Twój plan na home staging

Lidii Gombos

Home staging może okazać się bronią w walce o uwagę klienta i o wzrost wartości nieruchomości na rynku. Na co trzeba zwrócić uwagę samodzielnie szykując lokal do sprzedaży? A może warto rozpocząć współpracę z home stagerem? O różnych aspektach home stagingu opowie Lidia Gombos, architekta, projektantka wnętrz i certyfikowany home stager.

Autor:
Lidia Gombos
Architekt, projektantka wnętrz oraz certyfikowany home stager. Właścicielka pracowni projektowania i aranżacji wnętrz „Projektantka ma PLAN” i autorka bloga wnętrzarskiego www.projektantkamaplan.pl. Projektowaniem zajmuje się od 2010 r. Na swoim koncie ma wiele zrealizowanych projektów architektonicznych oraz projektów wnętrzarskich.
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Lidii Gombos – link
Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości ESTATE numer 1/2018 pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

„Wysoka podaż mieszkań sprzyja rabatom”. W mniejszych miastach i na przedmieściach ceny spadają

Cytat “Choć wciąż rośnie, to w porównaniu ze styczniem, dynamika indeksu obrazującego sytuację na polskich rynkach mieszkaniowych wyraźnie zahamowała – wynika z danych Cenatorium. Pomimo statystycznych wzrostów przeciętnych kwot płaconych za mieszkania, w obliczu coraz powszechniejszych rabatów i bonusów oferowanych przez deweloperów oraz rosnącej skłonności do negocjacji na rynku wtórnym, realnie w wielu miejscach można liczyć na spadające stawki.”

Przeczytaj więcej »