Zmarł Grzegorz Biskupski

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że odszedł od nas w dniu 27 grudnia 2023 roku Grzegorz Biskupski – członek zarządu Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości, wiceprzewodniczący komisji rewizyjnej Federacji Porozumienia Polskiego Rynku Nieruchomości, założyciel i wieloletni wiceprezes Stołecznego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami .

Żegnamy wyjątkowego człowieka i wspaniałego kolegę, który z życzliwością i uśmiechem do każdego wyciągał pomocną dłoń. Pełen osobistego uroku i ogromnej kultury był przy tym świetnym fachowcem służącym bezcenną radą i pomocą.

W uznaniu dla wybitnych zasług dla rynku nieruchomości Odznaczony Złotym Medalem „Zasłużony dla Polskiego Rynku Nieruchomości PRO AEQUO ET BONO”

Msza Święta pogrzebowa odbędzie się w dniu 9 stycznia 2024 r. (wtorek) o godz. 13.30 w Kościele oj.Dominikanów przy ul. Dominikańskiej w Warszawie, pochówek na pobliskim cmentarzu przy ul. Wałbrzyskiej .

Cześć Jego pamięci.

Zarząd Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości składa kondolencje na ręce żony i całej rodziny.

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »

Nowe mieszkania: czy mniejsze rynki to niższe ceny?

Cytat “Obserwacja aktywności podejmowanej przez działających na rodzimym rynku deweloperów mieszkaniowych wyraźnie potwierdza, że w obrębie ich zainteresowania są nie tylko główne miasta naszego kraju, ale również inwestycje zlokalizowane poza największymi ośrodkami miejskimi. Mowa tu m.in. o Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie czy Lublinie. Co charakteryzuje te rynki i czy są to niskie ceny mieszkań?”

Przeczytaj więcej »