Przyszłość jest teraz. Choć rozpoznaje ją jeszcze niewielu

Z jednej strony odbierane jako zagrożenie, z drugiej jako wybawienie. Narzędzia oparte na AI budzą kontrowersje, ale faktem jest, że na dobre wchodzą do powszechnego użytku i wielu ułatwiają życie zawodowe. O potencjale narzędzi spod znaku sztucznej inteligencji w pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami pisze Jakub Matuszkiewicz.

Czytaj artykuł

Autor:

Jakub Matuszkiewicz

Pomaga przedsiębiorcom zasilić marketingiem ich organizacje – zgodnie z DNA firmy, celami biznesowymi i pomysłem na komunikację. Specjalizuje się w tworzeniu strategii marketingowych, strategii kontentowych w social mediach (strategii treści) oraz pracy w obszarze social sellingu i employee advocacy. Szkoli, audytuje, doradza. Z branżą nieruchomości związany od 2015 roku. Od tamtej pory pracował w kilkunastoma biurami nieruchomości z całej Polski, tworząc ich strategie marketingowe i kreując marki osobiste agentów.

Artykuł ukazał się w bezpłatnym magazynie dla profesjonalistów rynku nieruchomości „ESTATE” numer 3/2023.

Pobierz magazyn

Udostępnij
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Bądź na bieżąco

Więcej artykułów

60 tysięcy mieszkań kupili w III kw. 2023 roku młodzi Polacy

Cytat “Prawie 60 tysięcy mieszkań mogli w trzecim kwartale kupić Polacy w wieku do 45 lat. Część tych transakcji pomógł już sfinansować “Bezpieczny Kredyt 2%”. Był on jednak tylko jednym z czynników, który ożywił rynek po bardzo słabym 2022 roku. Dzięki kredytom z dofinansowaniem część rodaków zyskała możliwość realizacji marzeń o własnych “czterech kątach”. Niestety na krótko.”

Przeczytaj więcej »

Zainteresowanie budową domów w Polsce rośnie?

Cytat “Znana piosenkarka Daria Zawiałow w swoim najnowszym hicie “Z Tobą na chacie” świadomie bądź nie, idealnie trafia słowami piosenki w obecny trend nieruchomościowy. Polacy nie mogąc kupić mieszkania coraz śmielej myślą o budowie (bądź kupnie domu). Czy słowa tej piosenki to niejako hymn obecnych 30-latków walczących o kredyt?”

Przeczytaj więcej »