Upadłości jako konsekwencja pandemii

Pandemia koronawirusa bezlitosna okazała się nie tylko dla pacjentów, ale i dla gospodarki. W wielu przypadkach kryzys skutkował utratą możliwości prowadzenia firmy. O upadłościach w kontekście małych firm i jednoosobowych działalności gospodarczych pisze Olga Podlasińska-Pecelerowicz.

Czytaj artykuł

Autor:
Olga Podlasińska-Pecelerowicz
Adwokat z wieloletnim doświadczeniem. Specjalistka od postępowań gospodarczych i administracyjnych. Jej doświadczenie obejmuje również umowy, w których w język prawny ujmuje
założenia i pomysły klientów, jak również prawo nieruchomości i prawo budowlane.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 3/2020.

Pobierz magazyn

 

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Koszty budowy domu zrywają się do lotu. Takich wzrostów cen nie było od czterech lat

Cytat “Po blisko trzech latach ze stabilnymi kosztami budowy domu, ostatnie miesiące stały pod znakiem wzrostów cen. Co więcej, w czerwcu wzrost wyraźnie przyspieszył, osiągając największą dynamikę od października 2022 r. – wynika z danych serwisu wielkiebudowanie.pl. Budowa własnego domu drożeje przez ceny robocizny, które powoli przechodzą w galop.”

Przeczytaj więcej »