Zdezorientowanie i trudne wybory – raport INPON po III kw. 2024

Indeks nastrojów rynkowych INPON – profesjonalny barometr koniunktury rynku wtórnego opracowany przez portal Nieruchomosci-online.pl, przy współpracy z eksperci z Centrum Badawczo-Rozwojowego Samorządu Terytorialnego Uniwersytetu Ekonomicznego

we Wrocławiu.  przyjął w III kwartale 2024 r. mniejszą w stosunku do poprzedniego kwartału wartość 51,96 pkt (spadek o 0,77 pkt).

To efekt zdezorientowania wśród kupujących i sprzedających w związku z odłożeniem w czasie kolejnego programu rządowego, a także wciąż trudnych warunków do zakupu nieruchomości, na które wpływają wysokie ceny i stopy procentowe.

Sprawdź pełny raport INPON: https://n-o.pl/raport-nastrojow-rynkowych-IIIkw-24 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Odmowa kredytu a zadatek. Jak chronić transakcję przed katastrofą?

Sądy w Polsce coraz częściej orzekają bezwzględnie: brak kredytu na czas to wina kupującego, przez co bezpieczny dotąd zadatek po prostu przepada. Zwykły wzór umowy z internetu nie uchroni Twojej prowizji ani oszczędności klienta przed katastrofą, gdy sprzedający zacznie blokować rzeczoznawcę lub po podpisaniu aktu notarialnego wywiezie z lokalu nawet gniazdka. 

Przeczytaj więcej »