Częstotliwość kobiet. Jak biznes się do niej dostraja?

W obliczu pojawiających się kryzysów i nieprzewidzianych sytuacji, kobiece wartości mogą stać się drogowskazem do rozwoju i budowania bezpiecznej rzeczywistości. Dlatego warto z nich czerpać i na ich fundamencie tworzyć kobiece kultury organizacyjne. Jak robić to we własnych firmach podpowiadają Sylwia Dębowska-Lenart oraz Małgorzata i Piotr Wasylukowie.

Czytaj artykuł

Autorzy:

Sylwia Dębowska-Lenart

CEO agencji marketingowej Lenart Interactive, mentorka, trenerka. Autorka podcastu Mentor Marketingu. Zajmuje się budowaniem marek i komunikacją w mediach społecznościowych. Tworzy strategie marketingowe dla klientów MŚP. Prowadzi kursy online, doradza i mentoruje. Tworzy grupę Odważne w Biznesie. Jest członkinią Lady Business Club.

Wasyluk Projektowanie Kreatywne

Zespół w składzie: Piotr Wasyluk, doktor nauk humanistycznych i były nauczyciel akademicki, twórca kierunku Analiza i Kreowanie Trendów na UWM, specjalista i praktyk w zakresie projektowania usług oraz projektowania z wykorzystaniem trendów, oraz Małgorzata Wasyluk, projektantka usług, moderatorka metody Design Thinking, trendwatcherka, która doświadczenie projektowe łączy z działalnością biznesową.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 1/2023.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

60 tysięcy mieszkań kupili w III kw. 2023 roku młodzi Polacy

Cytat “Prawie 60 tysięcy mieszkań mogli w trzecim kwartale kupić Polacy w wieku do 45 lat. Część tych transakcji pomógł już sfinansować “Bezpieczny Kredyt 2%”. Był on jednak tylko jednym z czynników, który ożywił rynek po bardzo słabym 2022 roku. Dzięki kredytom z dofinansowaniem część rodaków zyskała możliwość realizacji marzeń o własnych “czterech kątach”. Niestety na krótko.”

Przeczytaj więcej »

Zainteresowanie budową domów w Polsce rośnie?

Cytat “Znana piosenkarka Daria Zawiałow w swoim najnowszym hicie “Z Tobą na chacie” świadomie bądź nie, idealnie trafia słowami piosenki w obecny trend nieruchomościowy. Polacy nie mogąc kupić mieszkania coraz śmielej myślą o budowie (bądź kupnie domu). Czy słowa tej piosenki to niejako hymn obecnych 30-latków walczących o kredyt?”

Przeczytaj więcej »