profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Profesjonalista.net

Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Wszyscy kłamią

  dodano: 11.01.2021

  By doprowadzić do transakcji, należy dotrzeć do prawdziwych, głębokich motywacji klienta. Ten nie powie o nich jednak wprost. Wręcz przeciwnie – może posłużyć się kłamstwem. O tym, dlaczego w procesie sprzedaży warto pytać klienta, a nie opierać się na własnych przekonaniach i błędach poznawczych, w rozmowie z Dominiką Mikulską mówi Julia Izmałkowa, psycholog, założycielka i CEO agencji badawczej IZMAŁKOWA specjalizującej się w wykorzystywaniu psychologii kłamstwa oraz etnografii dla marketingu i biznesu.

  czytaj dalej
 • Ceny ofertowe mieszkań z rynku wtórnego – III kwartał 2020 r.

  dodano: 07.01.2021

  Jak kształtowały się ceny ofertowe sprzedaży mieszkań na rynku wtórnym w III kwartale 2020 r., biorąc pod uwagę wielkość mieszkania oraz jego stan wraz z procentowym udziałem tych mieszkań na rynku? Przegląd rynku nieruchomości w Polsce na podstawie danych z portalu Nieruchomosci-online.pl wykonuje Alicja Palińska.

  czytaj dalej
 • Życzenia Bożonarodzeniowe

  dodano: 23.12.2020

  swieta2016

  W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok
  żegnamy minione miesiące i pełni nadziei spoglądamy w przyszłość.
  Pragniemy przeżyć niepowtarzalne świąteczne chwile w pokoju i wzajemnej bliskości.
  Serdeczne życzenia: zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń,
  zawodowej satysfakcji i wiele sukcesów
  składa
  Zarząd Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości

  czytaj dalej
 • Magazyn „ESTATE” 4/2020 już dostępny! Wypełniony po brzegi treściami dla profesjonalistów rynku nieruchomości!

  dodano: 16.12.2020

  Grudniowe wydania są zazwyczaj poświęcone podsumowaniom i prognozom na przyszłość, ale w 2020 roku, nikt o zdrowych zmysłach nie ośmieliłby się na takowe. Dlatego jak zwykle, już trzeci „pandemiczny” magazyn „ESTATE” dostarczy po prostu sowitą porcję wiedzy i trochę otuchy.

  czytaj dalej
 • Otodom Live #34: Jak dziś inwestować w nieruchomość? Wybierać nowe czy stare budownictwo?

  dodano: 11.12.2020

  Nowe i stare budownictwo mają specyficzne cechy – zależnie od indywidualnych preferencji, mogą one być dla nas wadami lub zaletami. Jeżeli planujemy inwestycję w nieruchomość, musimy wybrać rodzaj nieruchomości. Aby inwestować z jak największą korzyścią, trzeba zrobić to w sposób świadomy. Na ten temat rozmawialiśmy z Bartoszem Turkiem, głównym analitykiem HRE Investments i Radosławem Musiałem z Musiał Nieruchomości.

  czytaj dalej
 • Gruntowna wiedza o rynku nieruchomości

  dodano: 11.12.2020

  Nowa odsłona Otodom.LIVE już w grudniu

  Celem live’ów Otodom zawsze było kompleksowe przedstawienie ważnych tematów dotyczących nieruchomości w rzetelny sposób. Chcieliśmy przedstawić różne aspekty, dotrzeć do sedna sprawy, prowadzić rozmowę z Wami i uczestnikami rynku nieruchomości. Dzięki Waszym reakcjom i coraz większą rzeszą oglądających nas, wiemy, że ten plan się powiódł.  

  czytaj dalej
 • Promocja na Sprzedaj z Otodom

  dodano: 11.12.2020

  Kto skorzystał, choć raz z tego programu, ten wie, że to się opłaca! A teraz jeszcze bardziej się opłaca. Zobaczcie!

  czytaj dalej
 • Najlepsze miejsca do życia w Polsce

  dodano: 03.12.2020

  Najlepsze miejsca do życia w Polsce

  Przez ostatnie tygodnie prezentowaliśmy wyniki Rankingu Dzielic Otodom 2020 w poszczególnych kategoriach, między innymi: bezpieczeństwo, komunikację, koszty życia, ekologię, relacje sąsiedzkie czy dostępność do sklepów. Teraz czas na podsumowanie. Po podliczeniu wyników poznaliśmy najatrakcyjniejsze do mieszkania miasto w Polsce i jest nim … BIAŁYSTOK  

  czytaj dalej
 • Co robimy z mieszkaniami?

  dodano: 30.11.2020

  Jak wygląda rynek mieszkaniowy w Polsce? Ile mieszkań jest rzeczywiście używanych i zamieszkiwanych na stałe, a ile jedynie okresowo i rekreacyjnie, ile z kolei jest całkiem pustych? O tym, jakie są statystyki i jak zmieniają się sposoby korzystania z nieruchomości, pisze Hanna Milewska-Wilk.

  czytaj dalej
statystyka