profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Profesjonalista.net » Blog Archive » W przedpokoju jest nawet Tiara Przydziału. Tak się zarabia na miłości do Harry’ego Pottera

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • W przedpokoju jest nawet Tiara Przydziału. Tak się zarabia na miłości do Harry’ego Pottera

  dodano: 22.06.2020
  Na Florydzie znajduje się ogromny park tematyczny, którego motywem przewodnim jest Harry Potter. Mieszkający 30 minut drogi od tego miejsca właściciel willi wpadł na pomysł, jak wykorzystać ten fakt. Oferuje na wynajem pokoje inspirowane. Tak się zarabia na miłości do Harry’ego Pottera.

  zdjęcie ofertowe / airbnb.com

  The Wizarding World Of Harry Potter to ośmiohektarowy park rozrywki, który odtwarza świat z „Harry’ego Pottera”. Znajdują  się tam znane z książek szkoła Hogwart oraz ulica Pokątna. Miejsce jest chętnie odwiedzane przez turystów, więc i usługi najmu krótkoterminowego cieszą się w tym rejonie popularnością. By się wyróżnić, jeden z właścicieli okolicznych nieruchomości postanowił zaaranżować wnętrza.

  Dla fanów Pottera

  W październiku zeszłego roku pisaliśmy o niezwykłym hotelu, którego wnętrze nawiązywało do scenografii znanej z filmów o młodym czarodzieju. Wystrój dwóch pokoi jest bardzo klimatyczny i autentyczny

  Niestety, Niestety ofercie z Florydy brakuje takiego realizmu i dbałości o detale. Znajduje się w Championsgate niedaleko Orlando. Ofertę najmu pokoi można znaleźć między innymi na popularnym serwisie Airbnb.

  zdjęcie ofertowe / airbnb.com

  Rezydencja do wynajęcia

  Ponad 370-metrowa rezydencja jest wyposażona w aż osiem sypialni i łącznie 10 łóżek, do tego dochodzi pięć komfortowych łazienek oraz części wspólne takie jak salon, pokój gier czy kuchnia. Właściciel nieruchomości podaje, że w budynku pomieści się aż dwadzieścia dorosłych osób.

  zdjęcie ofertowe / airbnb.com

  Praktycznie wszystkie pomieszczenia w domu są ozdobione motywami znanymi z filmów, na ścianach wiszą plakaty, a klatka schodowa upstrzona jest obrazami, niczym korytarze Hogwartu. W takim domu nie mogło zabraknąć też słynnej komórki pod schodami.

  zdjęcie ofertowe / airbnb.com

  Cena najmu rozpoczyna się od 305 dolarów za noc, czyli około 1 190 złotych, ale trzeba wiedzieć, że minimalny okres najmu to cztery dni. To oznacza, że najemca musi być gotowy na wydatek prawie pięciu tysięcy złotych (do ceny należy doliczyć prowizję serwisu oraz wydatki dodatkowe takie jak sprzątanie).

  Źródło: loma-homes.com, airbnb.com

  Autor:

  Źródło patrz LINK
  Artykuł pochodzi z portalu


  Leave a Reply

statystyka