Technologia w kieszeni. Po(d)ręczny zestaw aplikacji pośrednika.

katarzyna-czerwiak
Katarzyna Czerwiak

W pracy pośrednika nieruchomości ważny jest czas. Często traci się go na sprawdzanie dat w kalendarzu, szukaniu kartek z informacjami o nieruchomości lub kliencie, czy też gubieniu drogi na trasie albo w mieście. Z pomocą przychodzą aplikacje liczne aplikacje, o których opowie nam więcej Katarzyna Czerwiak.

Autor:
Katarzyna Czerwiak
Pośredniczka i pasjonatka nowych technologii oraz mediów społecznościowych. Nie znosi się nudzić, ciągle szuka więc nowych rozwiązań starych problemów. Na rynku nieruchomości od 1995 roku, od dwóch lat w Grupa.pro – wspólnie z innymi pośrednikami buduje markę nastawioną na wysoką jakość usług i świetną atmosferę współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Katarzyny Czerwiak – link
Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości ESTATE numer 4/2017 pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Mieszkanie pod wynajem na doby. Czy można na nim zarobić na kolejne?

Cytat “Wynajem krótkoterminowy – zarówno pokoi, jak i apartamentów – zyskuje w Polsce coraz większą popu arność. Właściciele nieruchomości, zamiast decydować się na wynajem długoterminowy z jednym lokatorem, coraz częściej wybierają model rotacyjny, gdzie co kilka dni przyjmują nowych gości, często turystów lub osoby odwiedzające daną lokalizację w celach zawodowych/biznesowych. Powodem jest potencjał wyższych zysków i elastyczność, ale też większe wymagania i ryzyko. Warto więc zadać sobie pytanie: czy taki sposób zarabiania faktycznie się opłaca i w jakich warunkach?”

Przeczytaj więcej »