SPECJALNY WIOSENNY TERMIN!!!Powszechna Akademia Nieruchomości PTEiDRN Osada Karbówko 27-28.03.2010

Nowy specjalny wiosenny termin naszej Akademii Nieruchomości PTEiDRN. DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH. Znowu spotykamy się w Osadzie Karbówko. Likwidacji licencji przeciwstawiamy podnoszenie kwalifikacji, solidność naszych usług i przyjaźń ludzi chcących uczciwie pracować w swoich firmach dla klientów. Zapraszamy na kolejną sesję Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN. Będziesz w grupie przyjaznych ludzi z branży poznasz nieznane zagadnienia z praktyki zawodowej i nie będziesz samotny w zawodowej burzy z jaką mamy obecnie do czynienia.

U nas możesz zaliczyć zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury 16 godzin Seminarium w ramach doskonalenia zawodowego pośredników, zarządców i rzeczoznawców majątkowych –program zarejestrowany w MI pod numerem 2537.

27-28 marca 2010 roku sesja podwójna Osada Karbówko koło TORUNIA.

Uczestnicząc w naszej sesji wypełnisz obowiązek Kształcenia Ustawicznego i otwierasz również drogę do tytułu Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Nie byliście jeszcze z nami – nie szkodzi – ZAPRASZAMY! Spotykamy się pod Toruniem w Osadzie Karbówko.

Przyjedziesz i już z nami zostaniesz. Ty również możesz należeć do elitarnego i prestiżowego PTEiDRN.
Przypominamy pokrótce zasady naszej Akademii:

Po pierwsze – przedmiotem naszych spotkań jest uzyskiwanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji pośredników, zarządców i rzeczoznawców i innych uczestników rynku nieruchomości.

Po drugie – do Akademii PTEiDRN możesz wstąpić w każdej chwili uzyskując tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN na zasadach określonych przez PTEiDRN.

Po trzecie – po uzyskaniu tytułu, wg swoich zainteresowań możesz uczestniczyć w kolejnych sesjach Akademii uzyskując do swojego Certyfikatu kolejne Laury Akademii.

Po czwarte – poprzez edukację wchodzisz do nowej elity rynku nieruchomości.

Po piąte – poznajesz znakomitych przedstawicieli zawodów rynku nieruchomości, zdobywasz nieocenione kontakty, nawiązujesz przyjaźnie.

Po szóste – możesz ubiegać się o członkostwo w elitarnej i prestiżowej PTEiDRN, organizacji, która się o Ciebie upomni w kłopotach.

Być może w tej chwili jesteś sama, jesteś sam – nie znasz kolegów mogących wspomóc Cię wiedzą, radą. PRZYJDŹ DO NAS- przy nas będziesz silny, pewny swoich racji. Więcej www.profesjonalista.net.

Zbigniew Kubiński
Prezydent PTEiDRN

Program Konferencji

27 marca 2010 roku, sobota
Seminarium cz. 1 Najem lokali mieszkalnych w świetle nowelizacji ustawy o ochronie lokatorów. Teoria. Praktyka. Dokumenty.
11.30 rejestracja uczestników wydanie indeksów dla nowych członków Akademii
12.00 rozpoczęcie seminarium cz. I.

Moderator: Mgr Ewa Maliszczak radca prawny. Wybitny fachowiec w zakresie dochodzenia roszczeń przed Sądami w przedmiocie zapłaty wynagrodzenia pośrednika jak również roszczeń konsumentów w stosunku do pośredników co do prawidłowości zapisów w umowie pośrednictwa.

Seminarium – Najem lokali mieszkalnych w świetle nowelizacji ustawy o ochronie lokatorów. Teoria. Praktyka. Dokumenty.

Pojęcie najmu. Najem lokalu mieszkalnego.
Warunki istotne umowy najmu ogólnego i doraźnego lokalu mieszkalnego w świetle nowelizacji.
Przykładowa umowa najmu doraźnego.
Procedura w egzekwowaniu uprawnień z umowy najmu doraźnego lokalu mieszkalnego.

15.30 rozpoczęcie seminarium cz. II.

Moderatorzy: Mgr Ewa Maliszczak radca prawny. Wybitny fachowiec w zakresie dochodzenia roszczeń przed Sądami w przedmiocie zapłaty wynagrodzenia pośrednika jak również roszczeń konsumentów w stosunku do pośredników co do prawidłowości zapisów w umowie pośrednictwa. Mgr Zbigniew Kubiński radca prawny. Wieloletni wykładowca. Prezydent F PPRN i PTEiDRN.

Seminarium cz II – Umowa pośrednictwa jak ma być. Niedozwolone klauzule umowne. Postanowienia umów pożądane i niedozwolone. Teoria. Praktyka. Dokumenty.

Umowa pośrednictwa. Jak precyzować zapisy umów aby osiągnąć założone cele.
Umowa pośrednictwa a klauzule niedozwolone.
Przykładowa umowa pośrednictwa. Wymiana doświadczeń.

20.00 Uroczysty bankiet uczestników sesji.
28 marca 2010 roku, niedziela
Seminarium. Profesjonalizm i skuteczność, czyli jak być najlepszym na rynku nieruchomości?
9.00 Rozpoczęcie Seminarium.

Moderator: Grażyna Białopiotrowicz trener biznesu, trener rozwoju osobistego i umiejętności interpersonalnych, specjalista w zakresie marketingu politycznego oraz kreowania wizerunku medialnego osób publicznych. Autorka i realizatorka wielu programów biznesowych, dotyczących profesjonalnej obsługi Klienta, skutecznej komunikacji interpersonalnej, psychologii sprzedaży, negocjacji oraz strategii wpływu społecznego. Autorka książek: Psychologia w pracy zarządcy nieruchomości COIB Warszawa 2006, Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce Poltext Warszawa 2009, Kobieta-mężczyzna psychologiczne gry w miłości i biznesie Poltext Warszawa 2005, Sztuka aktywności, czyli jak zostać kobietą sukcesu Poltext Warszawa 2004, Współautorka książek: Nieruchomości w Polsce. Pośrednictwo i zarządzanie. Kompendium. Europejski Instytut Nieruchomości Warszawa-Kraków 2008, Obrót nieruchomościami pod red. Iwony Foryś Poltext Warszawa 2009,

Seminarium część I – Zachowanie profesjonalisty i etykieta biznesowa. Znaczenie wizerunku Doradcy Rynku Nieruchomości. Profesjonalny wizerunek Doradcy.

Profesjonalny wygląd Doradcy. Zachowanie profesjonalisty. Umiejętności interpersonalne Doradcy. Wiedza merytoryczna Doradcy. Doświadczenie, sukcesy, czyli co wyróżnia. najlepszych? Styl życia Doradcy, jako element jego wizerunku. Etykieta biznesowa. Etykieta telefoniczna. Znaczenie pozytywnych relacji z Klientami. Kompetencje dobrego Pośrednika czyli co sprzyja skuteczności Pośrednika? Perspektywa współpracy zamiast jednorazowych zysków.

Seminarium część II – Sztuka porozumiewania się, czyli jak rozmawiać z Klientem?

Komunikacja niewerbalna – jako narzędzie wstępnego diagnozowania negocjatorów w celu podjęcia odpowiedniego rodzaju kontaktu. Jakich informacji o Kliencie dostarcza nam jego postawa ciała? Gesty i ruchy rąk. Mimika. Symptomy kłamstwa. Objawy niepewności i zakłopotania. O czym mówi styl ubierania się, czyli jakich informacji o Kliencie dostarcza jego strój? Głos, tonacja, tempo mówienia, oddech – jako kolejne źródło informacji o rozmówcy. Ćwiczenia w odczytywaniu komunikatów niewerbalnych.

Komunikacja werbalna. Diagnozowanie sposobów komunikowania się Klienta na podstawie wypowiedzi negocjatorów. Rozpoznawanie strategii negocjacyjnych. Narzędzia komunikacyjne. Aktywne słuchanie. Parafraza. Sztuka kontrolowania rozmowy i umiejętne zadawanie pytań. Strategia odpowiadania na trudne pytania, czyli jak nie dać się sprowokować, zachowując pozytywny kontakt? Wyrażenia zakazane w rozmowie negocjacyjnej. Bariery komunikacyjne podczas negocjacji i sposoby ich pokonywania. Przełamywanie impasu w negocjacjach. Przełożenie interesów firmy na zadania i cele negocjacyjne. Panowanie nad emocjami i stresem podczas negocjacji.

Seminarium część III – Zasady budowania relacji z Klientem.

Umiejętne podejmowanie kontaktu z Klientem. Zasady budowania relacji z Klientem. Zasady podtrzymywania pozytywnych relacji z Klientami. Psychologiczne gry klientów, czyli co robią Klienci, aby uzyskać jak najwięcej za minimalną cenę? Jak reagować na gry negocjacyjne Klienta?

Seminarium część IV Rozwój własny Doradcy a wyniki jego pracy.

Poczucie własnej wartości a wyniki negocjacji. Gry negocjacyjne i pokazanie możliwości dystansowania się. Ćwiczenia: scenki i gry negocjacyjne

Testy: Kompetencje do negocjowania; Umiejętność wpływania na innych. Analiza indywidualnych zachowań negocjacyjnych Uczestników szkolenia.

16.00 Rozdanie zaświadczeń i dyplomów.

Miejsce i koszt konferencji

Koszty uczestnictwa: 490 zł
Członkowie PTEiDRN (z opłaconymi składkami) 360 zł
(koszty nie obejmują zakwaterowania)

Miejsce Seminarium Osada Karbówko k/ Torunia

Zamawianie miejsc hotelowych:
Na hasło „Doradca Rynku Nieruchomości” specjalna cena noclegu
pokój 1-osobowy: 120zł
pokój 2-osobowy: 200zł

Osada Karbówko/koło Torunia
87-408 Ciechocin Elgiszewo37
Tel. 56 683 96 01
Fax. 56 683 96 02
Kom. 691 210 324
www.osadakarbowko.pl

Jak dojechać


Wyświetl większą mapę

Zgłoszenie

Nie zwlekaj ze zgłoszeniem wyślij je po opłaceniu na fax 042 636 40 20, lub mail.
Koszty Seminariumi od osoby 490,00 zł, członkowie PTEiDRN 360,00 zł.
Formularz pobierzesz poniżej, telefon kontaktowy 501 213 604

PATRON INTERNETOWY KONFERENCJI
PATRON INTERNETOWY KONFERENCJI
Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »

Nowe mieszkania: czy mniejsze rynki to niższe ceny?

Cytat “Obserwacja aktywności podejmowanej przez działających na rodzimym rynku deweloperów mieszkaniowych wyraźnie potwierdza, że w obrębie ich zainteresowania są nie tylko główne miasta naszego kraju, ale również inwestycje zlokalizowane poza największymi ośrodkami miejskimi. Mowa tu m.in. o Szczecinie, Bydgoszczy, Rzeszowie czy Lublinie. Co charakteryzuje te rynki i czy są to niskie ceny mieszkań?”

Przeczytaj więcej »