Kuszący blask premium

Obsługa klientów zainteresowanych nieruchomościami z wyższej półki wykracza poza standardowe działania pośrednika. Jakimi cechami trzeba się wyróżniać i jakie kompetencje posiadać, by sprostać oczekiwaniom rynku premium, w rozmowie z Dominiką Mikulską wyjaśnia Dominika Sadowska-Nowak, licencjonowana pośredniczka w obrocie nieruchomościami i właścicielka poznańskiego biura nieruchomości Kramm, współorganizatorką konferencji szkoleniowej dla agentów nieruchomości recamp.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z rozmową z Dominiką Sadowską-Nowak.

Czytaj artykuł

Wywiad ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 2/2023.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

60 tysięcy mieszkań kupili w III kw. 2023 roku młodzi Polacy

Cytat “Prawie 60 tysięcy mieszkań mogli w trzecim kwartale kupić Polacy w wieku do 45 lat. Część tych transakcji pomógł już sfinansować “Bezpieczny Kredyt 2%”. Był on jednak tylko jednym z czynników, który ożywił rynek po bardzo słabym 2022 roku. Dzięki kredytom z dofinansowaniem część rodaków zyskała możliwość realizacji marzeń o własnych “czterech kątach”. Niestety na krótko.”

Przeczytaj więcej »

Zainteresowanie budową domów w Polsce rośnie?

Cytat “Znana piosenkarka Daria Zawiałow w swoim najnowszym hicie “Z Tobą na chacie” świadomie bądź nie, idealnie trafia słowami piosenki w obecny trend nieruchomościowy. Polacy nie mogąc kupić mieszkania coraz śmielej myślą o budowie (bądź kupnie domu). Czy słowa tej piosenki to niejako hymn obecnych 30-latków walczących o kredyt?”

Przeczytaj więcej »