
NBP: Stabilizacja na rynku mieszkaniowym. W IV kw. 2022 r. oddano do użytku rekordową liczbę lokali
Cytat “W ostatnim kwartale 2022 r. oddano do użytkowania w Polsce rekordowo wysoką liczbę 71,6 tys. mieszkań – poinformował w opublikowanym w środę raporcie Narodowy Bank Polski. Dodał, że to o blisko 24,3 proc. więcej niż w poprzednim kwartale.”









