Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Od 800 zł do kilkudziesięciu tysięcy – tyle może kosztować projekt domu

  dodano: 15.03.2019

  Indywidualny projekt domu jednorodzinnego może kosztować tyle, co osiem katalogowych projektów budynków o zbliżonych wymiarach i rozwiązaniach technologicznych. Ceny z gotowych planów rozpoczynają się od 800 zł, natomiast kwota za projekt oryginalny może sięgać kilkudziesięciu tysięcy złotych – podpowiadają eksperci serwisu Domiporta.pl.

  czytaj dalej
 • Poleca tylko klient usatysfakcjonowany

  dodano: 13.03.2019

  Jak ważne są polecenia i jaki jest ich wpływ na prowadzony biznes? To wie każdy pośrednik w obrocie nieruchomościami. Skłonność klientów do polecania naszej firmy jest najlepszą miarą tego, jak dobrze służy ona klientom.

  czytaj dalej
 • 500+ nie wystarczy na wynajęcie mieszkania, ale obniży koszty

  dodano: 11.03.2019

  Świadczenia z rozszerzonego programu Rodzina 500 plus mogłyby pokryć nawet 60% kosztów wynajmu mieszkania – szacują eksperci serwisu Domiporta.pl. Na rozszerzeniu programu o pierwsze dziecko najbardziej skorzystaliby mieszkańcy Rzeszowa, Lublina i Białegostoku.

  czytaj dalej
 • Praca na żywym organizmie

  dodano: 08.03.2019

  Przyszłości pośrednictwa w obrocie nieruchomościami należy upatrywać w integracji całego środowiska – to teza, która znajduje potwierdzenie w opiniach pośredników. O realiach współpracy między pośrednikami Dominika Mikulska rozmawia z Rafałem Szelenbaumem, właścicielem biura RS Real Estate, pośrednikiem, menedżerem, mentorem, przewodniczącym Komisji ds. MLS przy Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

  czytaj dalej
 • U siebie – nowa kampania reklamowa Otodom

  dodano: 08.03.2019

  „One day baby, we’ll be…”- to tę piosenkę będziemy teraz nucić przez dłuuuuższyy czas! I zapewniam Was, że nie tylko my. Przebój, który swego czasu podbił wszystkie listy przebojów, jest tłem muzycznym do reklamy Otodom. Zobaczcie zresztą sami!

  czytaj dalej
 • „Domiporta i Przyjaciele” – polecenia się opłacają

  dodano: 04.03.2019

  Oferta „Domiporta i Przyjaciele” jest skierowana do obecnych, jak i nowych Klientów. Agencje nieruchomości, które współpracują z serwisem mogą polecać nam nowych Klientów –  w ramach nagrody obie strony otrzymają bonusowy Pakiet Podbić i Wyróżnień po 3 miesiącach trwania umowy.

  czytaj dalej
 • Mieszkanie sterowane smartfonem

  dodano: 01.03.2019

  Systemy smart home to coś więcej niż wygoda i oszczędność czasu. Takie rozwiązania zapewniają użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i umożliwiają obniżenie kosztów eksploatacji mieszkania. Wybranymi instalacjami i urządzeniami znajdującymi się w domu możemy sterować korzystając ze smartfona – podpowiadają eksperci domiporta.pl

  czytaj dalej
 • Prawne aspekty użycia drona w branży nieruchomości

  dodano: 01.03.2019

  Szerokie możliwości zastosowania dronów w branży nieruchomości sprawiają, że coraz częściej są one wykorzystywane w pracy pośredników. Jak jednak korzystać z nowych technologii zgodnie z prawem? O tym piszą dr Agnieszka Besiekierska i Maciej Gorgol.

  czytaj dalej
 • Mieszkanie za 12 tysięcy? – są takie oferty na rynku

  dodano: 22.02.2019

  Mieszkanie o najniższej cenie ofertowej może być tańsze nawet o 94% od średniej ceny lokali mających podobną lokalizację. Wiąże się to z różnymi mankamentami nieruchomości. Niska cena ofertowa może też być celowym zagraniem marketingowym – przestrzegają eksperci serwisu domiporta.pl.

  czytaj dalej
 • Struktura procesu sprzedaży

  dodano: 18.03.2019


  Jak sprzedawać dużo, drogo i mieć zadowolonych klientów? Tomasz Kalko opisuje wszystkie cele procesu sprzedaży i radzi, jak krok po kroku je realizować, by cieszyć się długofalowymi efektami.

  czytaj dalej
 • Magazyn „ESTATE” 1/2019 już dostępny! Wypełniony po brzegi treściami dla profesjonalistów rynku nieruchomości!

  dodano: 13.03.2019

  Marka, także osobista, to obietnica unikalnych wartości, które możesz dać od siebie. Jest to sposób, aby potencjalni klienci widzieli Ciebie, Twoją firmę jako jedyną możliwość na rozwiązanie ich problemu. W tym numerze przedstawiamy wiele aspektów kształtowania wizerunku. Wizerunku zawodu, marki firmy czy też marki osobistej.

  czytaj dalej
 • Najem mieszkań. Pośredniczyć czy zarządzać?

  dodano: 11.03.2019

  Inwestowanie w mieszkania na wynajem stało się modne, a  inwestorzy często szukają wsparcia w obsłudze najmu. Ale do obsługi klientów o specyficznych wymaganiach niezbędne są wiedza i dobra opinia na rynku. O tym, dlaczego w swoje usługi warto włączyć także profesjonalną obsługę najmu, pisze Hanna Milewska-Wilk.

  czytaj dalej
 • Zostań Liderem Nieruchomości – konkurs

  dodano: 08.03.2019

  Chcesz być liderem wśród biur w swoim województwie? Twoje biuro nieruchomości ma powyżej 3 oddziałów, więc bardziej zależy Ci by zostać liderem wśród biur ogólnopolskich? A może chcesz zostać Najlepszym Pośrednikiem 2019? To wszystko może się ziścić. Każdy ma szansę – niezależnie czy jesteś małym biurem, dużym, z wielkiego miasta, czy z mniejszej miejscowości. Więc jeżeli chcesz, aby pisały o Tobie gazety, mówili w radio i również w innych mediach było głośno na temat Twojej marki… koniecznie przeczytaj poniższy tekst i weź udział w konkursie!

  czytaj dalej
 • Transmisje LIVE – wykorzystaj topową funkcję Facebooka

  dodano: 04.03.2019

  Wideo w social media angażuje bardziej niż posty oparte tylko na zdjęciach czy tekście. Nic w tym dziwnego, że filmy coraz chętniej wykorzystywane są także do promocji działań pośredników. Dlaczego warto postawić na transmisje na żywo i jak przygotować live na Facebooku, pisze Sylwia Dębowska-Lenart.

  czytaj dalej
 • Marzenie o domowej strefie relaksu zaczyna się od kilkunastu tysięcy

  dodano: 01.03.2019

  Budowa domowego SPA, złożonego na przykład z wanny z hydromasażem i sauny, może nas kosztować ok. 11 tys. zł – oszacowali eksperci domiporta.pl. Taką strefę relaksu możemy uzupełnić o dodatkowe elementy takie, jak kabina masażowo-parowa, a nawet basen. Ceny są tym wyższe, im ciekawsze wzornictwo, bogatsze wyposażenie i bardziej „markowy” produkt. Ceny pojedynczego rozwiązania w wersji ekskluzywnej mogą sięgać kilkudziesięciu tysięcy.

  czytaj dalej
 • Niska pensja boli bardziej niż za ciasne lokum

  dodano: 01.03.2019

  W Polsce brakuje mieszkań, ale obywatele nie narzekają, ani na niedobór lokali, ani zbyt małe ich metraże – różne badania pokazują nam dość sprzeczny obraz naszych warunków mieszkaniowych. Według danych domiporta.pl, najczęściej poszukujemy mieszkań o metrażu 31-50 oraz 51-70 mkw.

  czytaj dalej
 • Techniczna strona wideo

  dodano: 25.02.2019

  Czym kręcić, jak kręcić i jak montować filmy promujące nieruchomości? Jak zabrać się za tworzenie wideo na własną rękę przy niewielkim budżecie? Wszystkie ważne kwestie techniczne w tym temacie objaśnia Adam Pływaczewski.

  czytaj dalej
 • Perła Śródmieścia – ekskluzywne apartamenty w nowym centrum polskiego Manchesteru

  dodano: 22.02.2019

  W ubiegłym roku brytyjski dziennik The Independent na swojej liście najciekawszych miejsc do odwiedzenia, umieścił jedno z polskich miast. Wśród takich aglomeracji jak Nowy Jork, Dublin czy Hawana, znalazła się także Łódź. Powód? Niezwykła metamorfoza, którą przeszła: z szarego w urzekające świeżym blaskiem miasto. Obraz stereotypowej Łodzi to już przeszłość. Potwierdza to nie tylko zwiększająca się liczba turystów i inwestorów, ale również takie nieruchomości, jak choćby Perła Śródmieście.

  czytaj dalej
statystyka