Zostań Liderem Nieruchomości – konkurs

Chcesz być liderem wśród biur w swoim województwie? Twoje biuro nieruchomości ma powyżej 3 oddziałów, więc bardziej zależy Ci by zostać liderem wśród biur ogólnopolskich? A może chcesz zostać Najlepszym Pośrednikiem 2019? To wszystko może się ziścić. Każdy ma szansę – niezależnie czy jesteś małym biurem, dużym, z wielkiego miasta, czy z mniejszej miejscowości. Więc jeżeli chcesz, aby pisały o Tobie gazety, mówili w radio i również w innych mediach było głośno na temat Twojej marki… koniecznie przeczytaj poniższy tekst i weź udział w konkursie!

Co to za konkurs?

To jedyny konkurs na taką skalę i z takim rozgłosem. Podczas tegorocznej edycji wyłonimy laureatów w następujących kategoriach:

Zgłoś się do konkursu TUTAJ >>>

Dlaczego warto zgłosić swoje biuro?

Konkurs Lider Nieruchomości Otodom to doskonała szansa na promocję Twojego biura nieruchomości lub dla Ciebie, jeżeli zostaniesz Pośrednikiem Nieruchomości 2019. Dla laureatów przygotowaliśmy kampanię PR-ową, w skład której wchodzą publikacje m. in. w mediach, takich jak: Gazeta Wyborcza, Wyborcza.pl, Newsweek, Business Insider, Gazeta.pl, Tok.fm oraz w Agencie nieruchomości, na blogu Otodom i w serwisie Otodom.

Zgłoś się do konkursu TUTAJ >>>

Jeżeli wygrasz w jednej z kategorii to również otrzymasz wyjątkową statuetkę, certyfikat oraz emblemat, które będziesz mógł wykorzystać
w promocji swojego biura.

Metodologia konkursu

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwa niezależna agencja badawcza – IQS. Podzielone na trzy etapy badanie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby było sprawiedliwe dla wszystkich. Dlatego zapraszamy zarówno małe, jak i duże biura, z metropolii oraz z mniejszych miejscowości. Dzięki specjalnie opracowanemu algorytmowi, wszyscy mają szanse.

1.W pierwszym etapie konkursu to Wy podajecie dane.

2. Drugi etap to badanie jakościowe na postawie ogłoszeń zamieszczonych od września 2018 do lutego 2019 w Otodom.

3. Do trzeciego etapu przejdzie tylko 48 biur, które sprawdzi tajemniczy klient.

Zgłoś się do konkursu TUTAJ >>>

Autor: Dorota Dwornik

Link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »