Rewolucyjny pomysł ministra Szyszki. Państwo powinno nam rozdawać ulgi za to, że nie wycinamy drzew.

Minister środowiska Jan Szyszko uważa, że gminy powinny rozdawać ulgi prywatnym właścicielom, za to, że trzymają drzewa na swojej posesji. Zdaniem ministra środowiska, jeżeli właściciel posadził na swoim gruncie drzewa, to powinien mieć również prawo do jego usunięcia bez żadnych konsekwencji.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem mick/ je/ na stronie www. bankier.pl – link do artykułu

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

Mieszkaniec jutra. Living 2040. Zapisz się na webinar

Rynek nieruchomości zmienia zasady gry. Jesteś na to gotowy(-wa)? 🚀

Świat nie czeka, aż konkurencja nadąży, a profile kupujących i potrzeby mieszkaniowe ewoluują na naszych oczach. Czy wiesz, z kim będziesz domykać transakcje w 2040 roku? Jakie modele zamieszkania za moment staną się rynkowym standardem?

Przeczytaj więcej »