profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Profesjonalista.net » 2020 » Styczeń

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Nie mamy noża na gardle. Jak pracować z klientem, któremu się nie spieszy

  dodano: 30.01.2020

  Klient mówiąc, że ma czas czy to z zakupem, czy ze sprzedażą mieszkania bądź domu, może mieć różne intencje. Jak je rozszyfrować i dobrze ułożyć sobie współpracę, podpowiada Krzysztof Rzepkowski.

  czytaj dalej
 • Ile kosztuje budowa domu w Polsce?

  dodano: 30.01.2020

  Jakim budżetem powinien zatem dysponować przeciętny Kowalski, aby wybudować swój własny dom? Oto szacunki specjalistów z archon obliczył, jaki będzie koszt budowy domów o powierzchni 100- metrów, 117- metrów i 119- metrów.

  czytaj dalej
 • Raport rynku najmu

  dodano: 30.01.2020

  Jak wynika z danych Bankier.pl udostępnionych przez Otodom.pl ceny na rynku mieszkań w relacji miesiąc do miesiąca właściciele mieszkań oczekiwali więcej. Średnia oczekiwania cena ofertowa w Warszawie wyniosła 2917 zł/m-c przy lokalach o powierzchni 38-60 mkw.

  czytaj dalej
 • Zapytania kontaktowe teraz bogatsze o nowe dane

  dodano: 27.01.2020

  Portal Nieruchomosci-online.pl daje pośrednikowi nowe możliwości kontaktu z poszukującym, który wyraził zainteresowanie ofertą poprzez formularz kontaktowy. Jakie dane udostępnia? Pisze o tym Dominika Mikulska.

  czytaj dalej
 • Rynek mieszkaniowy – styczeń 2020 r.

  dodano: 27.01.2020

  Eksperci z portalu nieruchomości otodom.pl. dokonał analizy sytuacji na rynku mieszkań w grudniu 2019r. Jak kształtowały się ceny mieszkań na rynku pierwotnym a jak na rynku wtórnym w badanym okresie?

  czytaj dalej
 • Styczniowy ranking kredytów hipotecznych

  dodano: 27.01.2020

  Portal Bankier.pl zaprezentował miesięczny ranking kredytów hipotecznych. W styczniu br. dokonano porównania ofert kredytów hipotecznych na sfinansowanie zakupu przez rodzinę „2 plus 2” i mającą do dyspozycji co miesiąc 10,5 tys.zl Na jaki kredyt mogą liczyć?

  czytaj dalej
 • Neuromarketing, czyli tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

  dodano: 23.01.2020

  Sądzimy, że jesteśmy istotami analitycznymi, racjonalnymi. Tymczasem, z badań wynika, że to niekonieczne prawda. Co – jeśli nie racjonalność – nami kieruje? Dominika Mikulska pyta o to Adama Zemełkę, doktora nauk o zdrowiu oraz doktora nauk społecznych w zakresie psychologii, praktyka psychologii stosowanej w marketingu, wykładowcę na poznańskich i warszawskich uczelniach.

  czytaj dalej
 • GUS o budownictwie mieszkaniowym w 2019 r

  dodano: 23.01.2020

  Po raz kolejny Główny Urząd Statystyczny przedstawił wstępne wyniki dotyczące budownictwa mieszkaniowego w Polsce. Jak wynika z zaprezentowanych danych, w 2019 r. oddano do użytkowania 207,2 tys. mieszkań, czyli o 12 % więcej niż w 2018 roku. W analizowanym okresie zostały wydane pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym na budowę 268,5 tys. mieszkań oraz rozpoczęto budowę 237,3 tys mieszkań – odpowiednio o 4,4% i 6,9% więcej w porównaniu z poprzednim rokiem.

  czytaj dalej
 • Zaświadczenie o przekształceniu użytkowania wieczystego ważne bez względu na datę wydania Ministerstwo

  dodano: 23.01.2020

  Ministerstwo Rozwoju postanowiło wyjaśnić wątpliwości wokół zaświadczeń potwierdzających przekształcenie prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych przez budynki mieszkalne we własność – jest ważne bez względu na datę wydania.

  czytaj dalej
 • Sprawdź statystyki serwisów w Twoim regionie (listopad 2019)

  dodano: 20.01.2020

  Które serwisy z nieruchomościami są najchętniej odwiedzane? Odpowiedź przynosi najnowsze badanie PBI Gemius. Sprawdź, ilu realnych użytkowników miały poszczególne strony w całym kraju i w Twoim województwie!

  Business people in large modern meeting room

  czytaj dalej
 • Porozmawiajmy o pieniądzach

  dodano: 20.01.2020

  Kwestia wynagrodzenia, jego wysokości i zasadności, jest chyba najczęściej podnoszoną kwestią w dyskusjach dotyczących zawodu pośrednika. Jak wycenić wartość swojej pracy, Dominice Mikulskiej mówi Sylwia Gajek-Zielińska, agentka sieci RE/MAX, jej trener i ambasador.

  czytaj dalej
 • SMS od Otodom? – dodatkowa weryfikacja przy logowaniu

  dodano: 20.01.2020

  Otrzymałeś maila z kodem lub sms od Otodom? Sprawdź dlaczego.

  Security officers guarding laptop computer

  Co to jest dwuetapowa weryfikacja?

  To funkcja oferowana przez wiele serwisów i dostawców usług internetowych takich jak sklepy, banki, czy portale społecznościowe. Polega ona na nałożeniu na proces logowania dodatkowej warstwy ochronnej. Wymaga bowiem od użytkownika dwukrotnego uwierzytelniania wpisywanych danych. W praktyce oznacza to, że najpierw będziecie się logować zwyczajnie, jak do tej pory hasłem. A w drugim kroku będziecie poproszeni o podanie kodu, który dostaniecie w SMS-ie lub e-mailu, w zależności jak skonfigurujecie konto.

  czytaj dalej
statystyka