Deregulacja to początek nowego. Znikające zawody – pośredników i zarządców w ustawie o gospodarce nieruchomościami. Zostań Doradcą Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Sesja Powszechnej Akademii Nieruchomości Łódź 14-16 czerwca 2013 roku.

Deregulatorzy wycięli pośredników i zarządców w ustawie deregulacyjnej – całkowita likwidacja regulacji tych zawodów w ustawie o gospodarce nieruchomościami. Tytułu Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN nie odbiorą… Zostań Doradcą Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Zobacz LINK Nowa Sesja Specjalna Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN otwarta dla zainteresowanych profesjonalistów rynku nieruchomości.

Sesja specjalna Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN. Sesja – seminarium inna niż wszystkie – wyjątkowa bo raz na rok taka… Kryzys, deregulacja? Spokojnie, jesteśmy przygotowani, wierzymy w przyszłość rynku nieruchomości i tym spokojem chcemy się podzielić z Wami.

Pięć powodów dla, których warto być na Seminarium w łódzkim Arturówku w czerwcowe dni 2013 roku.

Po pierwsze. Spotykamy się w dobrym Towarzystwie, przedwakacyjnie i serdecznie. Jeśli jeszcze nie byliście na naszych spotkaniach – to jest najlepszy moment na zaprzyjaźnienie się z nami. Precz marynarki, krawaty, wykwintne kreacje bankietowe. W całej sesji czerwcowej luźno, grillowo – ogniskowo, swobodny styl. Sprzyjać temu będzie miejsce – normalny ośrodek, dobraliśmy takich wykładowców i prelegentów, żeby nasze relacje były jak najbardziej swobodne i serdeczne. Chcemy na tematy naszej przyszłości rozmawiać tak po prostu a nie ex katedra.

Po drugie. Tanio. Zminimalizowaliśmy drastycznie koszty uczestnictwa w seminarium obniżając dotychczasową opłatę, zwiększając jednocześnie ilość świadczeń ze strony organizatorów… Zamiast „tylko” czterogwiazdkowego hotelu, w których bywaliśmy – będziemy mieli niebo pełne tysięcy gwiazd. W opłacie za uczestnictwo możliwość uczestnictwa w ognisku powitalnym w piątek 14 czerwca, obiad i uroczysta kolacja w sobotę 15 czerwca, obiad w niedzielę 16 czerwca, przerwy kawowe, wykłady i materiały szkoleniowe. Tak dobraliśmy noclegi żeby były nadzwyczajnie tanie – 60 zł za dobę ze śniadaniem (dotyczy noclegów w pokojach 2 osobowych każdy uczestnik zamawia nocleg w swoim zakresie i na swój koszt) rezerwacja noclegów – tylko dal uczestników sesji patrz strona http://przasniczka.eu/ .

Po trzecie. Wrócimy z naszego seminarium z fantastycznym upominkiem. Szykujemy dla uczestników sesji wspaniałą praktyczną pamiątkę z naszego spotkania.

Po czwarte. Niezmiennie uczestnicy seminarium otrzymają kolejną dawkę wiedzy wspierającą ich działalność. Sesja będzie się zaliczała do kształcenia tym uczestnikom, którzy ubiegają się o prestiżowy tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. W grudniu 2013 roku przeprowadzone zostanie postępowanie kwalifikacyjne osób, które spełniają warunki uzyskania tytułu Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Zaczynając edukację od czerwcowej sesji masz szansę zdobyć w grudniu tytuł i Certyfikat Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN.

Po piąte. Będziemy rozmawiać, dyskutować i wytyczać wspólnie nowe drogi dla naszych nieruchomościowych zawodów, rynek nieruchomości jest dla nas i nie wyrzuci nas z niego żadna deregulacja i żaden kryzys.

Zostań Doradcą Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Nasza Akademia rusza z kolejnym seminarium ramach szkoleń na prestiżowy tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN.

Formularz zgłoszeniowy tu masz formularz zgłoszenia ==>> pobierz zgłoszenie i wyślij do organizatorów.

Dwudniowe seminarium – 15 i 16 czerwca 2013 roku – Hotel „Prząśniczka” w Łodzi patrz „Prząśniczka”.
Nowa sesja Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN! Zostań Doradcą Rynku Nieruchomości
PTEiDRN. Patrz Znakomite wykłady, wiedza teoretyczna i praktyczna.

Ciekawe tematy:

Seminarium prowadzone przez Adama Polanowskiego w dniu 15 czerwca sobota 2013 roku „Nieruchomości Komercyjne – inne spojrzenie. Nieruchomości komercyjne instytucji publicznych i prywatnych. Inwentaryzacja nieruchomości dla potrzeb obrotu cywilnoprawnego. Sprzedaż i najem nieruchomości komercyjnych – zagadnienia praktyczne”

Seminarium prowadzone przez znanych specjalistów rynku nieruchomości w dniu 16 czerwca niedziela 2013 roku. Panele dyskusyjne. Grupy tematyczne. „Aktualne problemy rynku nieruchomości. Likwidacja formalnej regulacji zawodów pośrednika i zarządcy rynku nieruchomości. ,Deregulacja to początek nowego rynku nieruchomości. Wiele kwestii o których chcemy dyskutować:
Nowy rynek nieruchomości.
– Zawody rynku nieruchomości po nowemu.
– Szukamy nowych pomysłów.
– Zawody rynku nieruchomości a kryzys.
– Pośrednictwo, zarządzanie, rzeczoznawstwo po zmianach w regulacjach ustawowych.
– Postęp technologiczny rola portali a wykonywanie zawodów rynku nieruchomości.
– Klauzule abuzywne, a działalność gospodarcza. Problem nieodpłatnej obsługi klientów.
– W Sieci frenczyzowej czy samodzielnie?
– W MLS lepiej czy gorzej?
– Kto przetrwa? Kto będzie zarabiał? Co zmieniać? Jaka przyszłość?

Nie zwlekaj. W trakcie seminarium jak zwykle niespodzianka dla uczestników. U nas zaliczysz 16 godzin w ramach doskonalenia zawodowego pośredników, zarządców i rzeczoznawców majątkowych.

Program

14 czerwca 2013 roku, piątek
19.00 Ognisko. Grill. Spotkanie przedwstępne. Piosenka turystyczna, ogniskowa. Poznajemy się.

15 czerwca 2013 roku, sobota

9.00 rejestracja uczestników, wydawanie indeksów, materiałów szkoleniowych
10.00 Rozpoczęcie zajęć – seminarium. „Nieruchomości Komercyjne – inne spojrzenie. Nieruchomości komercyjne instytucji publicznych i prywatnych.”- 8 godzin edukacyjnych
20.00 Tradycyjna Uroczysta Kolacja – wyjątkowo strój swobodny

16 czerwca 2013 roku, niedziela

8.30 rejestracja uczestników
9.00 Seminarium „„Aktualne problemy rynku nieruchomości. Likwidacja formalnej regulacji zawodów pośrednika i zarządcy rynku nieruchomości, zmiany u rzeczoznawców majątkowych. Deregulacja jako początek nowego rynku nieruchomości.” – 8 godzin edukacyjnych.
15.30 Rozdanie świadectw uczestnictwa, Wręczenie Certyfikatów nowym Doradcom PTEiDRN. Zakończenie Sesji.

RAZEM 16 godzin edukacyjnych w ramach kształcenia ustawicznego – doskonalenia zawodowego Seminarium interdyscyplinarne przeznaczone dla pośredników w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomości.
Uwaga mamy ograniczoną ilość miejsc zastrzegamy sobie zamknięcie listy uczestników.

Koszt:

Koszt Seminarium: 400,00 złotych od uczestnika. Opłata obejmuje: udział w zajęciach, grill – ognisko w dniu 14 czerwca (piątek), obiad i uroczysta kolacja w dniu 15 czerwca (sobota), obiad w dniu 16 czerwca, przerwy kawowe i materiały seminaryjne – opłata nie obejmuje zakwaterowania. Opłata nie podlega zmianie przy rezygnacji z części świadczeń.
Osoby towarzyszące na ognisku – dodatkowo płacą – grill 80 zł, na uroczystej kolacji 150,00 złotych, .
(Członkowie PTEiDRN za uczestnictwo z opłaconymi składkami płacą 300,00 zł).

Formularz zgłoszeniowy tu masz formularz zgłoszenia ==>> pobierz zgłoszenie i wyślij do organizatorów.

Miejsce Seminarium – OWH Prząśniczka ul. Studencka 20/24. 91-513 Łódź Arturówek
Rezerwacja noclegów każdy uczestnik w swoim zakresie dla uczestników seminarium super cena dla uczestników nocleg 60 zł od osoby ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym szczegóły zapytaj w recepcji ośrodka rezerwacja noclegów tel. 42 659 74 44 fax. 42 659 74 78 strona internetowa http://przasniczka.eu/

PATRON MEDIALNY:

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów