Częstotliwość kobiet. Jak biznes się do niej dostraja?

W obliczu pojawiających się kryzysów i nieprzewidzianych sytuacji, kobiece wartości mogą stać się drogowskazem do rozwoju i budowania bezpiecznej rzeczywistości. Dlatego warto z nich czerpać i na ich fundamencie tworzyć kobiece kultury organizacyjne. Jak robić to we własnych firmach podpowiadają Sylwia Dębowska-Lenart oraz Małgorzata i Piotr Wasylukowie.

Czytaj artykuł

Autorzy:

Sylwia Dębowska-Lenart

CEO agencji marketingowej Lenart Interactive, mentorka, trenerka. Autorka podcastu Mentor Marketingu. Zajmuje się budowaniem marek i komunikacją w mediach społecznościowych. Tworzy strategie marketingowe dla klientów MŚP. Prowadzi kursy online, doradza i mentoruje. Tworzy grupę Odważne w Biznesie. Jest członkinią Lady Business Club.

Wasyluk Projektowanie Kreatywne

Zespół w składzie: Piotr Wasyluk, doktor nauk humanistycznych i były nauczyciel akademicki, twórca kierunku Analiza i Kreowanie Trendów na UWM, specjalista i praktyk w zakresie projektowania usług oraz projektowania z wykorzystaniem trendów, oraz Małgorzata Wasyluk, projektantka usług, moderatorka metody Design Thinking, trendwatcherka, która doświadczenie projektowe łączy z działalnością biznesową.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 1/2023.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

GUS: mieszkania i budynki niemieszkalne w I poł. 2023

Cytat “Główny Urząd Statystyczny opublikował dane dotyczące budownictwa w I półroczu 2023 roku. Wynika z nich, że w badanym okresie w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego, odnotowano wzrost liczby i powierzchni mieszkań oddanych do użytkowania oraz spadek liczby i powierzchni budynków niemieszkalnych przekazanych do eksploatacji.”

Przeczytaj więcej »