Welcome to the jungle. Krótki survival w sprzedaży nieruchomości – Krzysztof Rzepkowski

Krzysztof Rzepkowski

Sprzedaż usługi pośrednictwa w handlu nieruchomościami jest swoistą próbą charakteru. Często zdarza Ci się wkładać głowę w paszczę lwa, licząc na pozytywny finał, którym jest podpisanie umowy i sprzedaż kolejnej nieruchomości. Równie często trafiasz na swojej drodze do udanej transakcji na wiele przeszkód, np. niezadowolonego klienta jasno dającego Ci to do zrozumienia. Dowiesz się, jak poradzić sobie z trudnościami, gdy przeczytasz artykuł Krzysztofa Rzepkowskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Krzysztofa Rzepkowskiego – link do artykułu

Autor:
Krzysztof Rzepkowski
Menedżer, trener i szkoleniowiec z 15-letnim stażem jako wykładowca akademicki i kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży. Autor bloga na Facebooku poświęconego sprzedaży nieruchomości Buty Klienta (www.facebook.com/butyklienta). Codzienną porcję energii czerpie z rozwoju i sukcesów ludzi, z którymi współpracuje, dlatego sala szkoleniowa to miejsce, w którym spełnia się bez reszty. Od 6 lat związany z Lloyd Properties (www.lloydgroup.pl/doradcy/krzysztof-rzepkowski) jako szkoleniowiec, doradca ds. nieruchomości, menedżer i trener sprzedaży.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości ESTATE numer 1/2017 pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Copywriting dla agentów nieruchomości. Skuteczne zasady pisania

Copywriting to sztuka tworzenia tekstów, które sprzedają. Dla agentów nieruchomości skuteczny copywriting jest nieocenionym narzędziem, które może znacząco zwiększyć zainteresowanie ofertą, przyciągnąć potencjalnych klientów i przyspieszyć proces sprzedaży. Praktyczne wskazówki, które sprawią, że ogłoszenia będą wyróżniać się na tle konkurencji, daje Anna Ledwoń-Blacha.

Przeczytaj więcej »

Przygotuj czerwoną teczkę. Prawniczka podpowiada sposób na uporządkowanie i zabezpieczenie majątku dla bliskich

Cytat “Wiele osób przez lata gromadzi oszczędności i inne aktywa w różnych instytucjach finansowych, takich jak banki, fundusze inwestycyjne, rachunki maklerskie czy polisy ubezpieczeniowe. Po śmierci właściciela dostęp do tych środków może wymagać podjęcia dodatkowych działań, zwłaszcza jeśli spadkobiercy nie posiadają pełnej wiedzy o istniejących aktywach. Instytucje finansowe nie mają obowiązku informowania o aktywach zmarłego, dlatego zdarza się, że środki te pozostają na nieaktywnych rachunkach przez lata. Aby uporządkować sprawy finansowe i ułatwić bliskim dostęp do istotnych informacji, warto przygotować tzw. czerwoną teczkę. “

Przeczytaj więcej »