Wideo jako inwestycja

Rolki, shortsy i tiktoki – krótkie filmy cieszą się uwagą użytkowników i zyskują na popularności w mediach społecznościowych. O ich ogromnym potencjale sprzedażowym w rozmowie z Dominiką Studniak mówi Izabela Makosz – przedsiębiorczyni z 15-letnim doświadczeniem, specjalistka w tworzeniu strategii marketingowych na media społecznościowe w oparciu o nagrywanie wideo, trenerka TikToka i Instagram Reels.

Zapraszamy do zapoznania się z rozmową z Izabelą Makosz.

Czytaj artykuł

Wywiad ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 2/2023.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

60 tysięcy mieszkań kupili w III kw. 2023 roku młodzi Polacy

Cytat “Prawie 60 tysięcy mieszkań mogli w trzecim kwartale kupić Polacy w wieku do 45 lat. Część tych transakcji pomógł już sfinansować “Bezpieczny Kredyt 2%”. Był on jednak tylko jednym z czynników, który ożywił rynek po bardzo słabym 2022 roku. Dzięki kredytom z dofinansowaniem część rodaków zyskała możliwość realizacji marzeń o własnych “czterech kątach”. Niestety na krótko.”

Przeczytaj więcej »

Zainteresowanie budową domów w Polsce rośnie?

Cytat “Znana piosenkarka Daria Zawiałow w swoim najnowszym hicie “Z Tobą na chacie” świadomie bądź nie, idealnie trafia słowami piosenki w obecny trend nieruchomościowy. Polacy nie mogąc kupić mieszkania coraz śmielej myślą o budowie (bądź kupnie domu). Czy słowa tej piosenki to niejako hymn obecnych 30-latków walczących o kredyt?”

Przeczytaj więcej »