Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Wyjątkowy kalendarz książkowy Nieruchomosci-online.pl na 2017 r. dla specjalistów rynku nieruchomości

  dodano: 28.12.2016

  kalendarze5

  Przybywa w szybkim tempie uczestników XI Krajowej Konferencji Rynku Nieruchomości PTEiDRN 20 stycznia 2017 roku (darmowa) i na imprezę towarzyszącą (odpłatna). Dla uczestników przygotowaliśmy sporo niespodzianek. Jedną z nich jest wyjątkowy kalendarz książkowy na 2017 rok przygotowany dla specjalistów rynku nieruchomości przez portal Nieruchomosci-online.pl. Specjalny kalendarz dla specjalistów. Super sprawa. Ilość miejsc na Konferencji – ograniczona. Czekamy na zgłoszenia. Więcej o konferencji patrz link: http://profesjonalista.net/v2/wordpress/?p=13496

  czytaj dalej
 • Raport cen ofertowych mieszkań na rynku wtórnym – III kwartał 2016 r.

  dodano: 28.12.2016

  Jak kształtowały się ceny ofertowe mieszkań na rynku wtórnym w okresie od lipca do września 2016 roku? Kompleksowe informacje na ten temat przynosi raport przygotowany w oparciu o dane portalu Nieruchomosci-online.pl, który zawiera porównanie średnich cen ofertowych mieszkań z drugiej ręki z podziałem na ich wielkość oraz stan faktyczny.

  czytaj dalej
 • Raport o cenach działek budowlanych w Polsce

  dodano: 28.12.2016

  Jak wynika z badania przeprowadzonego przez portal Bankier.pl w oparciu o dane uzyskane z serwisu Otodom.pl, w grudniu br ceny gruntów pod budowę domu utrzymywały się na zbliżonym poziomie w porównaniu z miesiącem poprzednim. Jak kształtowały się ceny działek budowlanych w wybranych polskich miastach oraz na obszarach zlokalizowanych poza miastami wojewódzkimi w analizowanym okresie? Gdzie zmiany cen były największe w porównaniu z rokiem poprzednim?

  czytaj dalej
 • Raport rynku najmu-grudzień 2016

  dodano: 28.12.2016

  Jak wynika z danych Bankier.pl udostępnionych przez Otodom.pl ceny na rynku mieszkań w relacji miesiąc do miesiąca właściciele mieszkań oczekiwali co najwyżej kilka procent więcej. Wciąż jednak koszt wynajmu jest znacznie wyższy niż przed rokiem. Średnia oczekiwania cena ofertowa wyniosła 2919 zł/m-c przy lokalach o powierzchni 38-60 mkw.

  czytaj dalej
 • Życzenia Świąteczne

  dodano: 22.12.2016

  nowy-obraz-2

  Życzymy Państwu udanych, zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
  Aby ten czas wypełnił Was spokojem, radością i miłością wśród rodziny, bliskich, znajomych i bliźnich.
  Oby czas, jaki spędzicie razem był czasem dobrej nowiny, a po świętach, byście z radością przygotowali się do przejścia ze starego w nowy 2017 rok.
  życzy Zarząd Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości

  czytaj dalej
 • Nowy kodeks urbanistyczno-budowlany

  dodano: 21.12.2016

  Rząd przedstawił propozycję nowego kodeksu urbanistyczno-budowlanego. Zawiera ona kluczowe postulaty mające na celu ograniczenie biurokracji i patologii związanych z procesami budowlanymi oraz powstrzymanie chaosu przestrzennego. Jakie zmiany uwzględnia ten projekt? Czy reforma planowania przestrzennego może zostać przeprowadzona w oderwaniu od planowania społecznego, gospodarczego i środowiskowego? Niektóre z proponowanych rozwiązań nie idą w dobrym kierunku.

  czytaj dalej
 • Sprzedaż na wyłączność

  dodano: 21.12.2016

  Umowy na wyłączność podpisywane z jednym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami nie są w Polsce powszechne. Klienci wciąż mają obawy co do współpracy na takich warunkach, głównie ze względu na wyższe koszty. Często nie zdają sobie jednak sprawy z tego, co mogą zyskać, decydując się na umowę zamknięta. Jak komunikować im zalety płynące z wyłączności? Mówi o tym Katarzyna Stachurska-Rexha, właścicielka biura nieruchomości Ale Domy we Wrocławiu.

  czytaj dalej
 • Parterowe mieszkania wracają do łask?

  dodano: 21.12.2016

  Jednym z ważniejszych czynników, wpływają na decyzję o zakupie nowego mieszkania jest jego położenie. Zdaniem ekspertów, mimo niechęci wielu osób do zamieszkania na poziomie gruntu, parterowe „M” są ważnym elementem oferty rynkowej.

  czytaj dalej
 • Działki za pół ceny dla rodzin z 500 plus

  dodano: 21.12.2016

  Kilkanaście rodzin z całego kraju, korzystających z programu „Rodzina 500 plus”, kupiło w gminie Kurzętnik (woj. warmińsko-mazurskie) działki budowlane za pół ceny. Lokalny samorząd liczy, że takie ulgi zachęcą otrzymujących świadczenia do inwestowania w przyszłość dzieci.

  czytaj dalej
 • Siła opowieści

  dodano: 19.12.2016

  Dobra opowieść uruchamia wyobraźnię klienta i pozwala mu wczuć się w nową, inną rzeczywistość. Ma to szczególne znaczenie w branży nieruchomości. O tym, dlaczego sprzedając dom czy mieszkanie, warto roztoczyć wizję domowego ogniska i bezpiecznej przyszłości całej rodziny pod nowym adresem, w rozmowie z Pawłem Tkaczykiem – człowiekiem, który zarabia na życie opowiadaniem historii, twórcą agencji brandingowej MIDEA.

  czytaj dalej
 • Raport o cenach działek budowlanych w III kw. 2016

  dodano: 19.12.2016

  Portal Bankier.pl, „Puls Biznesu” i Cenatorium przygotował raport dotyczący cen działek budowlanych w III kw. 2016 r. Jak kształtowały się ceny działek pod budowę domów w wybranych polskich miastach wojewódzkich wraz z ich siedzibami? Gdzie zmiany cen były największe w porównaniu z rokiem poprzednim?

  czytaj dalej
 • Grudniowy raport z rynku mieszkaniowego

  dodano: 19.12.2016

  Jak wynika z raportu portalu Bankier.pl powstałego w oparciu o dane Otodom.pl, we listopadzie br. nie odnotowano większych zmian cenowych zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Jak kształtowały się przeciętne ceny mieszkań w wybranych polskich miastach z uwzględnieniem ich powierzchni?

  czytaj dalej
statystyka