Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Raport rynku najmu-marzec 2019

  dodano: 22.03.2019

  Jak wynika z danych Bankier.pl udostępnionych przez Otodom.pl ceny na rynku mieszkań w relacji miesiąc do miesiąca właściciele mieszkań oczekiwali co najwyżej kilka procent mniej. Średnia oczekiwania cena ofertowa w Warszawie wyniosła 2860 zł/m-c przy lokalach o powierzchni 38-60 mkw.

  czytaj dalej
 • Rynek mieszkaniowy w największych polskich miastach – III 2019 rok

  dodano: 22.03.2019

  Podobnie jak w poprzednich miesiącach Expander i Rentier.io opracowały raport dotyczący rynku nieruchomości mieszkalnych w największych polskich miastach. Jak w analizowanym okresie kształtowała się sytuacja na rynku mieszkaniowym w wybranych lokalizacjach w Polsce?

  czytaj dalej
 • Nawyki ludzi sukcesu

  dodano: 22.03.2019


  Czym różnią się osoby, które osiągają sukcesy od tych, które ciągle mają je w sferze marzeń? Odpowiedź na to pytanie daje Dorota Filipiuk, zachęcając do zmiany przyzwyczajeń i wyrobienia w sobie nawyków, dzięki którym osiągnięcie wyznaczonych celów stanie się łatwiejsze.

  czytaj dalej
 • Struktura procesu sprzedaży

  dodano: 18.03.2019


  Jak sprzedawać dużo, drogo i mieć zadowolonych klientów? Tomasz Kalko opisuje wszystkie cele procesu sprzedaży i radzi, jak krok po kroku je realizować, by cieszyć się długofalowymi efektami.

  czytaj dalej
 • Raport o cenach działek budowlanych w IV kw. 2018

  dodano: 18.03.2019

  Portal Bankier.pl, „Puls Biznesu” i Cenatorium przygotował raport dotyczący cen działek budowlanych w IV kw. 2018 r. Jak kształtowały się ceny działek pod budowę domów w wybranych polskich miastach wojewódzkich wraz z ich siedzibami? Gdzie zmiany cen były największe w porównaniu z rokiem poprzednim?

  czytaj dalej
 • Od 800 zł do kilkudziesięciu tysięcy – tyle może kosztować projekt domu

  dodano: 15.03.2019

  Indywidualny projekt domu jednorodzinnego może kosztować tyle, co osiem katalogowych projektów budynków o zbliżonych wymiarach i rozwiązaniach technologicznych. Ceny z gotowych planów rozpoczynają się od 800 zł, natomiast kwota za projekt oryginalny może sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych – podpowiadają eksperci serwisu Domiporta.pl.

  czytaj dalej
 • Ceny transakcyjne nieruchomości w Polsce

  dodano: 15.03.2019

  Jak wynika z najnowszych danych zebranych przez Home Broker i Open Finance w ostatnich miesiącach ceny transakcyjne mieszkań na rynku ogólnopolskim lekko spadły. Różnica pomiędzy najwyższym i najniższym notowaniem Indeksu Cen Transakcyjnych do poziomu 942,64 pkt to roczny wzrost o 15 proc.rok do roku

  czytaj dalej
 • Magazyn „ESTATE” 1/2019 już dostępny! Wypełniony po brzegi treściami dla profesjonalistów rynku nieruchomości!

  dodano: 13.03.2019

  Marka, także osobista, to obietnica unikalnych wartości, które możesz dać od siebie. Jest to sposób, aby potencjalni klienci widzieli Ciebie, Twoją firmę jako jedyną możliwość na rozwiązanie ich problemu. W tym numerze przedstawiamy wiele aspektów kształtowania wizerunku. Wizerunku zawodu, marki firmy czy też marki osobistej.

  czytaj dalej
 • Poleca tylko klient usatysfakcjonowany

  dodano: 13.03.2019

  Jak ważne są polecenia i jaki jest ich wpływ na prowadzony biznes? To wie każdy pośrednik w obrocie nieruchomościami. Skłonność klientów do polecania naszej firmy jest najlepszą miarą tego, jak dobrze służy ona klientom.

  czytaj dalej
 • 500+ nie wystarczy na wynajęcie mieszkania, ale obniży koszty

  dodano: 11.03.2019

  Świadczenia z rozszerzonego programu Rodzina 500 plus mogłyby pokryć nawet 60% kosztów wynajmu mieszkania – szacują eksperci serwisu Domiporta.pl. Na rozszerzeniu programu o pierwsze dziecko najbardziej skorzystaliby mieszkańcy Rzeszowa, Lublina i Białegostoku.

  czytaj dalej
 • Najem mieszkań. Pośredniczyć czy zarządzać?

  dodano: 11.03.2019

  Inwestowanie w mieszkania na wynajem stało się modne, a  inwestorzy często szukają wsparcia w obsłudze najmu. Ale do obsługi klientów o specyficznych wymaganiach niezbędne są wiedza i dobra opinia na rynku. O tym, dlaczego w swoje usługi warto włączyć także profesjonalną obsługę najmu, pisze Hanna Milewska-Wilk.

  czytaj dalej
 • Raport z rynku nieruchomości – ceny transakcyjne w IV kwartale 2018r.

  dodano: 11.03.2019

  Bankier.pl, “Puls Biznesu” i Cenatorium opracowały kwartalny raport dotyczący kształtowania się cen transakcyjnych na rynku nieruchomości mieszkalnych w wybranych polskich miastach. Jak wynika z zaprezentowanych danych ogólnie IV kwartału 2018 roku charakteryzowały się podwyżkami i cen transakcyjnych na rynku mieszkaniowym. Jak kształtowały się ceny transakcyjne lokali mieszkalnych w wybranych lokalizacjach w czwartym kwartale 2018 r?

  czytaj dalej
statystyka