Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Kolejna Grupa promocyjna w ramach Partnerstwa Pośredników Nieruchomości na Facebook

  dodano: 08.02.2019

  Kolejna inicjatywa w ramach grupy Partnerstwo Pośredników Nieruchomości na Facebook. Tym razem Partnerem Grupy został znany portal nieruchomości Domiporta.pl, który przygotował dla uczestników Grupy specjalną promocję. Żeby skorzystać z promocji zapraszamy do Grupy Partnerstwo Pośredników Nieruchomości  w której znajdziecie Państwo link do strony z formularzem zgłoszeniowym promocji. Z promocji może skorzystać tylko 300 pierwszych firm, które poprawnie dokonają zgłoszenia promocyjnego.

  Nowi, profesjonalni użytkownicy otrzymają lepsze warunki na start w serwisie domiporta.pl! Agencje nieruchomości, które obecnie nie współpracują z serwisem otrzymają niższe ceny na abonament przez cały okres trwania umowy oraz Pakiet Podbić i Wyróżnień w pierwszym miesiącu trwania umowy. Głównym miejscem promocji akcji będzie grupa na FB zrzeszająca profesjonalistów z branży – “Partnerstwo Pośredników Nieruchomości” Patrz LINK 

  Warto też dodać, że warunkami akcji “Lepiej w Domiporta” będą objęci również użytkownicy profesjonalni niekorzystający z oferty serwisu dłużej niż przez ostatnie 6 miesięcy.

  Zasady promocji

  W ramach promocji nowy, profesjonalny użytkownik wykupując pakiet “Domiporta LEPIEJ” może skorzystać z usługi abonamentowej na preferencyjnych warunkach. Umowa na świadczenie usług jest zawierana na czas nieokreślony, a preferencyjne warunki obowiązują przez cały czas trwania umowy.

  Dodatkowo w ramach promocji, użytkownik otrzymuje jednorazowy i bezpłatny Pakiet Podbić w liczbie 30 sztuk i Ogłoszeń Wyróżnionych w liczbie 3 sztuk, które można wykorzystać w pierwszym miesiącu obowiązywania umowy abonamentowej.

  Serwis przygotował również ofertę dla swoich obecnych klientów. Użytkownik Profesjonalny w ramach posiadanego przez siebie abonamentu w serwisie domiporta.pl może nabyć jednorazowo Pakiet Podbić i Wyróżnień składający się z usługi 30 Podbić oraz 6 Wyróżnień.

  Warunkiem skorzystania z promocji w obu przypadkach jest zgłoszenie się w ramach grupy “Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – Lepiej w Domiporta”  przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Link do formularza znajdziesz na Facebook w Grupie Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – Lepiej w Domiporta albo w Grupie Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – Bunt w Zagrodzie Dojnych Grup Patrz LINK

  Promocja ograniczona czasowo terminem  4 marca 2019 roku.

  Domiporta.pl – Lepiej znajdź mieszkanie

  O serwisie

  Domiporta.pl od wielu lat jest jednym z największych i najpopularniejszych serwisów branży nieruchomości posiadającym w swojej bazie kilkaset ofert sprzedaży i najmu. Dzięki współpracy z wieloma ekspertami branżowymi Domiporta.pl stworzyła szeroką bazę porad, raportów i analiz, które cytowane są przez największych wydawców mediów.

   

statystyka