Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Zarząd PTEiDRN ustanowił wzorzec karty DORADCY RYNKU NIERUCHOMOŚCI PTEiDRN

  dodano: 19.07.2019

  Z uwagi na coraz większą ilość osób które legitymują się tytułem Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN Zarząd PTEiDRN zatwierdził wzorzec karty Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Osoby, które zdobyły ten nobilitujący i ceniony tytuł mogą zgłaszać Zamówienia karty na formularzu.

  WARUNKIEM UZYSKANIA PRAWA DO POSŁUGIWANIA SIĘ KARTĄ JEST POSIADANIE CERTYFIKATU DORADCY RYNKU NIERUCHOMOŚCI. Zapraszamy na sesje Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN informacje znajdziesz na stronie www.profesjonalista.net

  Koszt karty  80 zł w tym koszty przesyłki .
  Wpłata na rachunek PTEiDRN Bank Santander 32 1090 2851 0000 0001 0504 1029.
  Zamówienia prosimy przesyłać na formularzach zamówień faxem na nr 42 636 40 20 lub mailem na adres e-mail: biuro1@profesjonalista.net lub e-mail: biuro@profesjonalista.net Tu możesz pobrać druk zamówienia. Pobierz TU

  czytaj dalej
 • Wspólnota mieszkaniowa – wszystko, co musisz wiedzieć o członkostwie, zarządzie i sposobach jego kontroli

  dodano: 17.07.2019

  Co to jest wspólnota mieszkaniowa? Jak powołać i odwołać zarząd wspólnoty? Czym różni się wspólnota mieszkaniowa od spółdzielni?

  Kupując własne mieszkanie warto sprawdzić, czy automatycznie nie staniemy się członkami wspólnoty mieszkaniowej. Zależy to przede wszystkim od stanu prawnego budynku, w którym znajduje się wykupiona przez nas nieruchomość. Na jakich zasadach działa wspólnota mieszkaniowa i jakich korzyści mogą spodziewać się jej członkowie?

  czytaj dalej
 • Umowa rezerwacyjna mieszkania – kiedy ją podpisać i co powinna zawierać?

  dodano: 17.07.2019

  Zawarcie umowy rezerwacyjnej jest częstą formą ubezpieczenia, zwłaszcza w przypadku wyjątkowo atrakcyjnej nieruchomości na rynku. Poza tym, że jest pisemnym potwierdzeniem chęci zakupu lokalu, to dzięki niej można określić także terminy ewentualnych zobowiązań obu stron. Jak sporządzić umowę rezerwacyjną?

  czytaj dalej
 • W Domiporcie zarezerwujesz nieruchomość jak wakacje w Airbnb

  dodano: 17.07.2019

  Proces poszukiwania mieszkania nigdy nie był w Polsce tak prosty. Korzystając z innowacyjnego narzędzia „Rezerwacji Online”, można zarezerwować wybraną nieruchomość jednym kliknięciem, jak wakacje w Airbnb. Nowa usługa Domiporty to wybawienie dla pośredników nieruchomości, przeciążonych obsługą niezdecydowanych klientów.

  czytaj dalej
 • Wyszukiwarka nieruchomości Domiporta.pl na Gazeta.pl

  dodano: 17.07.2019

  Na głównej stronie portalu Gazeta.pl wyeksponowana została wyszukiwarka nieruchomości przygotowana przez zespół Domiporta.pl. Dzięki tej współpracy oferty zamieszczane w serwisie ogłoszeniowym mogą być widoczne dla szerszego grona użytkowników

  .

  czytaj dalej
 • SPRAWDŹ STATYSTYKI SERWISÓW W TWOIM REGIONIE – MAJ 2019

  dodano: 16.07.2019

  Przedstawiamy Wam dane z maja 2019 r. dotyczące liczby użytkowników w serwisach ogłoszeniowych nieruchomości. Zobaczcie, wyniki dla województwa, w którym działacie.

  czytaj dalej
 • Przyszłość rynku oczami Liderów

  dodano: 16.07.2019

  Jak będzie wyglądał polski rynek nieruchomości za kilka lat? Jak zmienią się oczekiwania klientów? Jakie tendencje widać już dziś? O to zapytaliśmy laureatów nagrody Lider Nieruchomości Otodom. Sprawdź jaki obraz rynku wyłania się z ich odpowiedzi!

  Zdaniem laureatów nagrody Lider Nieruchomości,
  ceny mieszkań będą nadal rosły lub ustabilizują się
  czytaj dalej
 • Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana

  dodano: 15.07.2019

  O tym, jak zająć się pracą, o której wcale nie myśli się jak o pracy? Na to pytanie Dominice Mikulskiej odpowiada Basia Domarus, liderka oddziału Pomorze Stowarzyszenia Mieszkanicznik oraz pośrednikiem w szeroko pojętym obrocie nieruchomościami.

  czytaj dalej
 • Jak szybko sprzedać mieszkanie ?

  dodano: 15.07.2019

  Mimo stabilizacji sytuacji na rynku mieszkaniowym, to kupujący są uprzywilejowanej pozycji na rynku. W takim wypadku wystawiając swoje mieszkanie na sprzedaż należy pamiętać o kilku kwestiach, które mogą zdecydować o końcowym sukcesie, cenie i czasie sprzedaży mieszkania

  czytaj dalej
 • Najważniejsze zmiany w prawie w 2019. Co nas czeka na rynku mieszkań

  dodano: 15.07.2019

  Od początku roku do lipca . weszło w życie wiele nowych przepisów dotyczących rynku nieruchomości . Podsumowujemy najważniejsze zmiany

  czytaj dalej
 • Scenariusze przyszłości: Coliving

  dodano: 12.07.2019

  Coliving to nowa forma mieszkaniowa oparta na ekonomii współdzielenia. O adaptacji tego zjawiska na gruncie polskim i perspektywach jego rozwoju Dominika Mikulska rozmawia z Przemysławem Chimczakiem – architektem i obserwatorem zmieniających się trendów, współzałożycielem think co. – real estate research lab, firmy specjalizującej się w programowaniu nieszablonowych inwestycji, w tym colivingów, akademików czy domów seniora.

  czytaj dalej
 • Dodatkowe pieniądze na remonty budynków z wielkiej płyty od rządu.

  dodano: 12.07.2019

  Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju chce przeznaczyć miliardy złotych na dopłaty do remontów bloków z wielkiej płyty. Eksperci portalu RynekPierwotny.pl przygotowali raport jak przez ostatnie kilkanaście lat wyglądało wspieranie inicjatyw termomodernizacyjnych i remontowych.

  czytaj dalej
statystyka