SEMINARIUM Strategie inwestycyjne i zjawiska kryzysowe na rynku nieruchomości

6-7 XII 2019. Rusza kolejna, mikołajkowa dwudniowa sesja Powszechnej Akademii Nieruchomości PTEiDRN – Smardzewice – Dedykowane dla pośredników w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawców majątkowych, zarządców nieruchomości, doradców nieruchomości.Podczas autorskiej prezentacji przestawione i scharakteryzowanie zostaną strategie inwestycyjne na rynku nieruchomości oraz zjawiska kryzysowe. W pierwszym dniu 6 grudnia 2019 (piątek) w drugiej części  zostaną omówione następujące zagadnienia:

  • funkcje gospodarcze i społeczne inwestycji na rynku nieruchomości
  • strategie inwestycyjne na rynku nieruchomości
  • flipping mieszkań
  • inwestycje w wynajem mieszkań
  • inwestycje w podnajem mieszkań
  • inwestycje lokacyjne
  • fundusze nieruchomościowe
  • fundusze REIT
  • inwestycje Condo
  • analiza zagrożeń procesów inwestycyjnych
  • zjawiska kryzysowe a rynek nieruchomości

Wykładowca:

Tomasz Błeszyńskidoradca rynku nieruchomości, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami  zarządca nieruchomości, profesjonalista z 30 letnim doświadczeniem. Coach, mentor, bloger, Think – tank, audytor energetyczny. Prezydent Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości, Prezes Stowarzyszenia Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej,  członek Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości i wielu innych organizacji biznesowych. Wieloletni wykładowca akademicki, prelegent na konferencjach, seminariach, kursach i szkoleniach. Autor analiz, raportów, prognoz i komentarzy oraz licznych publikacji prasowych, uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych na temat m.in. polskiego i zagranicznego rynku nieruchomości. Odznaczony w 2013 r. przez Kapitułę Złotym Medalem Zasłużony dla Polskiego Rynku Nieruchomości „Pro aequo et bono” za wybitne zasługi na rzecz polskiego rynku nieruchomości.

 

Jakie inne wykłady, co będzie interesującego w drugim dniu patrz link https://profesjonalista.net/?p=17906

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »