Częstotliwość kobiet. Jak biznes się do niej dostraja?

W obliczu pojawiających się kryzysów i nieprzewidzianych sytuacji, kobiece wartości mogą stać się drogowskazem do rozwoju i budowania bezpiecznej rzeczywistości. Dlatego warto z nich czerpać i na ich fundamencie tworzyć kobiece kultury organizacyjne. Jak robić to we własnych firmach podpowiadają Sylwia Dębowska-Lenart oraz Małgorzata i Piotr Wasylukowie.

Czytaj artykuł

Autorzy:

Sylwia Dębowska-Lenart

CEO agencji marketingowej Lenart Interactive, mentorka, trenerka. Autorka podcastu Mentor Marketingu. Zajmuje się budowaniem marek i komunikacją w mediach społecznościowych. Tworzy strategie marketingowe dla klientów MŚP. Prowadzi kursy online, doradza i mentoruje. Tworzy grupę Odważne w Biznesie. Jest członkinią Lady Business Club.

Wasyluk Projektowanie Kreatywne

Zespół w składzie: Piotr Wasyluk, doktor nauk humanistycznych i były nauczyciel akademicki, twórca kierunku Analiza i Kreowanie Trendów na UWM, specjalista i praktyk w zakresie projektowania usług oraz projektowania z wykorzystaniem trendów, oraz Małgorzata Wasyluk, projektantka usług, moderatorka metody Design Thinking, trendwatcherka, która doświadczenie projektowe łączy z działalnością biznesową.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 1/2023.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Transakcje z udziałem obcokrajowców – rola tłumacza przysięgłego podczas czynności notarialnych

Istnieją kluczowe różnice w przygotowaniu transakcji notarialnych z udziałem obcokrajowców posługujących się językiem polskim i tych, którzy go nie znają. Jak zgodnie z prawem powinny być przeprowadzane takie transakcje i jakie obowiązki spoczywają na notariuszu w zakresie weryfikacji znajomości języka polskiego przez obcokrajowca, wyjaśnia Oliwia Walentynowicz.

Przeczytaj więcej »

Mieszkania na poddaszu. Ile kosztują mieszkania ze skosami i jak mierzyć ich powierzchnię?

Cytat “Mieszkania na poddaszu budzą mieszane uczucia – jedni cenią ich wyjątkowy klimat i niebanalne możliwości aranżacyjne, inni narzekają na ich niepraktyczność. Często mówi się również, że tego typu nieruchomości bywają dostępne w bardziej przystępnych cenach, ponieważ deweloperzy starają się zagospodarować także przestrzeń pod skosami, mając świadomość, że nie jest to rozwiązanie dla każdego. Podobna sytuacja ma miejsce na rynku wtórnym. Czy jednak rzeczywiście można i tam liczyć na atrakcyjniejsze ceny? Eksperci portalu GetHome.pl postanowili to sprawdzić.”

Przeczytaj więcej »