Warunki zabudowy. 6 kroków do uzyskania decyzji

Działki budowlane w ostatnich latach cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem jako lokata kapitału. Ich liczba jest jednak ograniczona, dlatego warto wiedzieć, jak z gruntów rolnych uczynić budowlane. Zasady otrzymania warunków zabudowy przybliża Adam Parzusiński.

Czytaj artykuł

Autor:

Adam Parzusiński

Ekspert rynku nieruchomości gruntowych, związany z branżą nieruchomości od ponad 12 lat, z wykształcenia prawnik. Analityk gruntów pod inwestycje deweloperskie. Udziałowiec w spółkach i projektach deweloperskich. Pośredniczył w setkach transakcji nieruchomości gruntowych pod prywatne i duże komercyjne projekty. Pomysłodawca aplikacji mobilnej dla poszukujących i sprzedających grunty, która w czasie rzeczywistym pokazuje media i granice działki w terenie. Doceniony wielokrotnie przez ekspertów z różnych branż.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 4/2022.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Ceny materiałów budowlanych rosną coraz wolniej

Cytat “W lutym dynamika cen materiałów budowlanych zniżkowała o kolejne 2 pp. do poziomu 15 proc., co oznacza, że znalazła się już bardzo wyraźnie poniżej inflacji CPI. Jak zauważają eksperci portalu RynekPierwotny.pl tym sposobem trend słabnięcia parametrów uciążliwej dla budowlanki materiałowej hossy po raz kolejny potwierdził swoją siłę.”

Przeczytaj więcej »