Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Podążaj za klientem, czyli rozmowa sprzedażowa krok po kroku

  dodano: 21.01.2019

  Jak przeprowadzić rozmowę z klientem, by osiągnąć założony cel? Łukasz Wydrowski przedstawia swój autorski, pięcioetapowy model działania, którego wdrożenie pomoże zmaksymalizować szansę na powodzenie w sprzedaży.

  czytaj dalej
 • Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy – nowe (stare) obowiązki

  dodano: 18.01.2019

  Jakie wyzwania dla pośredników przynoszą zmiany w ustawie o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu? Rafał Szczeponek pisze, jakie są jej najważniejsze postanowienia i jakie kroki powinien podjąć pośrednik, by działać zgodnie z prawem.

  czytaj dalej
 • Networking, czyli kontakty, które procentują

  dodano: 14.01.2019

  Rekomendacje klientów to silnik działania wielu pośredników. Jak robić biznes dzięki poleceniom opartym na zaufaniu? O praktycznym wymiarze budowania sieci wzajemnie polecających się kontaktów w rozmowie z Dominiką Mikulską mówi Grzegorz Turniak, orędownik networkingu oraz zarządzania talentami i karierą.

  czytaj dalej
 • Mogą kosztować miliony złotych – czym są nieruchomości premium?

  dodano: 11.01.2019

  Średnia cena ofertowa apartamentu klasy premium wynosi obecnie 2,8 mln zł. Brakuje jednak jednolitej definicji sektora premium. Nie każde duże mieszkanie to apartament, a nie każdy apartament to nieruchomość typu premium.

  Rynek nieruchomości „premium” (po ang. Premium Real Estate) nie ma ściśle określonej definicji. Analogicznie jest z pojęciem „apartament”. Brak standardów w tym zakresie sprawia, że osoby oferujące nieruchomość na sprzedaż mogą bezkarnie posługiwać się tymi nazwami i to od kupującego zależy jak zinterpretuje ofertę.

  czytaj dalej
 • W zgodzie z rynkiem

  dodano: 11.01.2019

  Michał Kurczycki opowiada o rozwoju portalu Nieruchomosci-online.pl, który już od 10 lat stanowi uporządkowaną i skoncentrowaną na poszukujących platformę z ogłoszeniami. Jest także alternatywą dla podmiotów, których styl prowadzenia biznesu uderza w najważniejszych graczy na rynku – pośredników w obrocie nieruchomościami.

  czytaj dalej
 • Raport cen ofertowych na rynku wtórnym – III kwartał 2018 r.

  dodano: 07.01.2019

  Jak praezentują się ceny ofertowe sprzedaży mieszkań na rynku wtórnym w III kwartale 2018 r., biorąc pod uwagę wielkość mieszkania oraz jego stan? Analizę przygotowaną w oparciu o dane z portalu Nieruchomosci-online.pl przedstawia Alicja Palińska.

  czytaj dalej
 • Klienci rynku nieruchomości w liczbach

  dodano: 04.01.2019

  14

  Kim są klienci rynku nieruchomości, czego i dla kogo poszukują oraz czym się kierują, chcąc kupić nieruchomość? Odpowiedzi na te pytania przygotowała Alicja Palińska na podstawie danych z portalu Nieruchomosci-online.pl.

  czytaj dalej
 • SPRAWDŹ STATYSTYKI SERWISÓW W TWOIM REGIONIE – LISTOPAD 2018

  dodano: 03.01.2019

  Standardowo jak co miesiąc przedstawiamy Wam dane dotyczące liczby użytkowników w serwisach ogłoszeniowych nieruchomości. Zobacz, wyniki dla województwa, w którym działasz.
  Liczba realnych użytkowników w serwisach

  czytaj dalej
 • Co to jest współoglądalność i dlaczego pomoże Ci zaoszczędzić

  dodano: 03.01.2019

  Czyli co wiesz o obecności w serwisach ogłoszeniowych. Czy osoby poszukujące nieruchomości sprawdzają tylko jeden, wybrany serwis, czy też zaglądają na wiele? Które z serwisów mają tę samą grupę klientów, a które mogą pochwalić się unikatowymi odbiorcami? I w końcu – gdzie warto być, pokazywać się i ogłaszać? Na te i na wiele innych pytań odpowiadamy w artykule o współoglądalności – koniecznie przeczytaj!

  czytaj dalej
 • Odbyło się seminarium Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN. Smardzewice 7-8 grudnia 2018 rok

  dodano: 02.01.2019

  W dniach 7-8 grudnia 2018 roku w Smardzewicach w Hotelu Molo położonym nad Zalewem Sulejowskim odbyła się wspaniała sesja Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN, poświęcona problematyce inwestowania na rynku nieruchomości w tym także dzięki  wykorzystywaniu tak zwanych FLIPÓW oraz jak fotografować profesjonalnie nieruchomości 

  czytaj dalej
 • Masz 30 lat i mieszkasz z rodzicami? Jesteś w mniejszości

  dodano: 29.12.2018

  Polki wyprowadzają się od rodziców ponad dwa lata wcześniej niż młodzi Polacy. I to pomimo faktu, że później rozpoczynają życie zawodowe. Na takie zachowanie wpływ mogą mieć czynniki społeczne, takie jak duża samodzielność dziewcząt oraz wiek założenia rodziny.

  czytaj dalej
 • Zamieszkaj na Osiedlu Rozalin – Oazie ciepła i spokoju

  dodano: 29.12.2018

  Tereny rekreacyjne na wyciągnięcie ręki, świeże powietrze pozbawione smogu, rozbudowana i zadbana infrastruktura oraz wygodny dojazd do wszystkich części metropolii to kilka cech lokalizacji nieruchomości często wymienianych przez osoby planujące zmianę miejsca zamieszkania. Wszystkie te atuty posiada Osiedle Rozalin realizowane przez firmę Novum Plus w Lusówku w gminie Tarnowo Podgórne.

  czytaj dalej
statystyka