Wyszukiwarka nieruchomości Domiporta.pl na Gazeta.pl

Na głównej stronie portalu Gazeta.pl wyeksponowana została wyszukiwarka nieruchomości przygotowana przez zespół Domiporta.pl. Dzięki tej współpracy oferty zamieszczane w serwisie ogłoszeniowym mogą być widoczne dla szerszego grona użytkowników

.


Udostępnienie wyszukiwarki Domiporta.pl na Gazeta.pl zapewnia dotarcie z ofertą nieruchomości do niemal 5 milionów użytkowników (RU) strony głównej portalu miesięcznie, którzy tylko w maju br. wykonali ponad 100 milionów odsłon.
Współpraca z Gazeta.pl, która zasięgiem obejmuje ok. 60% polskich internautów, pozwoli zwiększyć i umocnić rozpoznawalność serwisu Domiporta.pl w mniejszych ośrodkach miejskich oraz miastach wojewódzkich.
Stonowana kolorystyka i odpowiedni układ elementów wyszukiwarki sprawiają, że doskonale komponuje się ona z pozostałymi treściami strony głównej Gazeta.pl, pozostając jednak widoczną dla grupy docelowej, czyli osób myślących o sprzedaży, kupnie lub wynajmie nieruchomości.
– Liczba użytkowników przechodzących na serwis Domiporta z portalu Gazeta.pl w pierwszych dniach po uruchomieniu wyszukiwarki wzrosła ponad 10-krotnie. To dobry prognostyk przed kolejnymi wspólnymi działaniami, które – jak wierzymy – zaowocują większą liczbą odwiedzin i dłuższym czasem spędzonym przez internautów w serwisie Domiporta.pl – mówi Natalia Głowala, dyrektor marketingu Domiporta.pl

O Domiporta.pl
Domiporta.pl jest platformą integrującą wszystkie segmenty rynku mieszkaniowego. Łączy nabywców i posiadaczy nieruchomości, deweloperów, najemców, agencje pośrednictwa i banki finansujące zakup mieszkań. Zespół Domiporty tworzą doświadczeni menedżerowie wywodzący się z innowacyjnych firm sektora nieruchomościowego, bankowego i nowych technologii.

O Gazeta.pl
Gazeta.pl jest jednym z największych polskich portali internetowych, a jej serwisy należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Prezentują użytkownikom różnorodne treści, m.in. artykuły oraz autorskie materiały wideo – dostępne także poprzez aplikacje na urządzenia mobilne.
Swoim klientom zespół Gazeta.pl proponuje szereg kompleksowych i niestandardowych rozwiązań reklamowych, które zapewniają efektywne dotarcie do użytkowników sieci. W ofercie biura reklamy portalu znajdują się m.in. wysokojakościowe rozwiązania z obszaru content marketingu oraz nowoczesne narzędzia content-2-commerce.

Autor: redakcja domiporta

Źródło patrz LINK

Artykuł pochodzi z portalu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »