Kurs Doradcy Rynku Nieruchomości – Edycja ON-LINE – rozpoczynamy 6 listopada 2021 r.

Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości zaprasza na kurs Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN.

Kurs : jest prowadzony   przez naszych wykładowców “na żywo” bez żadnych odtwarzań z taśmy – EDYCJA ON – LINE

Cele kursu:

Celem kursu jest podnoszenie kwalifikacji i podstawowe przygotowanie profesjonalistów rynku nieruchomości do wykonywania czynności doradztwa na rynku nieruchomości  oraz przygotowanie do egzaminu na fakultatywny Certyfikat Doradcy Rynku Nieruchomości.

Wymagania formalne:

Posiadanie ważnej fakultatywnej licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami lub zarządcy nieruchomości lub uprawnień rzeczoznawcy majątkowego. Zajęcia przeprowadzane są w formule on-line na platformie SKYPE. 

Korzyści dla uczestników:

  • poszerzenie dotychczasowej wiedzy o rynku nieruchomości, uzyskanie podstawowych umiejętności wspierających czynności doradztwa na rynku nieruchomości
  • przygotowanie do zdobycia bezterminowego, fakultatywnego Certyfikatu  Doradcy Rynku Nieruchomości PTEIDRN
  • kurs kończy się wydaniem zaświadczenia umożliwiającego przystąpienie do egzaminu na fakultatywny Certyfikat Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN,
  • przystąpienie do egzaminu odbywa się na warunkach określonych przez Centralną Komisję Kwalifikacyjną Doradców Rynku Nieruchomości PTEiDRN – patrz warunki uzyskania certyfikatu: regulamin
  • CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZADZWOŃ510 069 316 lub 501 213 604.

Wykładowcy:

Program kursu realizować będą znani w kraju wykładowcy posiadający długoletni staż, doświadczenie dydaktyczne i zawodowe w pracy na rynku nieruchomości.

Zajęcia prowadzić będą m.in. Jan Schnerch , Zbigniew Kubiński, Tomasz Błeszyński, Tomasz Mrożek, Andrzej Jakiel, Jarosław Mróz, Beata Garbacz

Program:

PATRZ LINK – Harmonogram zajęć online – program kursów doradcy rynku nieruchomości

Cena kursu:

1. Doradca Rynku Nieruchomości  dla posiadaczy licencji FPPRN :1800 zł brutto,

2. Doradca Rynku Nieruchomości  dla posiadaczy ważnej licencji innych federacji: 2050 zł brutto,

Opłata obejmuje uczestnictwo w wykładach, materiały szkoleniowe.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZADZWOŃ510 069 316 lub 501 213 604

Organizacja kursu:

Zajęcia odbywają się w systemie weekendowym (sobota – niedziela).
 kurs trwa 4,5 weekendy [72 h]
– zajęcia od godz.9.00 .

Miejsce:

Online – cała Polska i nie tylko.

Organizator:

Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości (PTEiDRN)

Termin rozpoczęcia kursu:

6 listopada 2021 (kurs weekendowy)

Zapisy:

Zapisać się na kurs można w dwojaki sposób:

  • wypełniając elektroniczne zgłoszenie i wysłanie go online wraz z dowodem wpłaty – wprost z tej strony (kliknij poniższy lewy button),

  • pobierając formularz zgłoszenia do druku, a po wypełnieniu, zeskanowanie i wysłanie wraz dowodem wpłaty na adres biuro@profesjonalista.net (kliknij poniższy prawy button).

Więcej informacji: biuro@profesjonalista.net ,

telefon 510 069 316, 501 213 604

Harmonogram kursów – daty zajęć online

Zajęcia 6-7.11.2021 r.

Zajęcia 13-14.11.2021 r.

Zajęcia 20-21.11.2021 r.

Zajęcia 27-28.11.2021 r.

Zajęcia 4.12.2021 r.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZADZWOŃ 510 069 316 lub 501 213 604

Uzyskanie fakultatywnego certyfikatu  Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN:

Po odbyciu kursu otrzymaniu od organizatora zaświadczenia o jego ukończeniu, każdy uczestnik może przystąpić do egzaminu na certyfikat który zgodnie z informacją na stronie PTEiDRN będzie przeprowadzony przez zespół egzaminacyjny Centralnej Komisji Egzaminacyjnej PTEiDRN  Egzamin jest dwuetapowy, przeprowadzany w formie pisemnego testu oraz ustnej w oparciu o program zrealizowany na kursie. Egzamin może zostać przeprowadzony w formule on-line na platformie skype.

Po zaliczeniu egzaminu z wynikiem pozytywnym uczestnik kursu zostanie wpisany do  Rejestru Doradców Rynku Nieruchomości  oraz otrzyma ozdobny certyfikat w formacie A3  w formacie karty kredytowej z fotografią, która zapewne klientom się spodobała.

Przykładowe certyfikaty:

Łączny koszt przeprowadzenia egzaminu oraz opłata związana z przygotowaniem i wytworzeniem licencji w formacie A3 licencji w formacie karty kredytowej wynosi 330 złotych.

Wpłat z tyt. kosztów uzyskania certyfikatu i egzaminu należy dokonać przed terminem egzaminu na konto Powszechne Towarzystwo Rynku Nieruchomości i Doradców Rynku Nieruchomości.

 

Nota prawna. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu, wykładowców lub miejsca zajęć w przypadku sytuacji od niego niezależnych.

 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Agent nieruchomości: dlaczego skorzystanie z jego usług się opłaca i czego możemy oczekiwać od pośrednika?

Cytat “Czy wiesz, która agencja nieruchomości w Twojej okolicy jest najlepsza? Możesz to sprawdzić na Otodom! 1 kwietnia poznaliśmy laureatów konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2021. To inicjatywa, która każdego roku wyłania biura nieruchomości o najwyższej jakości usług, wyjątkowym podejściu do klienta i wszechstronnej wiedzy z branży. Konkurs ma na celu nie tylko nagrodzenie najlepszych, ale też promowanie dobrych praktyk w branży i pokazanie Polakom jaki właściwie powinien być profesjonalny agent nieruchomości. ”

Przeczytaj więcej »

Zasiedzenie nieruchomości – kiedy jest możliwe?

Cytat “Zasiedzenie to bardzo specyficzny sposób nabycia własności nieruchomości. Prawdą jednak jest, że wcale nie występuje tak rzadko. Jak można zasiedzieć nieruchomość? Ile czasu musi upłynąć? Na te pytania odpowiada Robert Tomaszewski – Prezes Zarządu w firmie Saveinvest Sp. z o.o. – portal www.dzialkanadmorzem.pl.”

Przeczytaj więcej »

Rusza „Mieszkanie bez wkładu własnego”. Przez limity skorzystać może jednak niewielu

Cytat “W czwartek, 26 maja, wejdzie w życie ustawa, dzięki której szukający własnego „M” będą mogli starać się o kredyt bez wkładu własnego, bo ten poręczy rząd. Z rozwiązania będzie mogło skorzystać jednak niewielu. W największych miastach ustalone przez rządzących limity cen odbiegają od realiów otaczających rynek nieruchomości nawet o kilkadziesiąt procent.”

Przeczytaj więcej »