Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • TOP 10 elementów wyposażenia nieruchomości klasy premium – tak wygląda luksus

  dodano: 14.12.2018

  Unikalny widok z okna, zaskakujący element wystroju, prywatny basen oraz sala kinowa – analitycy domiporta.pl sporządzili listę 10 wyróżników nieruchomości zaliczanych do klasy premium.

  czytaj dalej
 • Najem firmie przez osobę prywatną. Zasady i konsekwencje

  dodano: 14.12.2018

  Uwarunkowania prawne najmu w relacji osoba fizyczna – firma różnią się od tych, które występują w sytuacji pomiędzy osobami prywatnymi lub dwoma przedsiębiorcami. Jakie przepisy mają zastosowanie, gdy nieruchomość wynajmuje firmie osoba prywatna? Najważniejsze kwestie wyjaśniają Maria Kobryń i Olga Podlasińska-Pecelerowicz.

  czytaj dalej
 • E-mail marketing w branży nieruchomości – jak zacząć?

  dodano: 10.12.2018

  Jeśli chcesz zwiększyć liczbę kontaktów sprzedażowych i nawiązać trwałe relacje ze swoimi klientami, postaw na e-mail marketing. Eliza Gniadek podaje 7 sposobów na to, jak skutecznie dotrzeć z komunikatem do bazy odbiorców.

  czytaj dalej
 • Przestań być supermanem, czyli jak delegować zadania

  dodano: 03.12.2018

  Cechą dobrego lidera jest umiejętność dzielenia obowiązków i wpływanie na zaangażowanie zespołu. Jak nauczyć się delegować zadania i stać się prawdziwym przywódcą? Klika rad na ten temat ma Maciej Stępa.

  czytaj dalej
 • 7 wskazówek jak szybko i bezpiecznie wynająć mieszkanie – poradnik dla początkujących

  dodano: 30.11.2018

  Chatboty, interaktywne mapy czy elektroniczny dostęp do ksiąg wieczystych eliminują wiele czasochłonnych czynności związanych z poszukiwaniem odpowiedniego lokum. Jak szybko wynająć mieszkanie i na co zwrócić szczególną uwagę.

  Polska zajmuje jedną z ostatnich pozycji w UE jeśli chodzi o odsetek osób zamieszkujących w wynajętych lokalach. Zaledwie 4,3 procent naszych obywateli mieszka w lokalach wynajmowanych na zasadach komercyjnych – wynika z danych Eurostatu za ubiegły rok (do statystyk tych nie wlicza się mieszkań komunalnych). Na drugim biegunie są takie kraje, jak Niemcy czy Dania, gdzie w wynajmowanych lokalach mieszka ok. 40 procent obywateli.

  czytaj dalej
 • Zapominając o tych elementach ogłoszenia, tracisz szansę na szybką sprzedaż mieszkania

  dodano: 30.11.2018

  Atrakcyjny opis mieszkania, profesjonalne zdjęcia i skrupulatnie wypełnione pola dotyczące parametrów nieruchomości takich, jak: lokalizacja, metraż oraz czynsz – to tylko wybrane elementy dobrego ogłoszenia o sprzedaży mieszkania.

  Na rynku nieruchomości utrzymuje się hossa, nazywana już przez niektórych bańką spekulacyjną. Tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy średnia cena m2 w największych polskich miastach wzrosła o 8 procent – wynika z danych domiporta.pl. W ostatnich 3 latach ceny podniosły się średnio o 17 procent. Taka sytuacja rynkowa może sprzyjać decyzjom o sprzedaży nieruchomości, choć kupując kolejne M też trzeba się liczyć z „drożyzną”.

  czytaj dalej
 • Krótka forma, wielki przekaz

  dodano: 30.11.2018

  Czy SMS w komunikacji marketingowej to już przeszłość czy ciągle atrakcyjne narzędzie dotarcia do klienta? O potencjale drzemiącym w krótkich wiadomościach tekstowych w rozmowie z Dominiką Mikulską mówi Andrzej Ogonowski, brand manager SMSAPI.

  czytaj dalej
 • Abonament na START z Domiporta.pl

  dodano: 30.11.2018

  Platforma z ofertami nieruchomości Domiporta.pl przygotowała dla swoich nowych klientów produkt Abonament na START.

  czytaj dalej
 • Właściwie dobrana lodówka pomoże obniżyć rachunki za prąd – oto wszytko, co musisz wiedzieć

  dodano: 23.11.2018

  Lodówka to jedyne urządzenie AGD w naszym domu, które pracuje bez przerwy – 365 dni w roku i 24 godziny na dobę. Warto tu zatem szukać oszczędności w zużyciu prądu, ale należy to „robić z głową”. Możemy dzięki temu zaoszczędzić nawet 60 PLN.

  czytaj dalej
statystyka