Leniwi myśliciele i bezmyślni zadaniowcy. Jak wyjść z pułapki braku efektywności

Jest wiele dróg prowadzących do osiągnięcia wysokiej produktywności, której miarą są wydajność i efektywność pracy. Warto poznać swój zespół na tyle dobrze, aby wiedzieć, kto ma tendencję dążenia do efektywności, a kto do wydajności. Jak to zrobić i na co zwrócić uwagę, wskazuje Michał Śmigielski-Ludwa.

Czytaj artykuł

Autor:

Michał Śmigielski-Ludwa

Trener biznesu, współwłaściciel marki View two – szkolenia & praktyka, która specjalizuje się w szkoleniach dla branży nieruchomości. Posiada 5-letnie doświadczenie jako Doradca ds. nieruchomości i 4-letnie jako menadżer. Aktualnie projektuje i nadzoruje wdrażanie procesów onboarding na stanowisko doradcy ds. nieruchomości oraz cykli rozwojowych dla menadżerów. Od 2013 roku przeszkolił kilkuset doradców ds. nieruchomości, a wielu z nich do tej pory znanych jest z wysokiej jakości usługi. Specjalizuje się w szkoleniach z kompetencji menadżerskich, budowania relacji oraz komunikacji interpersonalnej. Autor gier szkoleniowych, webinarów i artykułów. Wyróżniony podczas IX Gali PNSA w kategorii Trener Sprzedaży.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 1/2024.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Wyróżnienia z opcją zdjęcia 360. Tylko w Nieruchomosci-online.pl

Dodanie zdjęć 360 i stworzenie wirtualnej wizyty poprzez Kreator wirtualnych wizyt Nieruchomosci-online.pl dają dodatkową możliwość zwrócenia uwagi na ofertę. Wyróżnione ogłoszenia ze zdjęciem 360° mają 6 razy więcej odwiedzin niż wyróżnione ogłoszenia ze zwykłym zdjęciem. Jak wykorzystać tę wiedzę do efektywniejszego promowania nieruchomości na sprzedaż, podpowiada Dominika Mikulska.

Przeczytaj więcej »

Rynek najmu osiągnął równowagę

Cytat “Sytuacja na rynku najmu jest dużo korzystniejsza dla najemców niż rok temu. Oferta mieszkań na wynajem jest o 1,5% wyższa m/m i o 21% wyższa r/r. Oferta skurczyła się tylko w Poznaniu i w Trójmieście. Ceny najmu hamują, średnie stawki ofertowe spadły poniżej 3500 zł – wynika z kwietniowej analizy rynku najmu przeprowadzonej przez Otodom.”

Przeczytaj więcej »