profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Profesjonalista.net

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Mapa nowym sposobem na szukanie

  dodano: 26.11.2020

  Jednym z czynników wpływającym na decyzję o zakupie jest lokalizacja nieruchomości. Poszukujący często mają co do niej konkretne preferencje. By ułatwić im znalezienie lokalu w wybranym rejonie na Nieruchomosci-online.pl w wersji mobilnej pojawiła się funkcjonalność przeglądania wyników wyszukiwania z poziomu mapy. Więcej o tym sposobie na szukanie pisze Dominika Mikulska.

  czytaj dalej
 • Mózg a nieruchomości. Część 3: Jak kupuje niebieski mózg

  dodano: 23.11.2020

  Biostruktura mózgu kształtuje nasze codzienne reakcje, zachowania i wybory, do których zaliczają się również decyzje zakupowe, także na rynku nieruchomości. Umiejętność rozpoznawania tych struktur mogą owocować sukcesami w sprzedaży. Jak dzięki tej metodzie poprawić swoją skuteczność, tłumaczy Anna Urbańska.

  czytaj dalej
 • Optymalizacja marketingu w agencjach butikowych. Zarządzanie treścią i relacjami

  dodano: 19.11.2020

  Szybkość reakcji, dokładność dopasowania oferty, wiedza agentów i budząca zaufanie marka to obecnie przewagi konkurencyjne małych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. O tym, jak pracuje się z klientem w agencjach butikowych, opowiada Filip Pietrek.

  czytaj dalej
 • O czym trzeba pamiętać kupując działkę budowlaną?

  dodano: 19.11.2020

  O czym trzeba pamiętać kupując działkę budowlaną?

  Deweloperzy zmonopolizowali rynek mieszkaniowy. Dobrze widać to zwłaszcza na przestrzeni kilku ostatnich lat, w statystykach dotyczących liczby wydawanych pozwoleń na budowę, rozpoczynanych budów oraz jednostek mieszkalnych oddawanych do użytkowania. Nie oznacza to jednak wcale, że Polacy przestali budować domy jednorodzinne sposobem gospodarczym.

  czytaj dalej
 • Bezpłatny kurs online: Skuteczne sposoby pracy z ofertą – edycja 2020

  dodano: 17.11.2020

  Żyjemy w ciekawych czasach. Rok 2020 przebiegający w cieniu pandemii przyniósł zmiany, których nikt się nie spodziewał i których finał trudno przewidzieć. Dostrzegając te zmiany, portal Nieruchomosci-online.pl we współpracy z partnerami biznesowymi i przyjaciółmi stworzył internetowy, bezpłatny kurs dla agentów nieruchomości „Skuteczne sposoby pracy z ofertą” będący częścią działań edukacyjnych w ramach programu #ProfesjonalnyAgent. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest skuteczne działanie w czasach społecznej izolacji.

  czytaj dalej
 • Zasada czterech kwestii. Jak zwiększyć swoje szanse w negocjacjach nieruchomości?

  dodano: 12.11.2020

  Jednym z najtrudniejszych etapów procesu sprzedaży nieruchomości są negocjacje warunków, podczas których do głosu dochodzą silne emocje. Te często biorą górę nad zdrowym rozsądkiem i odsłaniają prawdziwe oblicze negocjujących. Jak handlować ustępstwami, by uniknąć zajadłych sporów, wyjaśnia Krzysztof Rzepkowski.

  czytaj dalej
 • 3 ważne porady dla najemców w czasach pandemii

  dodano: 09.11.2020

  3 ważne porady dla najemców w czasach pandemii

  W dobie pandemii najem okazał się jedną z najbardziej narażonych na kryzys biznesów. Jako stowarzyszenie zrzeszające najemców spotkamy się z zapytaniami, co robić w sytuacji, gdy wynajmujący żądają obniżenia stawek czynszu lub chcą natychmiast rozwiązać umowę. Zgadzać się, negocjować czy mówić stanowcze „nie”?

  czytaj dalej
 • Czy można zawrzeć umowę najmu przez internet lub SMS-em?

  dodano: 09.11.2020

  Dynamiczny rozwój nowych technologii i większa mobilność sprawiają, że naturalną staje się chęć zawierania umów poprzez formy elektroniczne. Kiedy będą one wiążące? Różne formy zawierania umów i ich konsekwencje objaśnia Maria Kobryń.

  czytaj dalej
 • Upadłości jako konsekwencja pandemii

  dodano: 05.11.2020

  Pandemia koronawirusa bezlitosna okazała się nie tylko dla pacjentów, ale i dla gospodarki. W wielu przypadkach kryzys skutkował utratą możliwości prowadzenia firmy. O upadłościach w kontekście małych firm i jednoosobowych działalności gospodarczych pisze Olga Podlasińska-Pecelerowicz.

  czytaj dalej
statystyka