profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Profesjonalista.net » 2020 » Lipiec

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Wyżej, więcej, lepiej. O widoczności w sieci

  dodano: 30.07.2020

  Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google przekładają się na ruch na stronie internetowej. Co w wynikach wyszukiwania znajdują poszukujący nieruchomości i jak zmieniły się ich preferencje, w rozmowie z Alicją Palińską wyjaśnia Jakub Trybuła, Customer Success Specialist z Senuto – polskiego narzędzia do badania widoczności w Google i optymalizacji działań SEO.

  czytaj dalej
 • Raport –wynajem mieszkań.

  dodano: 30.07.2020

  Podobnie jak w poprzednich miesiącach eksperci z otodomu dokonali analizy sytuacji na rynku wynajmu mieszkań. Jak kształtowały się wynajem mieszkań w poszczególnych miastach?

  czytaj dalej
 • Rynek mieszkaniowy – lipiec 2020 r.

  dodano: 30.07.2020

  Eksperci z portalu nieruchomości otodom.pl. dokonał analizy sytuacji na rynku mieszkań w czerwcu 2020r. Jak kształtowały się ceny mieszkań na rynku pierwotnym a jak na rynku wtórnym w badanym okresie?

  czytaj dalej
 • Niedostatecznie obłożone mieszkania, w Polsce!

  dodano: 27.07.2020

  Niedostatecznie obłożone mieszkania, w Polsce!

  Nie jest żadną tajemnicą, że warunki mieszkaniowe Polaków nie są dobre. Dziura mieszkaniowa, i nadal niska jakość tkanki mieszkaniowej, to najczęściej wskazywane w tym kontekście kwestie. Często również przedstawiany jest problem przeludnienia mieszkań. Okazuje się jednak, że spora część z nas zamieszkuje nieruchomości, w których liczba mieszkańców jest zbyt niska.

  czytaj dalej
 • Forma umowy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

  dodano: 27.07.2020

  Coraz więcej spraw załatwiamy na odległość, przez internet. Jakie możliwości mamy w kwestii
  zawierania umów pośrednictwa na odległość i jak wykorzystywane są w tym procesie nowe technologie? O wpływie formy pośrednictwa umowy na jej ważność przestrzega Rafał Szczeponek.

  czytaj dalej
 • Kawalerka w Warszawie. W jej cenie można kupić nawet 600-metrowy dom na wsi

  dodano: 27.07.2020
  Ceny nieruchomości w Warszawie należą do najwyższych w kraju. Według statystyk serwisu Domiporta średnia cena za kawalerkę z rynku pierwotnego w stolicy wynosi ok. 388 tys. zł. Jakie nieruchomości można kupić w tej cenie w innych rejonach Polski? Kwoty potrafią zaskoczyć!
  czytaj dalej
 • Na wszelki wypadek. Komunikacja z klientem w trudnych czasach

  dodano: 23.07.2020

  Kryzysy, których nikt się nie spodziewa, zawsze mogą się zdarzyć. Dlatego mając firmę i będąc odpowiedzialnym za jej losy, musimy być przygotowani na trudne momenty. Karolina Sieniawska i Karolina Kazuła radzą, jakie działania antykryzysowe podjąć, zanim wydarzy się najgorsze.

  czytaj dalej
 • Czy bloki z wielkiej płyty wrócą do łask?

  dodano: 20.07.2020

  Podczas 20. spotkania w ramach Otodom.Live rozmawialiśmy z Filipem Springerem i Piotrem Kurzawą o budownictwie z wielkiej płyty. Jak idea stała za budowaniem takich osiedli? Jakie są ich wady i zalety? Jak kształtuje się poczucie wspólnoty w takim miejscu? Czy cieszą się zainteresowaniem na rynku nieruchomości? Podczas rozmowy poruszone zostały również kwestie, takie jak:

  czytaj dalej
 • Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?

  dodano: 20.07.2020

  Odwieczny dylemat kupujących: nowe czy używane. I chociaż istnieje cała masa argumentów za jednym i drugim, do tej pory nikt nie rozstrzygnął, która opcja jest lepsza. O tym, jak wiele zmiennych trzeba brać pod uwagę, opowiedziały nam Eliza Błaszkiewicz z Apartamenty Zdrowie oraz Marta Woźniczka z SDP Nieruchomości. Poznaj wady i zalety mieszkań z rynków pierwotnego oraz wtórnego, dowiedz się, jakie wydatki czekają potencjalnego nabywcę, a także:

  czytaj dalej
 • Zaproś poszukującego na prezentację wideo na żywo

  dodano: 20.07.2020

  Jeszcze przez długie miesiące część osób żyć będzie w obawie przed koronawirusem. W obawie o zdrowie swoje i najbliższych unikać będzie bezpośrednich spotkań. Portal Nieruchomosci-online.pl wprowadził rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest poinformowanie poszukujących, które z nieruchomości mogą obejrzeć podczas rozmów wideo na żywo. Pisze o nim Dominika Mikulska.

  czytaj dalej
 • Jakie drzwi będą „odporne” na złodzieja

  dodano: 20.07.2020
  Jak wynika z danych opublikowanych w informacyjnym serwisie policyjnym kradzieże z włamaniem to jedne z siedmiu najbardziej uciążliwych społecznie przestępstw. Pod względem ilościowym, stanowią blisko 1/3 ogółu wszystkich tych przestępstw. Sposób działania przestępców jest znany – zawsze wykorzystują naszą nieuwagę lub brak odpowiedniego zabezpieczenia. Dlatego powinniśmy utrudnić im włamanie, montując między innymi drzwi o podwyższonej ochronie przeciwwłamaniowej.
  czytaj dalej
 • Pojemnościowy podgrzewacz elektryczny – o czym warto wiedzieć przed jego zakupem?

  dodano: 20.07.2020
  W domach, które są ogrzewane kominkami lub kotłem na paliwa stałe, jedną z możliwości uzyskania ciepłej wody do mycia i kąpieli jest montaż podgrzewacza elektrycznego. Aby wybrać właściwe urządzenie -poznajmy zalety i wady dostępnych na rynku urządzeń.
  czytaj dalej
statystyka