Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Magazyn „ESTATE” 2/2019 już dostępny! Wypełniony po brzegi treściami dla profesjonalistów rynku nieruchomości!

  dodano: 13.06.2019

   

  Potrzeba posiadania poczucia sensu uznawana jest za jedną z fundamentalnych potrzeb każdego człowieka i podstawowy motyw społeczny. W tym numerze poszukamy więc sensu w wielu aspektach pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami. 

  czytaj dalej
 • Mieszkanie na jedno kliknięcie

  dodano: 07.06.2019

  Polskie serwisy nieruchomości to wciąż jedynie słupy ogłoszeniowe – mówi Sławomir Gąsiorowski, prezes Domiporta.pl.
  Rewolucja technologiczna trwa. Światowe rynki nieruchomości z nowoczesnych technologii czerpią garściami. Polski rynek dotrzymuje im kroku np. w procesie zakupu domu?

  czytaj dalej
 • SEMINARIUM. 14-15.06.2019. PODATKI W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. KONSULTACJE PODATKOWE. PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY I NAJMU

  dodano: 06.06.2019

  PODATKI W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. KONSULTACJE PODATKOWE. PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY I NAJMU

  14-15 czerwca 2019 r – seminarium dwie sesje Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN – Ośrodek Wczasowy „12 Dębów” Zaździerz koło Płocka. 

  Nasza Akademia rusza z kolejnym szkoleniem – seminarium w ramach POWSZECHNEJ AKADEMII NIERUCHOMOŚCI PTEiDRN. Spotykamy się w niezwykłym miejscu tuż pod Płockiem w Zaździerzu, w Ośrodku Wczasowym „12 Dębów” położonym nad urokliwym jeziorem wśród mazowieckich lasów. Nasza Akademia jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych bez względu na przynależność organizacyjną. 

  czytaj dalej
 • Nadmorskie nieruchomości – marzenie o apartamencie nad morzem

  dodano: 03.06.2019

  Morze Bałtyckie ma unikalny charakter, który przyciąga turystów z całej Polski i zagranicy. Niezwykle magnetyczne, piaszczyste plaże i jedyna w swoim rodzaju morska bryza sprawiają, że nad Bałtyk przybywają rzesze turystów. A gdyby tak można było zamieszkać parę kroków od piaszczystej plaży? Okazuje się, że jest to możliwe!

  czytaj dalej
 • Ceny nieruchomości szybują – gdzie ta korekta?

  dodano: 27.05.2019

  Pierwszy kwartał 2019 roku przyniósł podwyżki cen mieszkań średnio o 11% licząc rok do roku, co oznacza utrzymanie silnego, dwucyfrowego tempa wzrostu. Zapowiadane schłodzenie koniunktury gospodarczej, połączone z pogorszeniem warunków przyznawania kredytów mieszkaniowych może nieco osłabić ten trend w kolejnych miesiącach, ale trudno oczekiwać istotnej zmiany sytuacji na rynku nieruchomości – oceniają eksperci domiporta.pl.

  czytaj dalej
 • Zadatek. Kompendium pośrednika

  dodano: 27.05.2019

  Zadatek w pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami to termin stale obecny. Stosowany jest jako zabezpieczenie umowy, ale czy zawsze poprawnie? By dobrze je zrozumieć, pojęcie zadatku na czynniki pierwsze rozkłada Rafał Szczeponek.

  czytaj dalej
 • Organizer – Twój dyskretny pomocnik

  dodano: 29.04.2019

  Organizer to narzędzie dedykowane wszystkim przeglądającym ogłoszenia na Nieruchomosci-online.pl, a więc także agentom nieruchomości, którzy chcą być na bieżąco z tym, co ma do zaoferowania rynek. Korzystanie z niego pozwala lepiej zorganizować proces eksploracji dostępnych w portalu ofert.

  czytaj dalej
 • Deski warstwowe – sposób na szybkie i efektowne wykończenie podłogi

  dodano: 26.04.2019

  Ważnym atutem posadzki z desek warstwowych, w porównaniu do litych desek czy tradycyjnego parkietu, jest to, że jest ona fabrycznie wykończona lakierem lub olejem. Skraca to znacznie czas montażu, a w efekcie umożliwia szybką eksploatację wykańczanego lub remontowanego mieszkania – podpowiadają eksperci serwisu domiporta.pl

  czytaj dalej
 • Otodom na Instagramie – konkurs

  dodano: 23.04.2019

  Zaczynamy swoją przygodę z Instagramem. Startujemy z dużą pompą. Co będzie się działo i czy warto nas obserwować? O tym w dzisiejszym artykule.

  czytaj dalej
 • Jak zamienić klientów w ambasadorów marki

  dodano: 10.06.2019

  Proces budowania wizerunku i własnej wartości na rynku, oprócz odpowiedniej postawy
  i zaangażowania, wymaga świadomych i przemyślanych działań. Tomasz Kalko objaśnia je krok po kroku, wskazując prostą drogę do poleceń klientów.

  czytaj dalej
 • W pustyni i w puszczy, czyli pośrednik na tropach klienta

  dodano: 07.06.2019

  Jak sprawić, by klienci ustawiali się do Ciebie w kolejce i polecali Cię dalej? Krzysztof Rzepkowski przekonuje, że stosując inbound marketing, można zbudować świadomość marki i stworzyć długotrwałe relacje z klientami.

  czytaj dalej
 • Myśl jak strateg, by wyprzedzić konkurencję

  dodano: 03.06.2019

  Jak wykorzystać myślenie strategiczne do zwiększania sprzedaży? Michał Kanarkiewicz pokazuje, jak naśladowanie szachowych mistrzów może pozytywnie przełożyć się na zyski i jak odpowiednio wykorzystać swoje zasoby w praktycznej sytuacji biznesowej.

  czytaj dalej
 • Nie motywuj. Angażuj!

  dodano: 31.05.2019

  Jak wprowadzić zespół na drogę stabilnego wzrostu wyników? Paweł Sobociński pisze, że kluczowe jest w tym przypadku zaangażowanie pracowników. A to można osiągnąć, budując autorytet menedżera i jasną strategię realizacji celów.

  czytaj dalej
 • Czy portale przejmą rolę pośrednika?

  dodano: 29.05.2019

  Taki temat podjęliśmy na Czwartym Spotkaniu Liderów Nieruchomości. Zobaczcie, co na ten temat mówili eksperci.

  czytaj dalej
 • Nowe perspektywy dla Liderów Nieruchomości 2019

  dodano: 29.05.2019

  Podczas gali na Czwartym Spotkaniu Liderów Nieruchomości Olivier Janiak wyczytał nazwy najlepszych biur oraz nazwisko najlepszego pośrednika. Zobaczcie o kim będzie głośno…

  czytaj dalej
 • Wartościowi poszukujący

  dodano: 24.05.2019

  Jaki potencjał drzemie w klientach poszukujących nieruchomości? Jak poszukujących zamienić w wartościowych dla biura klientów? Alicja Palińska udowodnia, że portal ogłoszeniowy to doskonałe narzędzie do komunikacji z klientami, źródło wiedzy o ich potrzebach i szansa na pozyskanie większej liczby zakończonych sukcesem transakcji.

  czytaj dalej
 • Mieszkanie blisko zieleni? Najlepiej szukać w Poznaniu i Łodzi

  dodano: 10.05.2019

  Wśród największych miast Polski, metropolią posiadającą najwięcej zieleni jest… Poznań! Tereny zielone zajmują w tym mieście 20% całej powierzchni. Polacy są skłoni zapłacić więcej za mieszkanie bądź dom, jeżeli znajduje się on w sąsiedztwie zieleni – informują eksperci serwisu Domiporta.pl.

  czytaj dalej
 • Prawa autorskie do zdjęć nieruchomości. Jak je chronić, jak nie naruszać?

  dodano: 10.05.2019

  Ogłoszenie nieruchomości, żeby przykuło uwagę poszukujących, nie obejdzie się bez zdjęć oferowanych lokali. Jak korzystać z takich fotografii zgodnie z prawem? Jak je pozyskiwać i używać ich we właściwym kontekście? O tym, jak się zabezpieczyć, by wykorzystanie zdjęć nie powodowało roszczeń osób trzecich wobec pośrednika, pisze Tomasz Palak.

  czytaj dalej
statystyka