Spotkanie organizatorów rynku nieruchomości z FPPRN i PTEiDRN Smardzewice 6 grudnia 2019

To już ponad 15 lat wspólnej pracy w ramach Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości – PTEiDRN  To już ponad 10 lat działalności w ramach Federacji Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości – FPPRN  Po latach jakże dobitnie widać, że decyzja o powołaniu naszych organizacji była słuszna.
Serdecznie podziękowania dla wszystkich, którzy działają na rzecz rynku nieruchomości. Nieustannie rośniemy, rozwijamy się i pracujemy. Jesteśmy cierpliwi, zbieramy kroplę po kropli, jednego po drugim profesjonalistów rynku nieruchomości do naszej rodziny, lubimy siebie i innych.To ważne.
Na fotografii przedstawiciele zarządów FPPRN i PTEiDRN oraz przedstawiciele komisji rewizyjnych tych organizacji obecnej kadencji – 6 grudnia 2019 roku Smardzewice.
Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla wszystkich członków naszej organizacji, wielu tysięcy osób, które zdobyły licencje FPPRN, wielu, wielu tysięcy uczestników naszych wielu szkoleń, spotkań, konferencji, seminariów, kilkudziesięciu tysięcy uczestników Grupy na Facebook  Doradcy Rynku Nieruchomości, Pośrednicy, Zarządcy, Rzeczoznawcy Majątkowi.
Wiele jeszcze przed nami. Wszystkiego najlepszego drodzy przyjaciele na najbliższe Święta Bożego Narodzenia i Nowy 2020 rok.

foto-grupowe-zarzadow-pteidrn-i-pprn-6-grudnia-2019

Od lewej stoją: Jarosław Krajewski, Andrzej Jakiel, Tomasz Błeszyński Zbigniew Kubiński, Grzegorz Biskupski, Marek Wachowski. Siedzą od lewej: Ewa Matusiak vel Matuszewska, Bogusław Jęcek, Beata Garbacz,

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Umowa o dożywocie. Co senior zyskuje, a co traci?

Cytat “Z danych GUS wynika, że ok. 80 proc. polskich seniorów posiada na własność mieszkanie lub dom. Taka nieruchomość może być przedmiotem umowy o dożywocie, o ile senior zdecyduje się na hipotekę odwróconą. Na mocy umowy emeryt będzie mógł przenieść prawo własności do nieruchomości (np. na fundusz hipoteczny) i otrzymywać w zamian świadczenia pieniężne wypłacane dożywotnio. Warto jednak pochylić się nad umową dożywocia i przeanalizować zapisy dotyczące nieruchomości. Co senior zyska a z czego zrezygnuje w momencie podpisania umowy? Na jakich zasadach będzie mógł mieszkać w nieruchomości? Czy będzie mógł podnająć komuś pokój? Kto będzie musiał robić przeglądy techniczne, okresowe remonty, na kim będą spoczywały opłaty za czynsz i podatek od nieruchomości? Podpowiadamy.”

Przeczytaj więcej »