Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Podążaj za klientem, czyli rozmowa sprzedażowa krok po kroku

  dodano: 21.01.2019

  Jak przeprowadzić rozmowę z klientem, by osiągnąć założony cel? Łukasz Wydrowski przedstawia swój autorski, pięcioetapowy model działania, którego wdrożenie pomoże zmaksymalizować szansę na powodzenie w sprzedaży.

  czytaj dalej
 • Networking, czyli kontakty, które procentują

  dodano: 14.01.2019

  Rekomendacje klientów to silnik działania wielu pośredników. Jak robić biznes dzięki poleceniom opartym na zaufaniu? O praktycznym wymiarze budowania sieci wzajemnie polecających się kontaktów w rozmowie z Dominiką Mikulską mówi Grzegorz Turniak, orędownik networkingu oraz zarządzania talentami i karierą.

  czytaj dalej
 • W zgodzie z rynkiem

  dodano: 11.01.2019

  Michał Kurczycki opowiada o rozwoju portalu Nieruchomosci-online.pl, który już od 10 lat stanowi uporządkowaną i skoncentrowaną na poszukujących platformę z ogłoszeniami. Jest także alternatywą dla podmiotów, których styl prowadzenia biznesu uderza w najważniejszych graczy na rynku – pośredników w obrocie nieruchomościami.

  czytaj dalej
 • Klienci rynku nieruchomości w liczbach

  dodano: 04.01.2019

  14

  Kim są klienci rynku nieruchomości, czego i dla kogo poszukują oraz czym się kierują, chcąc kupić nieruchomość? Odpowiedzi na te pytania przygotowała Alicja Palińska na podstawie danych z portalu Nieruchomosci-online.pl.

  czytaj dalej
 • Co to jest współoglądalność i dlaczego pomoże Ci zaoszczędzić

  dodano: 03.01.2019

  Czyli co wiesz o obecności w serwisach ogłoszeniowych. Czy osoby poszukujące nieruchomości sprawdzają tylko jeden, wybrany serwis, czy też zaglądają na wiele? Które z serwisów mają tę samą grupę klientów, a które mogą pochwalić się unikatowymi odbiorcami? I w końcu – gdzie warto być, pokazywać się i ogłaszać? Na te i na wiele innych pytań odpowiadamy w artykule o współoglądalności – koniecznie przeczytaj!

  czytaj dalej
 • Masz 30 lat i mieszkasz z rodzicami? Jesteś w mniejszości

  dodano: 29.12.2018

  Polki wyprowadzają się od rodziców ponad dwa lata wcześniej niż młodzi Polacy. I to pomimo faktu, że później rozpoczynają życie zawodowe. Na takie zachowanie wpływ mogą mieć czynniki społeczne, takie jak duża samodzielność dziewcząt oraz wiek założenia rodziny.

  czytaj dalej
 • Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

  dodano: 19.12.2018

  Szanowni Państwo

  Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia
  niosą ze sobą wiele radości
  oraz refleksji dotyczących minionego okresu
  i planów na nadchodzący Nowy Rok.
  W tych wyjątkowych dniach
  chcemy Państwu życzyć
  wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

  życzy Zarząd Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości

  czytaj dalej
 • TOP 10 elementów wyposażenia nieruchomości klasy premium – tak wygląda luksus

  dodano: 14.12.2018

  Unikalny widok z okna, zaskakujący element wystroju, prywatny basen oraz sala kinowa – analitycy domiporta.pl sporządzili listę 10 wyróżników nieruchomości zaliczanych do klasy premium.

  czytaj dalej
 • Najem firmie przez osobę prywatną. Zasady i konsekwencje

  dodano: 14.12.2018

  Uwarunkowania prawne najmu w relacji osoba fizyczna – firma różnią się od tych, które występują w sytuacji pomiędzy osobami prywatnymi lub dwoma przedsiębiorcami. Jakie przepisy mają zastosowanie, gdy nieruchomość wynajmuje firmie osoba prywatna? Najważniejsze kwestie wyjaśniają Maria Kobryń i Olga Podlasińska-Pecelerowicz.

  czytaj dalej
statystyka