Pośrednictwo, doradztwo, kryzys, deregulacja – nowe wyzwania. Film telewizji PTEiDRN. Z cyklu Rozmowy o nieruchomościach.

Film Telewizji PTEiDRN z cyklu Rozmowy o nieruchomościach. Rozmowę z Panią Urszulą Słowik przeprowadził Zbigniew Kubiński. Film powstał podczas odbywającego się w dniach 16 – 17 marca 2013 roku w Hotelu Kawallo **** pod Płockiem Seminarium Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN. Wśród uczestników pojawiło się wielu nowych kandydatów do Certyfikatu i tytułu Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. (O Certyfikacie i tytule Doradcy PTEiDRN czytaj patrz LINK ) W pierwszym dniu Seminarium 16 marca w sobotę Pani Urszula Słowik przedstawiła wykład pod tytułem „Biznes plan przedsięwzięcia inwestycyjnego. poruszone zostały między innymi zagadnienia:Doradztwo w zakresie projektów inwestycji w nieruchomości (szeroki zakres działań konieczność przygotowywania opracowań koncepcyjnych, analitycznych, eksperckich). Biznes Plan (podsumowaniem pracy doradcy , punkt wyjścia do działań realizowanych przez inwestora). Obejmując swoim zakresem zarówno zagadnienia: koncepcyjne, rynkowe, organizacyjne i finansowe. Zakres merytoryczny oraz konieczność uwzględniania specyfiki przedsięwzięć inwestycyjnych w nieruchomości. Wyjątkowość szkolenia polega na przygotowaniu i realizowaniu biznes planu dla konkretnego przedsięwzięcia – krok po kroku. Wraz z pełna analizą koncepcyjną (pomysłu), rynkową, finansową i inwestycyjną (z zastosowaniem metod oceny). www.profesjonalista.net

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

60 tysięcy mieszkań kupili w III kw. 2023 roku młodzi Polacy

Cytat “Prawie 60 tysięcy mieszkań mogli w trzecim kwartale kupić Polacy w wieku do 45 lat. Część tych transakcji pomógł już sfinansować “Bezpieczny Kredyt 2%”. Był on jednak tylko jednym z czynników, który ożywił rynek po bardzo słabym 2022 roku. Dzięki kredytom z dofinansowaniem część rodaków zyskała możliwość realizacji marzeń o własnych “czterech kątach”. Niestety na krótko.”

Przeczytaj więcej »

Zainteresowanie budową domów w Polsce rośnie?

Cytat “Znana piosenkarka Daria Zawiałow w swoim najnowszym hicie “Z Tobą na chacie” świadomie bądź nie, idealnie trafia słowami piosenki w obecny trend nieruchomościowy. Polacy nie mogąc kupić mieszkania coraz śmielej myślą o budowie (bądź kupnie domu). Czy słowa tej piosenki to niejako hymn obecnych 30-latków walczących o kredyt?”

Przeczytaj więcej »