Nasz profil na Facebook.com - polub nas

 • Rentowność najmu nadal spada

  dodano: 15.02.2019

  Stawki najmu nie nadążają za wzrostem cen mieszkań, rośnie też konkurencja. W efekcie rentowność inwestycji w mieszkanie na wynajem spada. Średnio dla największych miast jest to obecnie 5,02 proc. netto w skali roku, podczas gdy jeszcze pół roku temu wartość ta przekraczała 5,3 proc.

  czytaj dalej
 • Kolejna Grupa promocyjna w ramach Partnerstwa Pośredników Nieruchomości na Facebook

  dodano: 08.02.2019

  Kolejna inicjatywa w ramach grupy Partnerstwo Pośredników Nieruchomości na Facebook. Tym razem Partnerem Grupy został znany portal nieruchomości Domiporta.pl, który przygotował dla uczestników Grupy specjalną promocję. Żeby skorzystać z promocji zapraszamy do Grupy Partnerstwo Pośredników Nieruchomości  w której znajdziecie Państwo link do strony z formularzem zgłoszeniowym promocji. Z promocji może skorzystać tylko 300 pierwszych firm, które poprawnie dokonają zgłoszenia promocyjnego.

  Nowi, profesjonalni użytkownicy otrzymają lepsze warunki na start w serwisie domiporta.pl! Agencje nieruchomości, które obecnie nie współpracują z serwisem otrzymają niższe ceny na abonament przez cały okres trwania umowy oraz Pakiet Podbić i Wyróżnień w pierwszym miesiącu trwania umowy. Głównym miejscem promocji akcji będzie grupa na FB zrzeszająca profesjonalistów z branży – “Partnerstwo Pośredników Nieruchomości” Patrz LINK 

  czytaj dalej
 • Rośnie liczba seniorów, pilnie potrzeba odpowiednich mieszkań

  dodano: 01.02.2019

  Pomieszczenia bez progów, uchwyty i poręcze, dopasowany do potrzeb prysznic, antypoślizgowa posadzka, osprzęt elektryczny i klamki w kontrastowych kolorach – to podstawie elementy wyposażenia „mieszkania dla seniora”. Dzięki tym elementom osoby starsze i niepełnosprawne będą miały we własnym M zapewnione bezpieczeństwo i komfort.

  czytaj dalej
 • Źródło kontaktów do sprzedających

  dodano: 01.02.2019

  A gdyby tak móc choć odrobinę poznać klienta, zanim odbierze od Ciebie telefon? Pomogłoby to zadawać bardziej celne pytania i szybciej dotrzeć do jego prawdziwych potrzeb. Tak właśnie dzieje się w Nieruchomosci-online.pl!

  Portal gromadzi dane o zachowaniu użytkowników i historii ich wyszukiwań, a z nich buduje profil osoby, który możesz zobaczyć przy zapytaniach jako tzw. preferencje poszukującego.
  Często bywa tak, że przeglądający portal i oferty okazuje się być także potencjalnym sprzedającym. Informacje o tym ukrytym potencjale poszukującego portal pokazuje Ci przy zapytaniu, abyś jak najwięcej kontaktów przełożył na wartościowe dla biura transakcje.

  Źródeł leadów może być wiele, ale kontakty do sprzedających nieruchomości dostajesz tylko z Nieruchomosci-online.pl!

  czytaj dalej
 • 3 błędy, które popełniasz w social media

  dodano: 28.01.2019


  Jeśli prowadzi się fanpage, warto robić to tak, aby faktycznie dawać wartość i skutecznie komunikować się z klientami. Jak robić to dobrze? Anna-Maria Wiśniewska wskazuje, jakich błędów lepiej unikać w mediach społecznościowych.

  czytaj dalej
 • Pan i Pani Wideo

  dodano: 25.01.2019

  Wideo coraz śmielej wykorzystywane jest w komunikacji z klientami. Jest idealnym narzędziem do prezentacji nieruchomości i budowania wizerunku samego pośrednika. O tym, jak skutecznie wspiera sprzedaż opowiadają Dominice Mikulskiej Magdalena i Grzegorz Wysok.

  czytaj dalej
 • Standard 5G, smart home – czy Polacy są gotowi na rewolucję w mieszkalnictwie?

  dodano: 18.01.2019

  Standard 5G może zrewolucjonizować rynek systemów smart home. Inteligentne domy będą tańsze i dzięki nowemu standardowi przesyłu danych bardziej funkcjonalne – oceniają eksperci domiporta.pl. Czy to spowoduje, że zaczniemy korzystać z systemów smart home na większą skalę?

  czytaj dalej
 • Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy – nowe (stare) obowiązki

  dodano: 18.01.2019

  Jakie wyzwania dla pośredników przynoszą zmiany w ustawie o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu? Rafał Szczeponek pisze, jakie są jej najważniejsze postanowienia i jakie kroki powinien podjąć pośrednik, by działać zgodnie z prawem.

  czytaj dalej
 • Mogą kosztować miliony złotych – czym są nieruchomości premium?

  dodano: 11.01.2019

  Średnia cena ofertowa apartamentu klasy premium wynosi obecnie 2,8 mln zł. Brakuje jednak jednolitej definicji sektora premium. Nie każde duże mieszkanie to apartament, a nie każdy apartament to nieruchomość typu premium.

  Rynek nieruchomości „premium” (po ang. Premium Real Estate) nie ma ściśle określonej definicji. Analogicznie jest z pojęciem „apartament”. Brak standardów w tym zakresie sprawia, że osoby oferujące nieruchomość na sprzedaż mogą bezkarnie posługiwać się tymi nazwami i to od kupującego zależy jak zinterpretuje ofertę.

  czytaj dalej
 • Najlepszy czas w roku na zakup działki pod budowę domu

  dodano: 15.02.2019

  Średnia cena m2 gruntu o powierzchni od 1000 do 2000 m2 wzrosła w styczniu o ponad 10% licząc rok do roku. Mimo to, koniec zimy to najlepszy czas na zakup działki, ponieważ zainteresowanie gruntami będzie wzrastać z każdym miesiącem.

  czytaj dalej
 • Mieszkania w „wielkiej płycie” zyskają na wartości

  dodano: 11.02.2019

  Najpopularniejsze mieszkania – dwu- i trzypokojowe – w tzw. „wielkiej płycie” są obecnie tańsze o około 44% od swoich odpowiedników w pozostałym budownictwie. Już niedługo, dzięki dofinansowaniu termomodernizacji budynków wielkopłytowych ceny wspomnianych lokali mogą wzrosnąć o kilka procent – przewidują eksperci serwisu domiporta.pl.

  czytaj dalej
 • „LEPIEJ W DOMIPORTA” – nowi użytkownicy mogą się o tym przekonać na lepszych warunkach

  dodano: 04.02.2019

  Nowi, profesjonalni użytkownicy otrzymają lepsze warunki na start w serwisie domiporta.pl! Agencje nieruchomości, które obecnie nie współpracują z serwisem otrzymają niższe ceny na abonament przez cały okres trwania umowy oraz Pakiet Podbić i Wyróżnień w pierwszym miesiącu trwania umowy. Głównym miejscem promocji akcji będzie grupa na FB zrzeszająca profesjonalistów z branży – “Partnerstwo Pośredników Nieruchomości” Patrz LINK https://www.facebook.com/groups/PartnerstwoPosrednikowN/

  czytaj dalej
 • Bańka mieszkaniowa – czy widmo zbliżającego się kryzysu jest uzasadnione?

  dodano: 01.02.2019

  Dziesięć lat temu pękła bańka mieszkaniowa powodując krach na polskim rynku nieruchomości. Załamały się wtedy rosnące ceny lokali, wywołując kataklizm, który dało się dotkliwie odczuć. Obecnie duża część analityków i inwestorów zadaje sobie pytanie, czy dzisiaj również ceny nieruchomości są sztucznie zawyżone i w związku z tym zbliża się załamanie rynkowe. Zdania są podzielone.

  czytaj dalej
 • Nowa promocja w ramach Grupy Partnerstwo Pośredników Nieruchomości na Facebook z domiporta.pl

  dodano: 31.01.2019

  50618233_2392865017412160_8804212769550237696_n

  Nowa, limitowana – tylko dla 300 pierwszych firm promocja w Grupie na Facebook Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – lepiej w Domiporta (od koloru winiety Grupa Malinowa) z nowym Partnerem Grupy portale Domiporta.pl . Grupa Malinowa to Grupa do której wejść można na zaproszenie innego członka Grupy. Dla ułatwienia skorzystania z promocji Partnera wystarczy być uczestnikiem w Grupie Niebieskiej (od koloru winiety) – Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – Bunt w Zagrodzie Dojnych Krów – patrz LINK https://www.facebook.com/groups/PartnerstwoPosrednikowN/ która powstała na fali podwyżek cen ogłoszeń na portalach w końcu 2017 roku. Dla uzyskania promocji i bonifikat tworzymy podgrupy Grupy Niebieskiej i w porozumieniu z Partnerami – portalami ogłoszeniowym uzyskujemy dla uczestników Grup bonifikaty czy inne gratyfikacje. UWAGA z promocji może skorzystać jedynie 300 pierwszych firm które prawidłowo złożyły zgłoszenia.

  grafika-partnerstwo-posrednikow-nieruchomosci-bunt-w-zagrodzie-dojnych-krow
  Jeśli jesteś w jednej z dwóch Grup na FB: w Grupie Malinowej, albo w Grupie Niebieskiej Partnerstwo Pośredników Nieruchomości – LINK: https://www.facebook.com/groups/PartnerstwoPosrednikowN/ , to w obu Grupach znajdziesz link, który Cię skieruje do strony Partnera Grupy Domiporta.pl z formularzem zgłoszenia uczestnictwa w promocji. Po zapoznaniu się z warunkami promocji jakie znajdziesz na tej stronie wypełnij prosty formularz zgłoszenia. Do dnia 4 lutego 2019 roku na stronie z formularzami zobaczysz tylko zegar odmierzający czas do otwarcia promocji i udostępnienia formularzy. Moment otwarcia promocji to właśnie 4 luty 2019 godzina 12 00 i wtedy zamiast zegara odmierzającego czas do promocji na stronie Partnera Grupy Domiporta.pl pojawi się okienko ze zgłoszeniami i regulaminem promocji. Więcej informacji w Grupie Malinowej (dostępnej tylko tylko dla jej członków – członkiem tej Grupy można zostać jedynie na zaproszenie członka tej Grupy) lub w Grupie Niebieskiej tu możesz sam wejść do tej Grupy patrz poniżej LINK:
  https://www.facebook.com/groups/PartnerstwoPosrednikowN/ – prawdopodobnie w Grupie Niebieskiej już jesteś bo większość pośredników znalazła się tam przy okazji innych promocji. Obie Grupy są przeznaczone jedynie dla pośredników w obrocie nieruchomościami – przedsiębiorców prowadzących działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

  czytaj dalej
 • Sprawdź, ile możesz dostać na modernizację bądź budowę EkoDomu od państwa w 2019

  dodano: 25.01.2019

  Niemal 17 tys. zł można uzyskać korzystając z nowej ulgi termomodernizacyjnej zawartej w programie „Czyste Powietrze”. A łącząc dotację i ulgę podatkową można otrzymać wsparcie w wysokości nawet 47 tys. zł

  czytaj dalej
 • Sposób na czyste powietrze w domu – zakup oczyszczacza to koszty rzędu 300 – 5000 PLN

  dodano: 25.01.2019

  Ostatnie dni to bardzo zła jakość powietrza w centrum i na południu kraju. W Gliwicach norma pyłu zawieszonego PM 2,5 przekroczona została o 664%, w Rybniku 578 %. Aby uchronić się przed skutkami smogu we własnym domu możemy kupić oczyszczacz powietrza. Dzięki temu powietrze w pomieszczeniach może być czystsze nawet o 99,9%.

  czytaj dalej
 • Podążaj za klientem, czyli rozmowa sprzedażowa krok po kroku

  dodano: 21.01.2019

  Jak przeprowadzić rozmowę z klientem, by osiągnąć założony cel? Łukasz Wydrowski przedstawia swój autorski, pięcioetapowy model działania, którego wdrożenie pomoże zmaksymalizować szansę na powodzenie w sprzedaży.

  czytaj dalej
 • Networking, czyli kontakty, które procentują

  dodano: 14.01.2019

  Rekomendacje klientów to silnik działania wielu pośredników. Jak robić biznes dzięki poleceniom opartym na zaufaniu? O praktycznym wymiarze budowania sieci wzajemnie polecających się kontaktów w rozmowie z Dominiką Mikulską mówi Grzegorz Turniak, orędownik networkingu oraz zarządzania talentami i karierą.

  czytaj dalej
statystyka