Płockiem Seminarium Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN. Wśród uczestników pojawiło się wielu nowych kandydatów do Certyfikatu i tytułu Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. (O Certyfikacie i tytule Doradcy PTEiDRN czytaj patrz LINK ) W pierwszym dniu Seminarium 16 marca w sobotę Pani Urszula Słowik przedstawiła wykład pod tytułem „Biznes plan przedsięwzięcia inwestycyjnego. poruszone zostały między innymi zagadnienia:Doradztwo w zakresie projektów inwestycji w nieruchomości (szeroki zakres działań konieczność przygotowywania opracowań koncepcyjnych, analitycznych, eksperckich). Biznes Plan (podsumowaniem pracy doradcy , punkt wyjścia do działań realizowanych przez inwestora). Obejmując swoim zakresem zarówno zagadnienia: koncepcyjne, rynkowe, organizacyjne i finansowe. Zakres merytoryczny oraz konieczność uwzględniania specyfiki przedsięwzięć inwestycyjnych w nieruchomości. Wyjątkowość szkolenia polega na przygotowaniu i realizowaniu biznes planu dla konkretnego przedsięwzięcia – krok po kroku. Wraz z pełna analizą koncepcyjną (pomysłu), rynkową, finansową i inwestycyjną (z zastosowaniem metod oceny). www.profesjonalista.net

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Mieszkanie pod wynajem na doby. Czy można na nim zarobić na kolejne?

Cytat “Wynajem krótkoterminowy – zarówno pokoi, jak i apartamentów – zyskuje w Polsce coraz większą popu arność. Właściciele nieruchomości, zamiast decydować się na wynajem długoterminowy z jednym lokatorem, coraz częściej wybierają model rotacyjny, gdzie co kilka dni przyjmują nowych gości, często turystów lub osoby odwiedzające daną lokalizację w celach zawodowych/biznesowych. Powodem jest potencjał wyższych zysków i elastyczność, ale też większe wymagania i ryzyko. Warto więc zadać sobie pytanie: czy taki sposób zarabiania faktycznie się opłaca i w jakich warunkach?”

Przeczytaj więcej »