Utrata tytułu prawa do lokalu z zasobów gminy (tzw. komunalne, w tym socjalne)

Prawo do zajmowania lokalu komunalnego (również lokale socjalne) utracimy z chwilą wypowiedzenia przez właściciela (gminę) umowy najmu. Z jakich powodów najczęściej takiego ruchu należą: niepłacenie czynszu (co najmniej od 3 miesięcy) oraz uporczywe naruszenia warunków umowy.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Hubert Rabiega na stronie – www.gazetaprawna .pl link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Mieszkaniec jutra. Living 2040. Zapisz się na webinar

Rynek nieruchomości zmienia zasady gry. Jesteś na to gotowy(-wa)? 🚀

Świat nie czeka, aż konkurencja nadąży, a profile kupujących i potrzeby mieszkaniowe ewoluują na naszych oczach. Czy wiesz, z kim będziesz domykać transakcje w 2040 roku? Jakie modele zamieszkania za moment staną się rynkowym standardem?

Przeczytaj więcej »