Sztuczna inteligencja, czyli… co?

Za sprawą ChataGPT temat sztucznej inteligencji i jej praktycznych zastosowań pojawił się także w branży nieruchomości. O tym, że warto zrozumieć, czym faktycznie jest AI i jak się rozwija, by umieć wyciągnąć z niej realne korzyści dla siebie, w rozmowie z Dominiką Studniak mówi Petros Psyllos – innowator zajmujący się m.in. zastosowaniami sztucznej inteligencji, uznany przez amerykańskiego „Forbesa” za jednego z 30 najlepszych europejskich innowatorów poniżej trzydziestki.

Zapraszamy do zapoznania się z rozmową z Petrosem Psyllosem.

Czytaj artykuł

Wywiad ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 3/2023.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

60 tysięcy mieszkań kupili w III kw. 2023 roku młodzi Polacy

Cytat “Prawie 60 tysięcy mieszkań mogli w trzecim kwartale kupić Polacy w wieku do 45 lat. Część tych transakcji pomógł już sfinansować “Bezpieczny Kredyt 2%”. Był on jednak tylko jednym z czynników, który ożywił rynek po bardzo słabym 2022 roku. Dzięki kredytom z dofinansowaniem część rodaków zyskała możliwość realizacji marzeń o własnych “czterech kątach”. Niestety na krótko.”

Przeczytaj więcej »

Zainteresowanie budową domów w Polsce rośnie?

Cytat “Znana piosenkarka Daria Zawiałow w swoim najnowszym hicie “Z Tobą na chacie” świadomie bądź nie, idealnie trafia słowami piosenki w obecny trend nieruchomościowy. Polacy nie mogąc kupić mieszkania coraz śmielej myślą o budowie (bądź kupnie domu). Czy słowa tej piosenki to niejako hymn obecnych 30-latków walczących o kredyt?”

Przeczytaj więcej »