Szkolenie -online – Zebranie wspólnoty mieszkaniowej

Termin – 8 marca 2024 roku, godzina 10 00 online – na platformie Skype– uczestnicy po wypełnieniu i opłaceniu zgłoszenia otrzyma przed szkoleniem  link do transmisji.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Ponadto szkolenie będzie zaliczone jako jedna sesja dla uzyskania Certyfikatu Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN spełnia wymogi kształcenia ustawicznego F PPRN – więcej o Certyfikacie Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN zobacz ten link

Szkolenie ma za zadanie przekazać uczestnikom praktyczne kompendium wiedzy dotyczące przygotowania i przeprowadzenia zebrania właścicieli lokali (zebrania wspólnoty). Przekażemy, jak przeprowadzić obrady najważniejszego we wspólnocie organu nadzorczego, jakim jest zebranie właścicieli. Przedstawione będą przepisy prawa regulujące kwestie związane z przygotowaniem, zwołaniem i przeprowadzeniem zebrania.   Zaprezentujemy praktyczne rady, jak unikać błędów przy zwoływaniu zebrań, ich prowadzeniu oraz głosowaniu nad uchwałami.

    • Program szkolenia:

 

  • Zebranie wspólnoty zgodnie z ustawą o wspólnotach własności lokali
  • Porządek zebrania WM
  • Uchwały będące przedmiotem zebrania WM
  • Regulaminy dot. funkcjonowania WM
  • Zebrania WM w praktyce – wzory dokumentów
  • Pierwsze zebrania WM (powstania wspólnoty) – wzory dokumentów
 
 

 

Wykładowca: Tomasz Mrożek – Absolwent Politechniki Opolskiej. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowości i Finansów w Katowicach, Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja państwowa nr 4769. Zarządca nieruchomości – licencja państwowa nr 22544. Doradca rynku nieruchomości – certyfikat PTEiDRN nr 56. Były członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej. Wiceprezes Zarządu OSRN. Z rynkiem nieruchomości związany od 1999 roku.  Wykładowca na kursach specjalistycznych. Obecnie prezes Kancelarii Obsługi Nieruchomości WESTA sp. z o.o. Członek zespołu redakcyjnego Miesięcznika „OPOLSKI RYNEK NIERUCHOMOŚCI”. Autor publikacji z zakresu bankowości, rynków kapitałowych i gospodarki nieruchomościami. Wykładowca akademicki z zakresu ekonomii i gospodarki nieruchomościami min. Uniwersytet Opolski, Wyższa Szkoła im B. Jańskiego.

Cena szkolenia:

350 zł. – brutto /osoba – opłata standardowa

270 zł. – brutto / absolwenci kursów licencyjnych Stowarzyszenia PTEiDRN

160 zł. – brutto / – członkowie Stowarzyszenia PTEiDRN (z opłaconymi składkami członkowskimi).

 płatności przelewem na konto PTEiDRN – Santander 32 1090 2851 0000 0001 0504 1029 z odpowiednim dopiskiem „szkolenie imię i nazwisko”

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ZADZWOŃ510 069 316 lub 501 213 604

Organizator:

Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości (PTEiDRN)

Zapisy – wyślij zgłoszenie online załącz dowód wpłaty:

Więcej informacji: biuro1@profesjonalista.net ,

telefon 510 069 316, 501 213 604

Nota prawna. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub platformy zajęć w przypadku sytuacji od niego niezależnych.

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Ile trzeba pracować, by kupić kawalerkę w Polsce? Ceny mieszkań uciekają pensjom, ale bywało gorzej

Cytat “Średnio od niespełna 5 do blisko 25 pp. szybciej rosły w ciągu ostatnich pięciu lat średnie ceny transakcyjne kawalerek w największych polskich miastach od przeciętnego wynagrodzenia brutto notowanego w poszczególnych województwach – wynika z danych Bankier.pl. Ceny mieszkań zdecydowanie odjechały pensjom zwłaszcza w ciągu ostatnich 12 miesięcy.”

Przeczytaj więcej »

Co zrobić, jeśli sąsiad notorycznie parkuje na moim wykupionym miejscu parkingowym?

Cytat “Miejsca parkingowe przy nieruchomościach są obecnie bardzo drogie. Problemy z parkowaniem w największych polskich miastach sprawiają, że rośnie na nie zarówno popyt, jak i ceny widniejące w ogłoszeniach. Nasz czytelnik takie miejsce sobie wykupił, ale… notorycznie swoje auto stawia na nim jego sąsiad. Pytamy więc prawnika, co można z tym zrobić.”

Przeczytaj więcej »