30 czerwca w Łodzi odbyła się XVII Sprawozdawczo – Wyborcza Rada Naczelna Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości

Rada Naczelna Federacji wybrała swoje władze na kolejną kadencję 2021 – 2025 r. Wybrano Zarząd FPPRN w składzie: Tomasz Błeszyński – Prezydent, Zbigniew Kubiński – Wiceprezydent – Andrzej Jakiel – Wiceprezydent.Wybrano Komisję Rewizyjną FPPRN w składzie: Bogusław Jęcek – Przewodniczący, Grzegorz Biskupski – wiceprzewodniczący, Beata Garbacz – sekretarz. Federacja Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości jest ogólnopolską organizacją zawodową, która powstała w 2008 roku i m.in. wydaje licencje pośrednika i zarządcy nieruchomości oraz prowadzi Ogólnopolski Rejestr Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości na stronie www.pprn.pl Gratulujemy Prezydentowi i Zarządowi kolejnej kadencji i życzymy dalszych sukcesów.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Kaucja przy umowie najmu mieszkania – ile powinna wynosić, co pokrywa, kiedy przepada?

Cytat “Co to jest kaucja przy wynajmie mieszkania? Ile wynosi? Czy jest zwrotna? Jak ją odzyskać? Choć pobieranie kaucji za wynajem jest już właściwie standardem, temat ten wciąż budzi szereg wątpliwości. Szczególnie po stronie lokatorów, którzy nie mają pewności, czy aby na pewno przy wyprowadzce otrzymają zwrot swoich pieniędzy. W tym poradniku zajmiemy się wszystkimi niejasnościami związanymi z tą opłatą. Zapraszamy do lektury!”

Przeczytaj więcej »

Szturm Polaków na działki trwa, a ceny w ofertach znacznie wyższe niż rok temu [Nowy raport]

Cytat “Wycena działek budowlanych wzrosła najmocniej ze wszystkich nieruchomości podczas pandemii koronawirusa – wynika z danych Bankier.pl udostępnionych przez serwis nieruchomości Otodom. W ofertach w ciągu roku podrożały zwłaszcza najmniejsze działki. Wśród panującej na rynku działek drożyzny nie słabnie jednak popyt na grunty budowlane i budowę domów.”

Przeczytaj więcej »