Kurs Doradcy Rynku Nieruchomości – Edycja ON-LINE – rozpoczynamy 6 listopada 2021 r.

Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości zaprasza na kurs Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN.

Kurs : jest prowadzony   przez naszych wykładowców “na żywo” bez żadnych odtwarzań z taśmy – EDYCJA ON – LINE

Cele kursu:

Celem kursu jest podnoszenie kwalifikacji i podstawowe przygotowanie profesjonalistów rynku nieruchomości do wykonywania czynności doradztwa na rynku nieruchomości  oraz przygotowanie do egzaminu na fakultatywny Certyfikat Doradcy Rynku Nieruchomości.

Wymagania formalne:

Posiadanie ważnej fakultatywnej licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami lub zarządcy nieruchomości lub uprawnień rzeczoznawcy majątkowego. Zajęcia przeprowadzane są w formule on-line na platformie SKYPE. 

Korzyści dla uczestników:

  • poszerzenie dotychczasowej wiedzy o rynku nieruchomości, uzyskanie podstawowych umiejętności wspierających czynności doradztwa na rynku nieruchomości
  • przygotowanie do zdobycia bezterminowego, fakultatywnego Certyfikatu  Doradcy Rynku Nieruchomości PTEIDRN
  • kurs kończy się wydaniem zaświadczenia umożliwiającego przystąpienie do egzaminu na fakultatywny Certyfikat Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN,
  • przystąpienie do egzaminu odbywa się na warunkach określonych przez Centralną Komisję Kwalifikacyjną Doradców Rynku Nieruchomości PTEiDRN – patrz warunki uzyskania certyfikatu: regulamin
  • CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZADZWOŃ510 069 316 lub 501 213 604.

Wykładowcy:

Program kursu realizować będą znani w kraju wykładowcy posiadający długoletni staż, doświadczenie dydaktyczne i zawodowe w pracy na rynku nieruchomości.

Zajęcia prowadzić będą m.in. Jan Schnerch , Zbigniew Kubiński, Tomasz Błeszyński, Tomasz Mrożek, Andrzej Jakiel, Jarosław Mróz, Beata Garbacz

Program:

PATRZ LINK – Harmonogram zajęć online – program kursów doradcy rynku nieruchomości

Cena kursu:

1. Doradca Rynku Nieruchomości  dla posiadaczy licencji FPPRN :1800 zł brutto,

2. Doradca Rynku Nieruchomości  dla posiadaczy ważnej licencji innych federacji: 2050 zł brutto,

Opłata obejmuje uczestnictwo w wykładach, materiały szkoleniowe.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZADZWOŃ510 069 316 lub 501 213 604

Organizacja kursu:

Zajęcia odbywają się w systemie weekendowym (sobota – niedziela).
 kurs trwa 4,5 weekendy [72 h]
– zajęcia od godz.9.00 .

Miejsce:

Online – cała Polska i nie tylko.

Organizator:

Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości (PTEiDRN)

Termin rozpoczęcia kursu:

6 listopada 2021 (kurs weekendowy)

Zapisy:

Zapisać się na kurs można w dwojaki sposób:

  • wypełniając elektroniczne zgłoszenie i wysłanie go online wraz z dowodem wpłaty – wprost z tej strony (kliknij poniższy lewy button),

  • pobierając formularz zgłoszenia do druku, a po wypełnieniu, zeskanowanie i wysłanie wraz dowodem wpłaty na adres biuro@profesjonalista.net (kliknij poniższy prawy button).

Więcej informacji: biuro@profesjonalista.net ,

telefon 510 069 316, 501 213 604

Harmonogram kursów – daty zajęć online

Zajęcia 6-7.11.2021 r.

Zajęcia 13-14.11.2021 r.

Zajęcia 20-21.11.2021 r.

Zajęcia 27-28.11.2021 r.

Zajęcia 4.12.2021 r.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZADZWOŃ 510 069 316 lub 501 213 604

Uzyskanie fakultatywnego certyfikatu  Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN:

Po odbyciu kursu otrzymaniu od organizatora zaświadczenia o jego ukończeniu, każdy uczestnik może przystąpić do egzaminu na certyfikat który zgodnie z informacją na stronie PTEiDRN będzie przeprowadzony przez zespół egzaminacyjny Centralnej Komisji Egzaminacyjnej PTEiDRN  Egzamin jest dwuetapowy, przeprowadzany w formie pisemnego testu oraz ustnej w oparciu o program zrealizowany na kursie. Egzamin może zostać przeprowadzony w formule on-line na platformie skype.

Po zaliczeniu egzaminu z wynikiem pozytywnym uczestnik kursu zostanie wpisany do  Rejestru Doradców Rynku Nieruchomości  oraz otrzyma ozdobny certyfikat w formacie A3  w formacie karty kredytowej z fotografią, która zapewne klientom się spodobała.

Przykładowe certyfikaty:

Łączny koszt przeprowadzenia egzaminu oraz opłata związana z przygotowaniem i wytworzeniem licencji w formacie A3 licencji w formacie karty kredytowej wynosi 330 złotych.

Wpłat z tyt. kosztów uzyskania certyfikatu i egzaminu należy dokonać przed terminem egzaminu na konto Powszechne Towarzystwo Rynku Nieruchomości i Doradców Rynku Nieruchomości.

 

Nota prawna. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu, wykładowców lub miejsca zajęć w przypadku sytuacji od niego niezależnych.

 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Zimowe wydatki – jak oszczędzić na użytkowaniu domu lub mieszkania

Cytat “Nadszedł sezon grzewczy. Dni stają się coraz chłodniejsze, a kaloryfery rozgrzewają się. Niespodziewana fala gorąca ogarnia również właścicieli nieruchomości, gdy spoglądają na rachunki… Opłaty związane z ogrzewaniem z roku na roku są wyższe, a 2021 rok wcale nie jest pod tym względem wyjątkiem. Jesienne i zimowe miesiące to okres, w którym domowy budżet jest szczególnie obciążony, a badania wskazują, że najwięcej energii – jak i pieniędzy – pochłania ogrzewanie. Warto więc wdrożyć kilka zasad, które pomogą zaoszczędzić energię w domach. To działanie, które pozytywnie wpłynie na portfel, jak i na naszą planetę!”

Przeczytaj więcej »

Fundusze PRS głównym ryzykiem rynku mieszkaniowego w Polsce?

Cytat “W ostatnim czasie na cenzurowanym w roli głównego ryzyka dla rozwojowej stabilności rodzimego rynku mieszkaniowego znalazł się dopiero co raczkujący w Polsce rynek PRS (mieszkaniowy wynajem instytucjonalny) wraz z funduszami próbującymi go wykreować. Analitycy portalu RynekPierwotny.pl sprawdzili czy faktycznie te ostatnie wyrastają na główne ogniwo wszelkich zagrożeń i perturbacji pierwotnego segmentu mieszkaniówki, grożąc bańką cenową i perspektywą rynkowego załamania?”

Przeczytaj więcej »

Mieszkanie na kredyt. Wszystko na temat stałej stopy

Cytat “To będzie rekordowy rok pod względem udzielonych hipotek. Tymczasem stopy procentowe rosną, a wraz z nimi raty. Lekiem na tę dolegliwość mogą być stałe oprocentowanie, tyle że mało kto je chce. Oferta polskich banków mocno odbiega od rynków zachodnich. Najwyższy czas zacząć je gonić.”

Przeczytaj więcej »