Adekwatna komunikacja według Jacka Kotarbińskiego

Jaki jest klucz do sukcesu pośrednika? To przede wszystkim otwarta i angażująca komunikacja. Przekaz wysyłany przez agentów nieruchomości musi być adekwatny do oczekiwań potencjalnych klientów. O tym, jak budować wiarygodność marki pośrednika, mówi Jacek Kotarbiński – specjalista w strategicznym i operacyjnym marketingu oraz wdrażaniu i komercjalizacji innowacji, doradca w zakresie marketingu i sprzedaży. Dobra oferta to nie wszystko, dzisiaj liczy się to, kto lepiej wykorzysta dostępne narzędzia i szybciej dotrze z nią do odbiorców.

Jacek Kotarbiñski. 19.04.2016 fot. Krzysztof Mystkowski / KFP
Jacek Kotarbiñski

Zapraszamy do zapoznania się z całą rozmową Dominiki Studniak z Jackiem Kotarbińskim – link do artykułu
Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości ESTATE numer 2/2016 pobierz magazyn

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Wirtualna wizyta w nieruchomości. Jak wygląda w portalu Nieruchomosci-online.pl?

Na Nieruchomosci-online.pl poszukujący, którzy chcą obejrzeć nieruchomość, a nie mogą pojawić się w niej osobiście, mogą wybrać się na wirtualny spacer po jej wszystkich pomieszczeniach. Wystarczy, że skorzystasz z bezpłatnego Kreatora wizyt online. Jak dodać wirtualną wizytę do ogłoszenia i jakie warunki musi ona spełniać, by została wyświetlona, wyjaśnia Dominika Mikulska.

Przeczytaj więcej »

Opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem wzrosła

Cytat “Wzrost stawek najmu nieco wyhamował w IV kwartale 2022 roku, a w przypadku dużych mieszkań widać nawet spadki cen. Uwagę zwraca Warszawa, gdzie widoczne są wzrosty stawek we wszystkich segmentach mieszkań. Ponownie wzrosła opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem – wynika z raportu Expandera i Rentier.io.”

Przeczytaj więcej »