Mindfulness w biznesie

Czy da się pogodzić dynamiczny świat biznesu i filozofię „slow” stojącą w opozycji do życia w wiecznym pędzie? Przy odpowiednim treningu we wdrażaniu technik uważności, osiągnięcie harmonii także w życiu zawodowym jest możliwe. Dlaczego warto kierować się uważnością także w pracy i jakie może to przynieść korzyści, podpowiada Anna Urbańska.

Czytaj artykuł

Autor:

Anna Urbańska

Kobieta przedsiębiorcza, świadoma i spełniona. Zasiada w zarządach dwóch spółek, kieruje wieloma projektami edukacyjnymi, m.in. siecią franczyzową szkół języka angielskiego, studiami podyplomowymi i MBA. Jako Master Trener Systemu Treningowego Structogram® pomaga przedsiębiorcom budować i rozwijać ich biznesy. Od 25 lat prowadzi własną firmę i głosi ideę robienia biznesu na własnych zasadach, dlatego poza pracą spełnia się jako mama, córka, żona i przyjaciółka oraz miłośniczka kotów. Jest autorką 10 książek oraz licznych kursów i programów edukacyjnych. Jako ekspert w obszarze neurocoachingu wypowiada się na łamach ogólnopolskich mediów.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 4/2023.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

W Warszawie brakuje biur do wynajęcia, a to powoduje wzrost cen czynszu pozostałych

Cytat “W 2023 roku popyt ze strony najemców na powierzchnię biurową w Warszawie był niewiele niższy od rekordowego 2022 roku – wynika z analizy firmy Walter Herz. Zakontraktowana powierzchnia wyniosła 750 tys. mkw. W tym czasie do użytku oddano 60 tys. mkw., a w budowie pozostaje ok. 260 tys. mkw., z czego jedna czwarta może zostać oddana do użytku w tym roku. Aktywność deweloperów od kliku lat pozostaje jednak na niskim poziomie, co powoduje, że każda nowa powierzchnia wynajmuje się błyskawicznie, a stawki czynszów rosną.”

Przeczytaj więcej »

Mały wybór mieszkań na rynku zachęca do budowy domu. Finansowo może być to nawet korzystniejsze

Cytat “Zakończenie rządowego programu “Bezpieczny kredyt 2 proc.” sprawiło, że na rynku jest mały wybór mieszkań, zarówno od deweloperów, jak i z drugiej ręki. To dlatego coraz częściej inwestorzy rozważają budowę własnego domu. W dodatku może być to alternatywa korzystna finansowo, bo ceny materiałów budowlanych się ustabilizowały. “

Przeczytaj więcej »