Zielone osiedla nadal w modzie – gdzie szukać ich w Poznaniu?

Cytat “Dla wielu z nas nie ma nic bardziej relaksującego, niż spacery na świeżym powietrzu. Jesień to ostatni dzwonek, aby skorzystać z miejskiej zieleni i nacieszyć oczy urodą okolicznych parków i skwerów. Podczas pandemii szczególnie mocno doceniliśmy bliskość natury – także w centrach miast.. Przedstawiamy, gdzie w Poznaniu szukać nieruchomości z dostępem do cennej zieleni.” Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Weronika Cholt na stronie www.otodom.pl – link do artykułu 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Dane Otodom 2021: wynajem w III kwartale 2021

Cytat “Najem powoli wraca do łask. W dużej mierze to rozpoczęty rok akademicki i powrót studentów do nauki stacjonarnej sprawił, że właściciele mieszkań na wynajem odetchnęli z ulgą. Na rynek wrócił bowiem popyt i choć może niejest to jeszcze stan przedpandemiczny, to powoli sytuacja na rynku najmu zaczyna wracać do normalności.”

Przeczytaj więcej »

Opłacalne metody ogrzewania. Co trzeba sprawdzić, zanim zamontujemy pompę ciepła?

Cytat “Pompa ciepła to opłacalna i przyszłościowa metoda ogrzewania. Poleca się ją zwłaszcza do nowych i zmodernizowanych budynków, które nie tracą tak wiele ciepła do otoczenia jak budynki nieocieplone. Mogą stanowić podstawowe źródło ciepłej wody i ogrzewania dla większości polskich domów. Zanim podejmiemy decyzję o zakupie, musimy sprawdzić kilka istotnych szczegółów.”

Przeczytaj więcej »