Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Raport cen ofertowych na rynku wtórnym – II kwartał 2018 r.

  dodano: 16.11.2018

  Jak prezentują się ceny ofertowe sprzedaży mieszkań na rynku wtórnym w II kwartale 2018 r., biorąc pod uwagę wielkość mieszkania oraz jego stan? Analizę przygotowaną w oparciu o dane z portalu Nieruchomosci-online.pl przedstawia Alicja Palińska.

  czytaj dalej
 • „Lepiej znajdź mieszkanie” z Domiporta.pl

  dodano: 15.11.2018

   

  Platforma z ofertami nieruchomości Domiporta.pl zmieniła layout oraz identyfikację      wizualną. Start nowej wersji serwisu komunikuje kampania pod hasłem „Lepiej znajdź mieszkanie”.

  czytaj dalej
 • SPRAWDŹ STATYSTYKI SERWISÓW W TWOIM REGIONIE – WRZESIEŃ 2018

  dodano: 13.11.2018

  Działasz lokalnie i zastanawiasz się jak serwisy ogłoszeniowe wypadają w Twoim regionie? Spójrz poniżej i porównań, który serwis odwiedza najwięcej osób z Twojego województwa.
  Liczba realnych użytkowników w serwisach

  czytaj dalej
 • Polecane i najczęściej wyszukiwane dzielnice

  dodano: 13.11.2018

  Wiemy, które dzielnice są najczęściej wyszukiwane w Otodom. Postanowiliśmy podzielić się z Wami tymi danymi, a jednocześnie zestawić je z wynikami Rankingu Dzielnic Otodom – badania z udziałem 140 000 respondentów. Sprawdźcie, czy najchętniej polecane dzielnice Wrocławia, Poznania, Krakowa, Warszawy, Gdańska i Szczecina są jednocześnie najpopularniejsze w naszej wyszukiwarce.

  czytaj dalej
 • Zysk wyższy niż na lokacie, ale trzeba zwrócić uwagę na szczegóły – condohotele

  dodano: 13.11.2018

  Nawet 8 procent zysku netto w skali roku może wypracować inwestor lokujący oszczędności w nieruchomościach typu condohotel. Stopa zwrotu zależy od wielu czynników.

  Mechanika zarabiania na inwestycjach typu condohotel jest prosta. Deweloper buduje obiekt hotelowy w atrakcyjnej turystycznie lokalizacji i zostaje jego operatorem (bądź angażuje do tego zadania oddzielną firmę). Inwestor prywatny wykupuje w hotelu apartament na własność, a operator zajmuje się serwisem oraz obsługą gości.

  czytaj dalej
 • 5 sposobów na ograniczenie zużycia wody

  dodano: 13.11.2018

  Rachunki za wodę i ścieki można obniżyć stosując oszczędne baterie i spłuczki oraz uszczelniając cieknące krany. Dużo też zyskamy, gdy będziemy korzystać z prysznica zamiast wanny. W sumie 3- osobowa rodzina może zaoszczędzić rocznie prawie 1 400 PLN.

  Zużywając wodę płacimy za nią potrójnie – za jej dostarczenie, podgrzanie, a potem odprowadzenie do kanalizacji. Średnie ceny wody zimnej i ścieków w naszym kraju wahają się od około 9, do prawie 16 PLN/m3 brutto. Najmniej płacą za wodę i ścieki mieszkańcy Torunia i Rzeszowa – odpowiednio 8,57 i 8,87 PLN/m3, a najwięcej Zabrza 15,77 PLN/m3.

  czytaj dalej
 • (R)ewolucja wyłączności

  dodano: 09.11.2018

  Dlaczego warto postawić na zmianę modelu biznesowego i pracować w stu procentach na umowach na wyłączność, Dominikę Mikulską przekonują Katarzyna Pianko-Szlachta i Marek Kloc – pośrednicy z 10-letnim stażem na lubelskim rynku nieruchomości.

  czytaj dalej
 • FLIPY I INNE – JAK ZARABIAĆ NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI NIE TRACĄC GŁOWY, PRZYJACIÓŁ I PIENIĘDZY? WARSZTATY FOTOGRAFICZNE / Seminarium Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN

  dodano: 06.11.2018

  Tradycyjne mikołajkowe spotkanie w ramach Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN. W dniach 7-8 grudnia 2018 roku spotykamy się na kolejnym seminarium Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN w Hotelu MOLO w Smardzewicach nad Zalewem Sulejowskim, wspaniałe miejsce pomiędzy Łodzią a Warszawą. Spotkanie dedykowane jest wszystkim profesjonalistom z branży nieruchomości. W ramach naszego, dwudniowego Seminarium zajmiemy się tym razem następującymi tematami:

  1. „BOGATY INWESTOR, BIEDNY INWESTOR, CZYLI JAK ZARABIAĆ NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI NIE TRACĄC GŁOWY, PRZYJACIÓŁ I PIENIĘDZY”.

  2.WARSZTATY FOTOGRAFOWANIA WNĘTRZ I ARCHITEKTURY PODSTAWY”

  3. Niespodzianka.

   

  Pteidrn_doradcy_logo

  czytaj dalej
 • Determinacja to coś, co trzeba zbudować

  dodano: 05.11.2018

  O roli treningu mentalnego w drodze na zawodowy i osobisty szczyt Dominice Mikulskiej opowiada Jakub B. Bączek – trener mentalny i biznesowy, właściciel kilku firm, autor kilkunastu książek, który na co dzień wspiera ludzi w odnoszeniu ich własnych zwycięstw.

  czytaj dalej
 • Zabezpiecz mieszkanie przed wyjazdem – symulatory obecności, alarmy i pozostałe zabezpieczenia

  dodano: 05.11.2018

  Symulatory obecności, kamery połączone ze smartfonem, drzwi i okna antywłamaniowe, alarmy, rolety – to wybrane sposoby zabezpieczenia mieszkania przed włamaniem.

  Jeśli w najbliższych dniach planujemy wyjazd, poinformujmy sąsiadów o planowanej nieobecności. Pod żadnym pozorem nie chwalmy się wyjazdem w mediach społecznościowych – przypomina domiporta.pl

  czytaj dalej
 • Nabywanie nieruchomości przez obcokrajowców

  dodano: 29.10.2018

  Jak wygląda w Polsce procedura nabycia nieruchomości przez cudzoziemca? Oprawnej stronie inwestowania w polskie nieruchomości przez obywateli innych krajów w rozmowie z Dominiką Mikulską opowiada Maria Kobryń – radca prawny i wspólnik zarządzający w kancelarii prawnej Blueshell Legal.

  czytaj dalej
 • Najchętniej szukamy mieszkań do 70 m kw., ale to liczba pokoi interesuje nas najbardziej

  dodano: 29.10.2018

  Planując zakup mieszkania najczęściej szukamy mieszkań dwupokojowych, do 50 m kw. Poszukujących własnego lokum bardziej interesuje większa liczba pomieszczeń niż większy metraż

  Według danych GUS za 2017 r., średnia powierzchnia mieszkania w Polsce wynosiła 74 m kw. a średnia liczba pomieszczeń 2,82. Analiza zachowań użytkowników serwisu domiporta.pl potwierdza zainteresowanie Polaków metrażem do 70 m kw., ale jednocześnie sugeruje dążenie do większej liczby pomieszczeń na tej samej powierzchni.

  czytaj dalej
statystyka